eskişehirdeki aö.ögrencilere verilen ders?egitim olanakları

yalnizkiz21

Yeni Üye
mrb arkadaşlar.ben işletme okuyorum ve buyıl eskişehire gitmek istiyorum.oradaki akadamik danışmanlık hizmeti hakkında bilgisi olan var mı?:confused:

weeping eyes

Özel Üye
hayır diğer şehirlerde aöf lü öğrenciler hangi haklara sahipse Eskişehir de de aynı haklara sahipsin

fakat derslere kaçak girersen olabilir belki :D sanırım fazla bişey denmiyor örgün eğitimde derslere girildiğinde.hem bu hocalara bağlı bişey aslında.

uyuss

Yeni Üye
istanbulda aksaray marmara üniversitesi kampüsünde cumartesi ve pazar günleri açıköğretim öğrencilerine ücretsiz ders vermektedirler.

Bilgilerinize...

uyuss

Yeni Üye
istanbulda aksaray marmara üniversitesi kampüsünde cumartese ve pazar günleri açıköğretim öğrencilerine ücretsiz ders vermektedirler

uyuss

Yeni Üye
istanbulda aksaray marmara üniversitesi kampüsünde cumartese ve pazar günleri açıköğretim öğrencilerine ücretsiz ders vermektedirler.

Bilgilerinize...

esmeribo

Yeni Üye
slm arkadaşlar ben trabzonda açıköğretim okumaktayım acaba eskişehire gelsem bütün derslere girme imkanım warmı okulun diğer imkanlarından yararlanma hakkm war mı burda bi kaç kişiye sordum bana eskişehire gitsen derslere girebilrsn okulun imkanlarından yararlanma imkanlarında war dediler sonuçta eskişehirin okulunu okuyorum acaba bana yardım edebilrmsinz?şimdiden teşkkrler...

arduaz

Yeni Üye
tabiki okulun imkanlarından faydalanabiliosun.kampüste oluyo dersler..akşam 6 9 arası deersler oluyo.örgün gibi okuyabilrisin.sıkı tutarsan pek fark yok.derslere düzenli gidersen çalışırsan.devam zorunluluğu yok zaten.

cEyHLin

Yeni Üye
arkadaslar ben eskisehirde okuyoum acıkögretim iktisat haftanın 3 günü ders veriliyo pazartesi :muhasebe salı :iktisat carsamba :matematik baska dersler verilmiyo okul baslamadan tüm dersleri görebilmek için kayıt yaptırıyomussun 20 kişilik sınıflarda hergün her dersi görebiliyomussun bundan daha yeni haberim oldu seneye bende bunu yapıcam

esmeribo

Yeni Üye
saol ceyhlin ben trabzonda oturuom ve de açıköğretim 1.sınıfym ama senye eskişehire gitmeyi düşünüom bu verdiğin bilgi çok rahatlattı beni tşkkr ederim bi kaç sorum daha olacak zahmet olmazsa eğer biliosan cevp verebilrmsin haftada kaç gün ders oluyo okulun bütün imkanlarından yararlanma olağanağımız warmı ve de haftada kaç gün ders oluo şimdiden tşkrler senye eskişehirde grşrz:D:D

nursultan

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar ben aof 1.sınıf okulöncesi öğt. bölümündeyim ve eskişehirde bölümle ilgili dersler var mı?varsa derslere katılabiliyor muyum?Bunlar hakkında net bir bilgi alamıyorum.Yardımcı olursanız çok memnun olurum.TEŞEKKÜRLER

kara_melek

Yeni Üye
selam arkadaşlar bende 1. sınıfı eskişehirde okudum ve sadece 3 derse girebiliyoduk ve bu da oldukça zor oluyodu :) ama örgün öğrencilerin derslerinde de girebiliyosunuz yani tanıdığınız arkadaşlarınız olursa tabi duruma göre deişiooo ama eskişehir çok canlı bi yer tam bi öğrenci şehri arada gezmeye gidiorum ama orda yaşamak gibi olmuo çok özledimmmmmmmmmmm:(

esmeribo

Yeni Üye
slm kara_melek demek normal ünili öğrencilerlen beraber derslere girebilion ha değr öle ise güzel olur o zmn bütün derslere girerim sen öle diosan

cEyHLin

Yeni Üye
saol ceyhlin ben trabzonda oturuom ve de açıköğretim 1.sınıfym ama senye eskişehire gitmeyi düşünüom bu verdiğin bilgi çok rahatlattı beni tşkkr ederim bi kaç sorum daha olacak zahmet olmazsa eğer biliosan cevp verebilrmsin haftada kaç gün ders oluyo okulun bütün imkanlarından yararlanma olağanağımız warmı ve de haftada kaç gün ders oluo şimdiden tşkrler senye eskişehirde grşrz:D:D
efet arkadasım haftanın 3 günü ders veriliyo pazartesi:muhasebe salı:iktisat carsamba:matematik ben derslere giriyoum hocalar gayet ii anlatıyo memnunum yani bide dedigim gibi derslerin hepsini görebilmek için okul baslamadan kayıt gerekiyomus orda 20 kişilik sınıflarda her gün her ders veriliyomus bende yeni ögrendim ama seneye bende böle gitmeyi düsünüoyum ögrenmek istedigim bişiler olursa yardımcı olurum bide okulun tüm imkanlarından yararlanabiliyosun hoscakal :)

cEyHLin

Yeni Üye
slm kara_melek demek normal ünili öğrencilerlen beraber derslere girebilion ha değr öle ise güzel olur o zmn bütün derslere girerim sen öle diosan
arkadasım bende eskisehirde okuyoum ilk zamanlar bende örgünlerin dersine girdim bi kaç kere ama her seferinde girilmiyo yani insan kendini sıgıntı gibi hissediyo :) kimi hocalar kaldırıp soru sora biliyolar yani sen girebilsen sadec anfideki derslere girebilirsin dersliklerdekiler pek giremeyebilirsin ben girememistim neyse kolay gelsin sana hoscakal

kardelen^^

Yeni Üye
arkadaslar ben eskisehirde okuyoum acıkögretim iktisat haftanın 3 günü ders veriliyo pazartesi :muhasebe salı :iktisat carsamba :matematik baska dersler verilmiyo okul baslamadan tüm dersleri görebilmek için kayıt yaptırıyomussun 20 kişilik sınıflarda hergün her dersi görebiliyomussun bundan daha yeni haberim oldu seneye bende bunu yapıcam
slm cEyHLin benim boyle bişeyden haberim yoktu bana bu konu hakkında biraz daha bilgi verebilirmisin bu kayıt işlemini nereye ve nasıl yaptırıyoruz bu konu hakkında bana yardımcı olursan cokk sevinirim simdiden tskler

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara