Aöf 2011-2012 Kayıt Yenilemeler 28Kasım'da Başladı!

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Anadolu üniversitesi Açıköğretim fakütesi 2011-2012 Eğitim Dönemi yıllık sistemde eğitim veren bölümlerin kayıt yenileme işlemleri 28 Kasım 2011 tarihi itibari ile başlamış bulunuyor. Kayıt yenilemeler 23 Aralık tarihine kadar devam edecek ve bu tarihten sonra kayıt yenilenmeyecektir. Kayıt yenileme için Herhangi bir Vakıfbank şubesi veya atm'sinden TC kimlik numaranızla yatırabilirsiniz.

Kayıt yenileme harç ücretlerinin 1.taksitleri sınıfını geçen öğrenciler için 250tl civarı, sınıfında kalan öğrenciler içinde 220tl civarındadır. İkinci üniversite öğrencileri her taksitte 50tl civarı daha fazla ödeme yapacaklardır. İsteyenler ikinci taksit harç ücretinide birinci taksitle beraber yatırabilirler. İkinci taksitlrde birinci ile aynı miktardır.

Geçen yıldan veya daha önceki yıllardan harç borcu olanlar, o borcu ve bu yılın ilk taksitini yatırmadıkları sürece kayıt yeniletemezler.

2. taksit harç ücreti ödemeleri Şubat ayının sonuna kadar yapılabilir. Şubat sonuna kadar yapılmayan ikinci taksit ödemelerine faiz işletilmektedir.

Kayıt yenileme harç ücretini yatırdıktan sonra, ara sınavlardan önce herhangi bir aöf bürosuna giderek kimlik kartınızın arkasına bandrol yapıştırtmayı ihmal etmeyin. Kayıt yenileme harç üctretini yatırdıktam sonra Aöf bürosuna giderek Belediyelerin verdiği Öğrenci Pasosu müracatınıda yapabilirsiniz. Bunun için yanınızda 2 fotoğraf ve bi 15-20tl ücret olması gerekmektedir. ( Paso müracat ücretini net bilmiyorum )

in trouble

Yeni Üye
Teşekkürler bilgilendirme için valla unutmuştum ben bu işi he :) bu arada pasoyuda çıkartalım tahmini kaç günde çıkıyor ve orayamı gidiyoruz almak için yoksa adrese mi geliyor bununla ilgili bilgin varsa yazarmısın rica etsem...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Teşekkürler bilgilendirme için valla unutmuştum ben bu işi he :) bu arada pasoyuda çıkartalım tahmini kaç günde çıkıyor ve orayamı gidiyoruz almak için yoksa adrese mi geliyor bununla ilgili bilgin varsa yazarmısın rica etsem...
Paso için bürodan başvurursanız bir iki ayda gelir. Yine bürodan almak durumundasınız.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara