Koton Elbise Modelleri 2011

sonsuz_nur

Özel Üye

Dünyaca ünlü markalarda da olduğu gibi Koton’nun yeni koleksiyonuda 50′li 60′lı 70′li yılların çizgilerini fazlasıyla taşıyor.Koton 2011 elbise modelleri koleksiyonunda yünlü kumaşlardan şifonlara; örgü elbiselerden satenlere kadar çok fazla sayıda çeşit bulunuyor. Siyah, mor, sarı, kahverengi, krem ve bordo renkleri koton 2011 elbise modelleri koleksiyonunda ağırlık kazanan renkler oluyor.Yine koleksiyonunun cazibesinden dillere düşecek Koton Elbise Modelleri 2011 Kreasyonu elbisemodelleri.com’da…

Ayrıca koton 2011 elbise modelleri, şal modeli, dar ve kruvaze veya fırfırlı gibi pek çok elbise modeli içeriyor. Koton 2011 elbise modelleri birçok aksesuar kombinasyonlarına da yer veriyor.

sonsuz_nur

Özel Üye
üstteki ilk 3 elbisenin adı fatmagül elbisesi diye satılıyor :haha ama hç güzl değil onlar.

gulsentuncel

Yeni Üye
vahıdecım napsın fatmagul :( ancak onlara parası yetyo :(

gulsentuncel

Yeni Üye
kucuk bı kızım olsa su 1.elbısenın kucugunu alırdım :) cok sker olur kızışımın üzerinde :)))))))

sonsuz_nur

Özel Üye
vahıdecım napsın fatmagul :( ancak onlara parası yetyo :(
valla fatmagül bir zmanlar bihterken onun giydiği elbieselri kimse giyemiyordu şimdide parsının yettiği kadarını giysin onadamı üzülüyüm gülşencim:) benim derdm bana yetiyo zaten:cici

gulsentuncel

Yeni Üye
hahahahaa:))))) ınsan ne oldum dememelı ne olcam demelı bhterrr:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara