Atatürk Üniversitesi Aöf Açıköğretim Fakültesi 2011-2012 Öğrenci Kontenjanları

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba Arkadaşlar;

Atatürk Üniversitesi Aöf Açıköğretim Fakültesi 2011-2012 eğitim dönemi için alacağı öğrenci kontenjanını açıkladı. Atatürk üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bölümleri bu yıl ilk defa ders başı yapacak ve öğrenci alacak arkadaşlar. Tabiiki herşeyin ilki olmaz bizleri biraz zorlayabilir. Geçmiş yıllarda çıkmış sorular olmadığı için Atatürk üniversitesi'nin Açıköğretim öğrencilerine soracağı soruların tipleri ve sistemi hakkında hiç bir bilgiye sahip olamayabiliriz. Üniversite ilk defa bu yıl açıköğretim sistemi ile eğitim vereceği için belki bazı aksaklıklar yaşabilir. Fakat Atatürk üniversitesi'nin Açıköğretim Fakültesi Öğrencileri olarak, üniversitenin ilk mezunları olmakta ayrı bir keyif olsa gerek.

Forumumuzda elimizden geldiği kadar sizleri bilgilendirmeye ve desteklemeye gayret göstereceğiz arkadaşlar...

Gelelim kontenjanlara;

Yükseköğretim Kurumlarına 2011-2012 eğitim-öğretim yılında yerleştirilecek olan öğrenciler için belirlenen kontenjanlar ÖSYM tarafından açıklanmıştır.

Buna göre Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bünyesinde açılan programlara 2011-2012 eğitim-öğretim yılında tahsis edilen kontenjanlar ile ilgili bilgiler aşağıya çıkartılmıştır.

2011-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara