İstanbul Ün. Açıköğretim Fakültesi Sınavları Nasıl Yapılacak

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba arkadaşlar;

İstanbul üniversitesi açıköğretim fakültesi Coğrafya ve Felsefe bölümüne yerleşen öğrencilere öncelikle hayırlı olsun diyorum. Aklımızda bu bölümlerle ve öğretimle ilgili bir çok soru var biliyorum ve bende elimizden geldiğince sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Gelelim sorumuza;

İstanbul üniversitesi açıköğretim sınavları nasıl yapılacak?

Cevabımız: Sınavlar ara - final ve bütünleme şeklinde 3 kez yapılacaktır. Bunlardan Ara sınav internet üzerinden online olarak, final ve bütünleme sınavları ise 23 ilin merkezinde yapılacaktır.

Bu iller;
1Ankara
2Bursa
3Kocaeli
4İzmir
5Antalya
6Sakarya
7Diyarbakır
8Adana
9Samsun
10Tekirdağ
11Konya
12Kahramanmaraş
13Balıkesir
14Gaziantep
15Zonguldak
16Şanlıurfa
17Kayseri
18Van
19Denizli
20Tokat
21Trabzon
22Erzincan
23Kars

Şimdiden hepinie bu zorlu maratonda başarılar diliyorum arkadaşlar....

ebckr

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
Merhaba arkadaşlar;

İstanbul üniversitesi açıköğretim fakültesi Coğrafya ve Felsefe bölümüne yerleşen öğrencilere öncelikle hayırlı olsun diyorum. Aklımızda bu bölümlerle ve öğretimle ilgili bir çok soru var biliyorum ve bende elimdne geldiğince sizleri bilgilendirmeye çalışacağım.

Gelelim sorumuza;

İstanbul üniversitesi açıköğretim sınavları nasıl yapılacak?

Cevabımız: Sınavlar ara - final ve bütünleme şeklinde 3 kez yapılacaktır. Bunlardan Ara sınav internet üzerindne online olarak, final ve bütünleme sınavları İstanbul üniv. kampüsünde yani İstanbul'da yapılacaktır.

Şimdiden hepinie bu zorlu maratonda başarılar diliyorum arkadaşlar....

Açıköğretim olduğundan emin misiniz bunun? Her sınavda istanbula mı gideceğim yani? Uzaktan eğitim olmuyor mu bu dediğiniz?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Açıköğretim olduğundan emin misiniz bunun? Her sınavda istanbula mı gideceğim yani? Uzaktan eğitim olmuyor mu bu dediğiniz?
Uzak ve Açıköğretim fakültesi adı altında eğitim veriyor. Final ve Bütünleme sınavlarını istanbul da yapıyorlar.

ahmtdodo

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
ara sınavlar internet üzerinden yapılacak.. peki böyle bi sınavda art niyet olmazmı mesela ben bi arkadaşımı yanıma alır öyle çözerim soruları veya netten bakarım...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara