aöf adalet bölümüne kayıt yaptrıdım

carnador

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
merhaba aöf adalet bölümüne kayıt yaptırdım ama sınav tarihlerine harç bilgilere vs. nereden bakacağım.
site adresi ve şifre verdiler ama istediğim bilgilere ulaşamadım
http://ogrenci.anadolu.edu.tr

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba Sınavlarınız ;

Harçlarınız kayıt olurken 250tl yatırdınız, İkinci taksit olarakta Şubat ayının sonuna kadar 250tl daha yatıracaksınız.

Aşağıda adı yazılı olan Dönemlik-kredili sistemdeki bölümlerin 2011-2012 yılı sınav takvimi;

Yılda iki dönem, her dönemde farklı dersler ve sınavlar olacaksınız. BURADAN Ders listenize ve ara sınav sorumluluk ünitelerinize bakabilirsiniz.
Güz Dönemi Ara Sınavı 10-11 Aralık 2011
Güz Dönem Sonu Sınavı 21-22 Ocak 2012

Bahar Dönemi Ara Sınavı 07-08 Nisan 2012
Bahar Dönem Sonu Sınavı 02-03 Haziran 2012

carnador

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
Teşekkürler sayın admin, şubat ayının ikinci taksitini yatırdıktan sonra tekrar aöf burosuna gidip kitap alacağız değil mi ?
birde murat yayınlarından yardımcı kitap almak istiyorum. İnternet sitelerine girdim ama adalet bölümünün kitabını bulamadım. Adalet bölümünün yardımcı kitabı yok mu acaba ?
tekrar teşekkürler.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Teşekkürler sayın admin, şubat ayının ikinci taksitini yatırdıktan sonra tekrar aöf burosuna gidip kitap alacağız değil mi ?
birde murat yayınlarından yardımcı kitap almak istiyorum. İnternet sitelerine girdim ama adalet bölümünün kitabını bulamadım. Adalet bölümünün yardımcı kitabı yok mu acaba ?
tekrar teşekkürler.
Sizin i sınavınız 10-11 Aralık tarihlerinde yapılacak, dolayısı ile aöf bürosuna kitaplarınız geldiği an alıp ders çalışmaya başlamalısınız. Adalet bölümü için yardımcı kitap bulamazsınız o yüzden üniversitenin kitaplarına bir anönce çalışmaya başlayın derim ben.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara