2011-2012 Güz ve Bahar dönemi Sınavlar için konu dağılımını bilen var mı ?

yeehee

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
2011-2012 Güz ve Bahar dönemi Sınavlar için konu dağılımını bilen var mı ?

BilgeC

Yeni Üye
Türk fili edebiyatı bölümüne yazmış türk dili edebıyatı için soruyor olsa gerek ayrıca bende bu soru için şuan girdim siteye en kısa zamanda söylerseniz güz dönemi sınav tariflerine göre nerden nereye kadar çalışıcaz konulara ve bahar dönemi içinde aynı keza.

Ayrıca bir sorum olacak ben 1. sınıf osmanlı giriş dersini 2. sınıfta veremedim. 2. sınıftanda osmanlıca grameri ile yüzyılllar türk edebiyatı dersini veremedim toplamda 3 dersi tekrar okumak zorunda kaldım.yani 1. sınıf osmanlıyı 2. sınıfta verseydim 3. sınıfa geçecektim.Şuan 2. sınıfı okuyorum yine.ve sormak istediğim soru; bahar döneminde ben 3. sınıftan ders alamaz mıyım yani nasıl olacak bu sınavlar ve konu dağılımı en kısa zamanda cevaplarmısınız lütfen..?

BilgeC

Yeni Üye
Teşekkür ederim admin

aylnklc

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
ben de bişey merak ediyorum,şimdi güz dönemi arasınavlarında sorumlu olduğumuz 3 üniteden,dönem sonu sınavında da sorumluyu zdeğil mi?yani dönem sonunda atıyorum 6 üniteden sorumluyuz öyle mi?yoksa dönme sonunda sadece son 3 üniteden mi sorumluyuz?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
ben de bişey merak ediyorum,şimdi güz dönemi arasınavlarında sorumlu olduğumuz 3 üniteden,dönem sonu sınavında da sorumluyu zdeğil mi?yani dönem sonunda atıyorum 6 üniteden sorumluyuz öyle mi?yoksa dönme sonunda sadece son 3 üniteden mi sorumluyuz?
Ara sınavda 1-3 ise dönem sonu sınavında 1-6 arası sorumlusun.

Ssouthernssun

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
1. sınıf eski türk edebiyatı kitabında zaten 4 ünite var nasıl 1-3 1-6 olabiliyor sanırım bilgiler güncel değil

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,725
Son üye
Peternar