yardımcı olursanız sevinirim

cansucelik

Yeni Üye
ben 3.sınıf ıktısat ögrencisiyim. benmım 5 ders bütte 2 sini bırakırsam seneyee kpss ye giremeyececk miyim o nasıl olacak diploma olmadan sınavaa alınmaz mıyım?​

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
mezun olma durumunda girmiş oluyosun sanırım herhangi bi sorun olcağını tahmin etmiyorum.

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
sınava girersin sonuçta senden diploma istemiyolar ama olurda atanırsan sorun olur.

cansucelik

Yeni Üye
tşkler. anladım ve bişey dahaa kalan 2 dersimi seneye diger derslerle beraber mi alıyorum ?

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
ricalar. evt 4.snfda 8 dersin olmuş olur beraber alırsın.

pegasus_dna

Forum Editörü
bende bu yıl 3.sınıf iktisat oldum , son sınıfta kpss gircem kimileri son sınıfta girfiğinde lisans olarak girdiğmizi söylüyor kmileri diplomayı aldktan sonra, mantıken bitirme durumuna göredir... fırsatın varken alttan ders vermeye bak, yl uzatmanın anlamı yok,,,, 3 sınıftan mı alttan dersiniz var

cansucelik

Yeni Üye
evet ya 3.sınıftan dersim var bütte belli olacak 4 e geçip gecmedigim .şayet geçersem lisans olarak sınava girebılecek mıyım sneye onu soruyodum bende arkadaş cevaplamış sagolsun her kafadan bir ses çıkıyor kafamm karma karışık :S

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
alttan 2 dersim varken ben girmiştim için rahat olsun beni aldılarsa seni de kesin alırlar. Sen benim kafaya bak yani:p 0 sıkıntı:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO