Genel işletme çıkması muhtemel sorular ve analizler

sessizzlik

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
Merhabalar öncelikle uzun bir aranın ardından sizlerle buluşmak gerçekten çok güzel bir duygu.Genel işletme 1.sınıf açık öğretim fakultesi bölümü hakkında analizlerim sonucu BAŞARILI not alma oranız %75in üstü olacaktır.AÖFDESTEK aileSİ olarak daha önceden test etmiş ve gerçekten çok kişinin iyi not olarak geçmesine aracı olmuştuk.Sınava 5 ay var ve bu süre içerisinde talep olursa aralık sonunda İŞETME DERSİNİN 2012 de çıkması muhtemel sorular ve analizleri tekrardan yapıcam.Şimdiden herkese başarılar.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhabalar öncelikle uzun bir aranın ardından sizlerle buluşmak gerçekten çok güzel bir duygu.Genel işletme 1.sınıf açık öğretim fakultesi bölümü hakkında analizlerim sonucu BAŞARILI not alma oranız %75in üstü olacaktır.AÖFDESTEK aileSİ olarak daha önceden test etmiş ve gerçekten çok kişinin iyi not olarak geçmesine aracı olmuştuk.Sınava 5 ay var ve bu süre içerisinde talep olursa aralık sonunda İŞETME DERSİNİN 2012 de çıkması muhtemel sorular ve analizleri tekrardan yapıcam.Şimdiden herkese başarılar.
Ben bu diğer dersleri bekliyorum. Yapıldıktan sonra facebook sayfamızda, bu konuların linklerini paylaşarak daha çok kişinin okumasını ve yararlanmasını sağlayacağım.

openunivercity

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
1. sınıf için mi 3.sınıf içinde olsaydı işimize yarardı ama yinede teşekkürler ;)

sessizzlik

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
3.sınıf paylaşımlarımızda olucak..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar