Akademik Danışmanlık Hizmetleri-Danışmanlık Derslerinin Saat ve Yeri

pegasus_dna

Forum Editörü
Merkez Sınıf Dersin Adı Grup Günü Ders Baş. Saati Derslik Öğr. Gör. Kurumu Dersin Yapıldığı Bina
Adana 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 1 Genel Matematik B Cumartesi 11:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 11:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 1 İktisada Giriş A Cumartesi 13:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 1 İktisada Giriş B Cumartesi 15:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 2 İktisat Teorisi B Cumartesi 15:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 2 İstatistik B Cumartesi 11:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 13:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11.00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 3 İngilizce A Cumartesi 15:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 3 İngilizce B Cumartesi 17:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adıyaman 1 Genel Matematik A Pazartesi 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 1 Genel Muhasebe A Salı 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 1 İktisada Giriş A Perşembe 19:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 19:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 2 İstatistik A Perşembe 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 19:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 19:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 3 Finansal Yönetim A Çarşamba 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 3 İngilizce A Cuma 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Afyon 1 Genel Matematik A Pazar 11:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 1 Genel Matematik B Pazar 11.00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 10:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 10:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 1 İktisada Giriş A Pazar 13:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 1 İktisada Giriş B Pazar 13:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 12:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 2 İstatistik A Pazar 10:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 12:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 10:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 3 İngilizce A Pazar 12:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Ağrı 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 13:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 1 İktisada Giriş A Cumartesi 09:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 09:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 11:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 2 İstatistik A Cumartesi 13:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 11:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 13:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 3 İngilizce A Cumartesi 15:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Aksaray 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 İD 103 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:00 İD Z01 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 1 İktisada Giriş A Cuma 11:00 İD Z01 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 İD 102 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 11:00 İD 104 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 İD 101 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 İD 101 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 İD 102 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 3 Finansal Yönetim A Pazar 11:00 İD101 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 3 İngilizce A Pazar 13:15 İD 102 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Alanya 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 10:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 1 İktisada Giriş A Salı 18:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 18:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 2 İktisat Teorisi A Salı 20:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 2 İstatistik A Pazar 11:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 20:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 12:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 3 İngilizce A Cuma 20:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Amasya 1 Genel Matematik A Pazar 14:00 233 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 233 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 233 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 101 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 101 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 2 İstatistik A Pazar 14:00 101 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 231 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 231 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 3 Finansal Yönetim A Pazar 11:00 231 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 3 İngilizce A Pazar 16:00 231 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Ankara (Gazi) 1 Genel Matematik A Salı 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 1 Genel Matematik B Salı 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 1 Genel Muhasebe B Pazartesi 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 1 İktisada Giriş B Çarşamba 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 2 İstatistik A Çarşamba 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 3 İngilizce A Perşembe 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 3 İngilizce B Perşembe 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 1 Genel Matematik A Salı 18:00 Ankara Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 1 Genel Matematik B Salı 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 1 Genel Muhasebe B Pazartesi 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 1 İktisada Giriş B Çarşamba 18:00 Gazi Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 2 İstatistik A Perşembe 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 18:00 Gazi Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 3 İngilizce A Perşembe 18:00 Ankara Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 3 İngilizce B Perşembe 18:00 Ankara Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Antalya 1 Genel Matematik A Salı 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 2 İktisat Teorisi A Salı 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 2 İstatistik A Pazartesi 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 3 İngilizce A Çarşamba 00:00 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Ardahan 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:00 D1 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 D1 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 1 İktisada Giriş A Cumartesi 13:00 D1 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 09:00 D2 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 11:00 D2 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 2 İstatistik A Cumartesi 13:00 D2 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 11:00 D3 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 13:00 D3 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 15:00 D3 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 3 İngilizce A Cumartesi 09:00 D3 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Artvin 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 1 Genel Muhasebe A Pazar 11:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 1 İktisada Giriş A Pazar 16:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 16:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 2 İktisat Teorisi A Pazar 14:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 2 İstatistik A Pazar 11:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 3 Finansal Yönetim A Pazar 09:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 3 İngilizce A Pazar 16:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Aydın 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:30 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 15:30 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:30 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 2 İstatistik A Pazar 11:00 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 15:30 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 Anadolu Üniversitesi Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 3 Finansal Yönetim A Pazar 13:30 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 3 İngilizce A Pazar 11:00 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Balıkesir 1 Genel Matematik A Pazartesi 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 1 Genel Matematik B Salı 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 1 Genel Muhasebe A Perşembe 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 1 İktisada Giriş B Pazartesi 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 2 İktisat Teorisi A Cuma 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 2 İstatistik A Pazartesi 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 3 Türk Vergi Sistemi A Cuma 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 3 Finansal Yönetim A Perşembe 19:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 3 İngilizce A Çarşamba 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 3 İngilizce B Salı 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Bandırma 1 Genel Matematik A Pazartesi 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 1 Genel Muhasebe A Perşembe 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 1 İktisada Giriş A Cuma 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 2 İstatistik A Pazartesi 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 3 Maliyet Muhasebesi A Cuma 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 3 Türk Vergi Sistemi A Salı 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 3 Finansal Yönetim A Çarşamba 18.00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 3 İngilizce A Perşembe 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bartın 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 301 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 14:00 303 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 302 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 303 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:00 302 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 2 İstatistik A Cumartesi 14:00 301 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 16:00 301 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11:00 301 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 303 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 3 İngilizce A Cumartesi 14:00 302 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Batman 1 Genel Matematik A Pazar 11:00 101 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 17:00 D-12 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 1 İktisada Giriş A Pazar 09:00 101 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 17:00 D-12 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 2 İktisat Teorisi A Pazar 16:00 101 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 2 İstatistik A Perşembe 17:00 D-12 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 19:00 D-12 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 101 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 3 Finansal Yönetim A Salı 19:00 D-12 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 3 İngilizce A Pazar 09:00 102 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Bayburt 1 Genel Matematik A Perşembe 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 1 Genel Muhasebe A Çarşamba 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 1 İktisada Giriş A Salı 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazartesi 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 2 İktisat Teorisi A Cuma 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 2 İstatistik A Pazar 13:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 3 Finansal Yönetim A Salı 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 3 İngilizce A Pazar 10:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Biga 1 Genel Matematik A Salı 17:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 1 Geenel Muhasebe A Çarşamba 17:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 1 İktisada Giriş A Pazartesi 17:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 17:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 19:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 2 İstatistik A Çarşamba 17:30 201 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 17:30 201 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 17:30 201 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 3 Finansal Yönetim A Cuma 17:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 3 İngilizce A Salı 17:30 201 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Bilecik 1 Genel Muhasebe A Pazar 11:15 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 1 İktisada Giriş A Pazar 14:00 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 09:00 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 2 İktisat Teorisi A Pazar 11:15 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 2 İstatistik A Pazar 14:00 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 14:00 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 3 Finansal Yönetim A Pazar 16:15 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 3 İngilizce A Pazar 11:15 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bingöl 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 15:30 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 13:30 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 2 İstatistik A Cumartesi 11:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 13:30 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 3 İngilizce A Cumartesi 15:30 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bitlis 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 1 Genel Muhasebe A Pazar 14:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 2 İstatistik A Pazar 14:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 3 Finansal Yönetim A Pazar 14:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 3 İngilizce A Pazar 16:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bolu 1 Genel Matematik A Perşembe 18:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 1 Genel Muhasebe A Salı 18:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 20:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 2 İktisat Teorisi A Salı 20:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 2 İstatistik A Cuma 20:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 20:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 3 Finansal Yönetim A Salı 20:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 3 İngilizce A Çarşamba 18:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bozüyük 1 Genel Matematik A Pazartesi 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 1 Genel Muhasebe A Perşembe 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 1 İktisada Giriş A Çarşamba 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 2 İktisat Teorisi A Perşembe 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 2 İstatistik A Salı 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 3 İngilizce A Çarşamba 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Burdur 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 1 Genel Muhasebe A Salı 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 1 İktisada Giriş A Pazartesi 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 20:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 20:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 2 İstatistik A Çarşamba 20:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 3 Türk Vergi Sistemi A Salı 20:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 3 Finansal Yönetim A Perşembe 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 3 İngilizce Çarşamba 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Bursa 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 Genel Matematik B Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 Genel Matematik C Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 Genel Matematik D Perşembe 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 Genel Muhasebe B Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 Genel Muhasebe C Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 İktisada Giriş A Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 İktisada Giriş B Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 İktisada Giriş C Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 2 Muhasebe Uygulamaları B Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 2 İktisat Teorisi B Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 2 İstatistik A Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 2 İstatistik B Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 3 Finansal Yönetim A Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 3 İngilizce A Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Çankırı 1 Genel Matematik A Cuma 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 1 Genel Muhasebe A Salı 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 1 İktisada Giriş A Pazartesi 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 2 İstatistik A Cuma 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 18:00 E.Öğr.Gör - Yeminli Mali Müşavir Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 3 Finansal Yönetim A Salı 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 3 İngilizce A Çarşamba 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çorum 1 Genel Matematik A Pazar 14:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 1 Genel Muhasebe A Pazar 12:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 1 İktisada Giriş A Pazar 10:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 14:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 2 İktisat Teorisi A Pazar 10:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 2 İstatistik A Pazar 12:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 12:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 3 Finansal Yönetim A Pazar 10:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 3 İngilizce A Pazar 16:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Diyarbakır 1 Genel Matematik A Salı 17:30 Dicel Üniversitesi FEF Anfi 1
Diyarbakır 1 Genel Matematik B Salı 17:30 Dicel Üniversitesi MMF 1 5104 Nolu Anfi
Diyarbakır 1 Genel Muhasebe A Cuma 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F.1 Nolu Sınıf
Diyarbakır 1 Genel Muhasebe B Cuma 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 4 Nolu Sınıf
Diyarbakır 1 İktisada Giriş A Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Yeşil Salon
Diyarbakır 1 İktisada Giriş B Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Mavi Salon
Diyarbakır 1 İktisada Giriş C Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Pembe Salon
Diyarbakır 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Pembe Salon
Diyarbakır 2 Muhasebe Uygulamaları B Perşembe 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Mavi Salon
Diyarbakır 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F.3 Nolu Sınıf
Diyarbakır 2 İktisat Teorisi B Çarşamba 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Pembe Salon
Diyarbakır 2 İktisat Teorisi C Çarşamba 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 2 Nolu Sınıf
Diyarbakır 2 İstatistik A Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi FEF Zekin Kat D3
Diyarbakır 2 İstatistik B Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi MMF 1 5104 Nolu Anfi
Diyarbakır 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 1 Nolu Derslik
Diyarbakır 3 Maliyet Muhasebesi B Çarşamba 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Mavi Salon
Diyarbakır 3 Türk Vergi Sistemi A Cuma 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 3 Nolu Sınıf
Diyarbakır 3 Finansal Yönetim A Perşembe 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 1 Nolu Sınıf
Diyarbakır 3 Finansal Yönetim B Perşembe 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F.2 NoluSınıf
Diyarbakır 3 İngilizce A Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F.1 Nolu Sınıf
Diyarbakır 3 İngilizce B Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F.2 NoluSınıf
Diyarbakır 3 İngilizce C Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 5 Nolu Sınıf
Düzce 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 D Blok 105 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 D Blok 105 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 1 Genel Matematik A Pazar 13:30 D Blok Z10 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 D Blok 115 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 2 İstatistik A Pazar 13:30 D Blok 115 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 D Blok 115 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 D Blok 117 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 3 Finansal Yönetim A Pazar 13:30 D Blok 117 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 D Blok 117 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 3 İngilizce A Pazar 15:30 D Blok 117 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Edirne 1 İktisada Giriş A Salı 18:30 Derslik A3 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 1 İktisada Giriş B Salı 18:30 Derslik A1 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 1 Genel Muhasebe A Cuma 18:30 Derslik A1 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:30 Derslik A1 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazartesi 18:30 Derslik A3 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 2 İstatistik A Cuma 18:30 Derslik A3 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:30 Derslik A3 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:30 Derslik A2 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 3 Finansal Yönetim A Perşembe 18:30 Derslik A2 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:30 Derslik A2 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 3 İngilizce A Çarşamba 18:30 Derslik A2 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Elazığ 1 İktisada Giriş A Cumartesi 10:30 A/3 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 13:00 A/2 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 1 Genel Matematik A Cumartesi 08:30 A/3 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 08:00 A/1 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 2 İstatistik A Cumartesi 10:30 A/2 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 A/1 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 08:30 A/2 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 15:00 A/3 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 10:30 A/1 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 3 İngilizce A Cumartesi 13:00 A/4 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elbistan 1 Genel Matematik A Pazar 08:00 118 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Elbistan 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 08.00 116 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Elbistan 1 İktisat Teorisi A Cumartesi 10:00 115 KSÜ Afşin MYO Elbistan MYO
Elbistan 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 08:00 115 KSÜ Afşin MYO Elbistan MYO
Elbistan 2 İktisat Teorisi A Pazar 10:00 116 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Elbistan 2 İstatistik A Cumartesi 10:00 116 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Elbistan 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 10:00 117 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Elbistan 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 08:00 115 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Elbistan 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 08:00 117 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Elbistan 3 İngilizce A Pazar 10:00 117 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Erzincan 1 İktasada Giriş A Pazartesi 19:00 Anfi Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 1 Genel Muhasebe A Cuma 19:00 Anfi Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 1 Genel Matematik A Salı 19:00 Anfi Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 2 İstatistik A Perşembe 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 2 İktisat Teorisi A Cuma 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 3 Finansal Yönetim A Salı 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 3 İngilizce A Çarşamba 19:00 Anfi Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 1 İktisada Giriş A Pazar 15:00 B-I Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 1 İktisada Giriş B Pazar 15:00 B-II Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 1 Genel Muhasebe A Pazar 10:00 C-III Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 1 Genel Muhasebe B Pazar 10:00 C-IV Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 1 Genel Matematik A Pazar 13:00 A-1 Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 1 Genel Matematik B Pazar 13:00 A-II Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 13:00 C-IV Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 2 İstatistik A Pazar 08:00 C-I Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 2 İstatistik B Pazar 08:00 C-II Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 2 İktisat Teorisi A Pazar 10:00 B-I Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 2 İktisat Teorisi B Pazar 10:00 B-II Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 08:00 C-IV Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 3 Finansal Yönetim A Pazar 10:00 A-II Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:00 B-I Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 3 İngilizce A Pazar 15:00 C-III Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 3 İngilizce B Pazar 15:00 C-IV Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Eskişehir - Anadolu 1 İktisada Giriş A Pazartesi 18:15 Hukuk Anfi-1 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 İktisada Giriş B Pazartesi 18:15 Hukuk Anfi-2 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 İktisada Giriş C Pazartesi 18:15 Hukuk Anfi-3 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 Genel Muhasebe A Salı 18:15 Hukuk Anfi-1 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 Genel Muhasebe B Salı 18:15 Hukuk Anfi-2 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 Genel Muhasebe C Salı 18:15 Hukuk Anfi-3 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:15 Hukuk Anfi-1 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 Genel Matematik B Çarşamba 18:15 Hukuk Anfi-2 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 Genel Matematik C Çarşamba 18:15 Hukuk Anfi-3 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 18:15 Yeni Bina 3 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
Eskişehir - Anadolu 2 Muhasebe Uygulamaları B Cuma 18:15 Yeni Bina 1 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
Eskişehir - Anadolu 2 İstatistik A Çarşamba 18:15 Yeni Bina 3 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
Eskişehir - Anadolu 2 İstatistik B Çarşamba 18:15 Yeni Bina 1 Anadolu Üniversitesi aÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
Eskişehir - Anadolu 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:15 Yeni Bina 3 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
Eskişehir - Anadolu 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 18:15 Hukuk Anfi-2 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 3 Finansal Yönetim A Salı 18:15 Yeni Bina 3 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
Eskişehir - Anadolu 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:15 Yeni Bina 3 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
Eskişehir - Anadolu 3 İngilizce A Cuma 18:15 Hukuk Anfi-2 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 3 İngilizce B Cuma 18:15 Hukuk Anfi-3 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - ESOGÜ 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 1 Genel Muhasebe A Salı 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 1 İktisada Giriş A Pazartesi 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 2 İstatistik A Çarşamba 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 3 Finansal Yönetim A Salı 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 3 İngilizce A Cuma 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Gaziantep 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 Genel Matematik B Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 Genel Matematik C Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 Genel Matematik D Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 Genel Muhasebe A Pazar 11:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 Genel Muhasebe B Pazar 11:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 Genel Muhasebe C Pazar 11:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 İktisada Giriş A Pazar 13:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 İktisada Giriş B Pazar 13:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 İktisada Giriş C Pazar 13:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 2 İstatistik A Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 3 Finansal Yönetim A Pazar 15:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 3 İngilizce A Cumartesi 15:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Giresun 1 İktisada Giriş A Cumartesi 15:00 B-2 Giresun Üniversitesi
Giresun 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 13:00 B-3 Giresun Üniversitesi
Giresun 1 Genel Matematik A Cumartesi 10:00 B-2 Giresun Üniversitesi
Giresun 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:00 B-3 Giresun Üniversitesi
Giresun 2 İstatistik A Cumartesi 15:00 B-1 Giresun Üniversitesi
Giresun 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 B-1 Giresun Üniversitesi
Giresun 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 10:00 B-1 Giresun Üniversitesi
Giresun 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 10:00 B-4 Giresun Üniversitesi
Giresun 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:00 B-1 Giresun Üniversitesi
Giresun 3 İngilizce A Pazar 15:00 B-1 Giresun Üniversitesi
Gümüşhane 1 Genel Matematik A Pazartesi 19:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 1 Genel Muhasebe A Çarşamba 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 1 İktisada Giriş A Pazartesi 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 2 İktisat Teorisi A Salı 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 2 İstatistik A Pazartesi 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 19:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 3 Finansal Yönetim A Perşembe 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 3 İngilizce A Salı 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Hakkari 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 A-1 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 1 Genel Muhasebe A Pazar 14:00 A-2 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 1 Genel Matematik A Cumartesi 16:00 A-3 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 16:00 B-2 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 B-1 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 14:00 B-3 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 16:00 A-1 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 11:00 C-2 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 C-1 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 3 İngilizce A Pazar 14:00 C-3 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hatay 1 İktisada Giriş A Cumartesi 13:30 122 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 İktisada Giriş B Cumartesi 13:30 112 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 İktisada Giriş C Cumartesi 13:30 113 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 10:30 122 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 10:30 112 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 Genel Muhasebe C Cumartesi 10:30 113 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 Genel Matematik A Cumartesi 08:30 122 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 Genel Matematik B Cumartesi 08:30 112 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 Genel Matematik C Cumartesi 08:30 113 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 08:30 111 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 2 İstatistik A Pazar 13:30 111 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 2 İktisat Teorisi A Pazar 10:30 111 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 10:30 121 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 13:30 121 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 08:30 121 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 3 İngilizce A Cumartesi 15:30 121 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Iğdır 1 İktisada Giriş A Cumartesi 08:00 1 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 14:00 1 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 1 Genel Matematik A Cumartesi 12:00 1 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 12:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 2 İstatistik A Cumartesi 16:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 10:00 1 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 10:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 3 Finansal Yönetim A Pazar 08:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 3 İngilizce A Cumartesi 08:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Isparta 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Z-19 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 1 Genel Muhasebe A Salı 18:00 Z-19 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 1 Genel Matematik A Pazartesi 18:00 Z-19 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 18:00 Z-22 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 2 İstatistik A Perşembe 18:00 Z-22 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 18:00 Z-22 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 3 Maliyet Muhasebesi A Cuma 18:00 Z-18 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 3 Finansal Yönetim A Salı 18:00 Z-18 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 18:00 Z-18 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 3 İngilizce A Pazartesi 18:00 Z-18 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 1 İktisada Giriş A Pazar 09:00 NİHAD SAYAR ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 1 İktisada Giriş B Pazar 11:00 NİHAD SAYAR ANFİ II Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 İŞLETME ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 1 Genel Matematik A Pazar 11:00 NİHAD SAYAR ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 1 Genel Matematik B Pazar 14:00 NİHAD SAYAR ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 İŞLETME ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 2 İstatistik A Pazar 16:00 NİHAD SAYAR ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 İŞLETME Z 9 Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 NİHAD SAYAR ANFİ II Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 3 Finansal Yönetim A Pazar 11:00 İŞLETME Z 2 Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 16:00 NİHAD SAYAR ANFİ II Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 3 İngilizce A Pazar 14:00 NİHAD SAYAR ANFİ II Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Beyazıt 1 İktisada Giriş A Pazar 09:00 5. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 1 İktisada Giriş B Pazar 16:00 1. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 2. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 1 Genel Muhasebe B Pazar 11:00 2. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 1 Genel Matematik A Pazar 14:00 1. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 1 Genel Matematik B Pazar 16:00 2. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 2. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 2 Muhasebe Uygulamaları B Pazar 14:00 2. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 2 Muhasebe Uygulamaları C Pazar 16:00 6. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 14:00 3. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 3 Finansal Yönetim A Pazar 09:00 6. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 11:00 1. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 3 İngilizce A Pazar 16:00 3. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Haydarpaşa 1 İktisada Giriş A Pazar 15:00 ANFİ I Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:00 ANFİ III Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 1 Genel Muhasebe B Pazar 15:00 ANFİ III Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 ANFİ I Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 1 Genel Matematik B Pazar 11:00 ANFİ III Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 ANFİ IV Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 2 İstatistik A Pazar 09:00 ANFİ IV Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:00 ANFİ IV Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:00 ANFİ II Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 3 Finansal Yönetim A Pazar 09:00 ANFİ II Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 11:00 ANFİ II Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 3 İngilizce A Pazar 15:00 ANFİ II Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İzmir - Buca 1 İktisada Giriş A Pazar 09:00 A2 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 1 İktisada Giriş B Pazar 09:00 A4 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 1 Genel Muhasebe A Pazar 10:50 A5 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 1 Genel Muhasebe B Pazar 10:50 A6 Anadolu Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 1 Genel Matematik A Pazar 13:30 A6 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 1 Genel Matematik B Pazar 13:30 A4 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 09:00 B3 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 2 İstatistik A Pazar 10:50 B4 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:30 B3 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 B2 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 3 Finansal Yönetim A Pazar 13:30 B2 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 10:50 B1 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 3 İngilizce A Pazar 15:20 A5 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 3 İngilizce B Pazar 15:20 B3 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 3 İngilizce C Pazar 15:20 B1 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
Kahramanmaraş 1 İktisada Giriş A Perşembe 18:00 SP-3 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 1 İktisada Giriş B Perşembe 18:00 Sp-4 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 1 Genel Muhasebe A Çarşamba 18:00 SP-1 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 1 Genel Muhasebe B Çarşamba 18:00 SP-3 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 1 Genel Muhasebe C Çarşamba 18:00 SP-4 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 1 Genel Matematik A Salı 18:00 SH-1 Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kahramanmaraş 1 Genel Matematik B Salı 18:00 SH-2 Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kahramanmaraş 1 Genel Matematik C Salı 18:00 SH-3 Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kahramanmaraş 1 Genel Matematik D Salı 18:00 SH-4 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 1 Genel Matematik E Salı 18:00 SP-4 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 SP-3 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 2 Muhasebe Uygulamaları B Salı 18:00 SH-9 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 2 İstatistik A Perşembe 18:00 SP-1 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 18:00 SP-1 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:00 SP-1 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 3 Finansal Yönetim A Perşembe 18:00 SP-2 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 18:00 SP-2 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 3 İngilizce A Pazartesi 18:00 SP-2 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Karabük 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 Anfi 2 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 Anfi 2 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 1 Genel Matematik A Pazar 13:00 Anfi 2 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 09:00 Anfi 3 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 2 İstatistik A Pazar 13:00 Anfi 3 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 2 İktisat Teorisi A Pazar 11:00 Anfi 3 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 Anfi 4 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 3 Finansal Yönetim A Pazar 15:00 Anfi 4 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:00 Anfi 4 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 3 İngilizce A Pazar 09:00 Anfi 4 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karaman 1 İktisada Giriş A Cuma 19:30 301 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 1 Genel Muhasebe A Perşembe 19:30 206 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:45 103 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 17:45 201 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 2 İstatistik A Perşembe 18:00 309 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 2 İktisat Teorisi A Cuma 19:30 104 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 18:45 202 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 3 Finansal Yönetim A Salı 18:45 202 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 3 Türk Vergi Sistemi A Cuma 18:30 203 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 3 İngilizce A Perşembe 18:30 203 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 1 İktisada Giriş A Çarşamba 19:30 A-204 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 1 Genel Muhasebe A Salı 17:30 A-204 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 1 Genel Matematik A Pazartesi 19:30 A-204 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 17:30 A-203 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 2 İstatistik A Salı 19:30 A-203 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 19:30 A-203 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 17:30 A-202 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 3 Finansal Yönetim A Cuma 17:30 A-202 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 19:30 A-202 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 3 İngilizce A Çarşamba 19:30 A-202 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kastamonu 1 İktisada Giriş A Cumartesi 09:30 104 Anadolu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 11:30 101 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 1 Genel Matematik A Cumartesi 13:45 102 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 09:30 102 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 2 İstatistik A Cumartesi 13:45 101 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 11:30 104 Anadolu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 11:30 102 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:30 101 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 13:45 103 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 3 İngilizce A Cumartesi 15:45 102 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kayseri 1 İktisada Giriş A Cumartesi 13:00 Anfi-1 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kayseri 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 Anfi-2 Erciyes Üniversitesi i.İ.B.F.
Kayseri 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:00 Anfi-1 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kayseri 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 13:00 S-Blok 106 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kayseri 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 S-Blok 106 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kayseri 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 11:00 S-Blok 106 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kayseri 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 15:00 S-Blok 106 Erciyes Üniversitesi i.İ.B.F.
Kayseri 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 S-Blok 205 Erciyes Üniversitesi i.İ.B.F.
Kayseri 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11:00 S-Blok 203 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kayseri 3 İngilizce A Cumartesi 13:00 S-Blok 202 Erciyes Üniversitesi i.İ.B.F.
Kırıkkale 1 İktisada Giriş A Çarşamba 17:45 222 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 17:45 222 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 1 Genel Matematik A Perşembe 17:45 218 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 17:45 115 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 2 İstatistik A Çarşamba 17:45 218 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 2 İktisat Teorisi A Salı 17:45 222 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 17:45 218 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 17:45 218 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 17:45 222 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 3 İngilizce A Çarşamba 17:45 115 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırklareli 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 2 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 1 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 1 Genel Matematik A Pazar 13:30 2 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 3 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 2 İstatistik A Pazar 09:00 3 Nolu Salon Anadolu Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:30 3 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 4 Nolu Salon Anadolu Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 3 Finansal Yönetim A Pazar 09:00 4 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:30 4 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 3 İngilizce A Pazar 15:30 4 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırşehir 1 İktisada Giriş A Pazar 10:00 101 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 1 Genel Muhasebe A Pazar 12:30 102 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 1 Genel Matematik A Cumartesi 10:00 103 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:00 104 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 2 İstatistik A Cumartesi 12:30 103 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 2 İktisat Teorisi A Pazar 10:00 103 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 12:30 104 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 10:00 102 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 10:00 102 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 3 İngilizce A Pazar 15:00 104 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kilis 1 İktisada Giriş A Cumartesi 08:00 AZ-03 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 1 Genel Muhasebe A Pazar 10:00 AZ-03 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kİlis 1 Genel Matematik A Pazar 13:00 AZ-03 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 10:00 AZ-04 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 2 İstatistik A Cumartesi 10:00 AZ-04 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 2 İktisat Teorisi A Pazar 08:00 AZ-04 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 10:00 A1-02 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 3 Finansal Yönetim A Pazar 08:00 AZ-02 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 10:00 A1-04 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 3 İngilizce A Cumartesi 08:00 A1-03 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kocaeli 1 İktisada Giriş A Perşembe 18:30 Z 01 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 1 Genel Muhasebe A Salı 18:30 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 1 Genel Matematik A Salı 20:15 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 18:30 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 2 İstatistik A Çarşamba 20:15 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 2 İktisat Teorisi A Salı 20:15 Z 01 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 18:30 Z 01 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 3 Finansal Yönetim A Perşembe 18:30 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 20:15 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 3 İngilizce A Çarşamba 20:15 Z 01 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 Mevlana Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:00 Konevi Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 Mevlana Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 Konevi Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 2 İstatistik A Pazar 13:00 Mevlana Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 Konevi Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:00 146 Nolu Salon Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 3 Finansal Yönetim A Pazar 11:00 146 Nolu Salon Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 146 Nolu Salon Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 3 İngilizce A Cumartesi 09:00 146 Nolu Salon Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Derslik 5 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 1 Genel Muhasebe A Salı 18:00 Derslik 5 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 1 Genel Matematik A Pazartesi 18:00 Derslik 5 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazartesi 18:00 Derslik 4 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 2 İstatistik A Çarşamba 18:00 Derslik 4 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 2 İktisat Teorisi A Salı 18:00 Derslik 4 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 18:00 Derslik 3 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 3 Finansal Yönetim A Salı 18:00 Derslik 3 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 Derslik 3 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 3 İngilizce A Çarşamba 20:00 Derslik 5 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 İktisada Giriş A Cumartesi 16:00 Salon 1 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 İktisada Giriş B Cumartesi 16:00 Salon 2 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 İktisada Giriş C Cumartesi 16:00 Salon 3 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 Genel Muhasebe A Cuma 18:00 Salon 1 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 Genel Muhasebe B Cuma 18:00 Salon 2 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 Genel Muhasebe C Cuma 18:00 Salon 3 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 Genel Matematik A Pazar 16:00 Salon 1 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 Genel Matematik B Pazar 16:00 Salon 2 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 Genel Matematik C Pazar 16:00 Salon 3 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 18:00 Derslik 306 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 2 Muhasebe Uygulamaları B Perşembe 18:00 Derslik 310 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 2 İstatistik A Cuma 18:00 Derslik 306 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 2 İktisat Teorisi A Pazar 16:00 Derslik 306 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:00 Derslik 310 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 18:00 Derslik 305 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 16:00 Derslik 310 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 3 İngilizce A Çarşamba 19:00 Salon 404 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 3 İngilizce B Çarşamba 19:00 Salon 402 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 3 İngilizce C Çarşamba 19:00 Salon 407 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Manisa 1 İktisada Giriş A Pazartesi 19:30 5 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 1 Genel Muhasebe A Salı 19:30 5 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 1 Genel Matematik A Perşembe 19:30 5 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 19:30 7 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 2 İstatistik A Salı 19:30 7 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 19:30 7 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 19:30 6 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 3 Finansal Yönetim A Perşembe 19:30 6 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 19:30 6 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 3 İngilizce A Cuma 19:30 6 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Mardin 1 İktisada Giriş A YOK YOK YOK YOK YOK
Mardin 1 Genel Muhasebe A Pazar 11:00 1 Nolu Derslik Artuklu Üniversitesi Rektörlük/Yenişehir
Mardin 1 Genel Matematik A Cumartesi 08:00 2 Nolu Derslik Artuklu Üniversitesi Rektörlük/Yenişehir
Mardin 2 Muhasebe Uygulamaları A YOK YOK YOK YOK YOK
Mardin 2 İstatistik A Pazar 15:00 2 Nolu Derslik Artuklu Üniversitesi Rektörlük/Yenişehir
Mardin 2 İktisat Teorisi A YOK YOK YOK YOK YOK
Mardin 3 Maliyet Muhasebesi A YOK YOK YOK YOK YOK
Mardin 3 Finansal Yönetim A YOK YOK YOK YOK YOK
Mardin 3 Türk Vergi Sistemi A YOK YOK YOK YOK YOK
Mardin 3 İngilizce A Pazar 11:00 3 Nolu Derslik Artuklu Üniversitesi Rektörlük/Yenişehir
Mersin 1 İktisada Giriş A Cumartesi 15:00 4 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 1 İktisada Giriş B Cumartesi 15:00 1 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 11:00 4 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 11:00 1 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 4 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 1 Genel Matematik B Cumartesi 09:00 1 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 09:00 2 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 2 İstatistik A Cumartesi 11:00 2 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 2 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 13:00 3 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 11:00 3 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 15:00 3 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 3 İngilizce A Cumartesi 09:00 3 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Muğla 1 İktisada Giriş A Pazartesi 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 1 Genel Muhasebe A Cuma 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 1 Genel Matematik A Perşembe 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 2 İstatistik A Çarşamba 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:00 110 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 18:00 110 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 3 Finansal Yönetim A Salı 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 110 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 3 İngilizce A Perşembe 18:00 Z6 Muğla Üniversitesi Sıtkı Koçman Yabancı Diller YO
Nazilli 1 İktisada Giriş A Cumartesi 09:00 5 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 12:45 5 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 1 Genel Matematik A Cumartesi 10:40 5 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:40 7 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 2 İstatistik A Cumartesi 12:45 7 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:00 7 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 10:40 9 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 12:45 9 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 9 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 3 İngilizce A Cumartesi 14:25 9 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nevşehir 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 5 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 3 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 1 Genel Matematik A Cumartesi 13:00 3 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 3 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 5 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 4 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 13:00 5 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 6 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11:00 2 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 3 İngilizce A Cumartesi 15:00 3 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Niğde 1 İktisada Giriş A Cumartesi 13:00 405 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 405 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:00 405 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 406 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 2 İstatistik A Cumartesi 13:00 406 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:00 406 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 09:00 404 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 13:00 404 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 15:00 404 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 3 İngilizce A Cumartesi 11:00 404 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Ordu 1 İktisada Giriş A Pazar 12:00 Derslik 4 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 1 İktisada Giriş B Pazar 12:00 Derslik 3 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 1 Genel Muhasebe A Pazar 08:00 Derslik 3 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 1 Genel Matematik A Pazar 10:00 Derslik 1 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 1 Genel Matematik B Pazar 10:00 Derslik 2 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 10:00 Derslik 3 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 2 İstatistik A Pazar 08:00 Derslik 2 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 2 İstatistik B Pazar 08:00 Derslik 3 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 2 İktisat Teorisi A Pazar 14:00 Derslik 3 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 14:00 Derslik 4 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 3 Finansal Yönetim A Pazar 16:00 Derslik 4 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 10:00 Derslik 4 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 3 İngilizce A Pazar 12:00 Derslik 4 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 3 İngilizce B Pazar 12:00 Derslik 5 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Osmaniye 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 A-Z01 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 A-Z01 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 1 Genel Matematik A Cumartesi 13:00 A-Z01 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 A-Z02 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 A-Z02 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 A-Z02 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 09:00 A-Z03 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 15:00 A-Z03 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11:00 A-Z03 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 3 İngilizce A Cumartesi 13:00 A-Z03 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 1 İktisada Giriş A Cumartesi 14:00 İşletme II B Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 1 İktisada Giriş B Cumartesi 14:00 İktisat II Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 1 Genel Muhasebe A Salı 17:00 İktisat II Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 İşletme I B Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 1 Genel Matematik B Cumartesi 09:00 İşletme II B Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 İktisat II Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 Seçmeli Dersler Sınıfı Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 14:00 Seçmeli Dersler Sınıfı Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 14:00 İşletme I B Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 3 Finansal Yönetim A Salı 17:00 Seçmeli Dersler Sınıfı Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 İktisat I Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 3 İngilizce A Pazar 16:00 İktisat I Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Sakarya 1 İktisada Giriş A Cumartesi 10:00 A-102 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 1 İktisada Giriş B Cumartesi 10:00 A-104 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 1 Genel Muhasebe A Pazar 10:00 A-101 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 1 Genel Muhasebe B Pazar 10:00 A-102 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 1 Genel Matematik A Cumartesi 13:00 A-102 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 1 Genel Matematik B Cumartesi 13:00 A-104 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 12:00 A-104 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 2 İstatistik A Pazar 14:30 A-104 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 15:00 A-101 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:00 A-102 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 3 Finansal Yönetim A Pazar 10:00 A-104 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 10:00 A-101 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 3 İngilizce A Pazar 13:00 A-101 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Samsun 1 İktisada Giriş A Cumartesi 09:00 A-220 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
Samsun 1 İktisada Giriş B Cumartesi 09:00 A-218 Anadolu Üniversitesi MYO
Samsun 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 10:45 A-218 Ünye Ticaret Lisesi MYO
Samsun 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 10:45 A-220 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
Samsun 1 Genel Matematik A Cumartesi 12:45 A-220 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
Samsun 1 Genel Matematik B Cumartesi 12:45 A-218 Anadolu Üniversitesi MYO
Samsun 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:45 A-223 Ünye Ticaret Lisesi MYO
Samsun 2 İstatistik A Cumartesi 14:30 A-223 Anadolu Üniversitesi MYO
Samsun 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 10:45 A-223 Anadolu Üniversitesi MYO
Samsun 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 12:45 A-225 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
Samsun 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 10:45 A-225 Anadolu Üniversitesi MYO
Samsun 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 A-225 Anadolu Üniversitesi MYO
Samsun 3 İngilizce A Cumartesi 14:30 A-227 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
Samsun 3 İngilizce B Cumartesi 14:30 A-225 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
Siirt 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 B09 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 14:00 B09 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 B09 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 B10 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 2 İstatistik A Cumartesi 14:00 B10 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:00 B10 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 16:00 B11 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 B11 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 14:00 B11 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 3 İngilizce A Cumartesi 11:00 B11 Siirt Üniversitesi MYO
Sinop 1 İktisada Giriş A Pazar 15:15 Salon 1 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:15 Salon 1 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 1 Genel Matematik A Pazar 10:15 Salon 1 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 15:15 Salon 2 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 2 İstatistik A Pazar 10:15 Salon 2 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:15 Salon 2 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:15 Salon 3 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 3 Finansal Yönetim A Pazar 10:15 Salon 3 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 15:15 Salon 3 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 3 İngilizce A Pazar 08:15 Salon 3 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sivas 1 İktisada Giriş A Pazartesi 17:30 Merkez Anfi 1 Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
Sivas 1 Genel Muhasebe A Çarşamba 17:00 Merkez Anfi 1 Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
Sivas 1 Genel Matematik A Salı 17:00 Merkez Anfi III Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
Sivas 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 17:00 Merkez Anfi II Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
Sivas 2 İstatistik A Salı 17:00 Merkez Anfi II Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
Sivas 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 17:00 Merkez Anfi II Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
Sivas 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 17:00 106 Nolu Derslik Cumhuriyet Üniversitesi C.M.Y.O
Sivas 3 Finansal Yönetim A Cuma 17:00 106 Nolu Derslik Cumhuriyet Üniversitesi C.M.Y.O
Sivas 3 Türk Vergi Sistemi A Salı 17:00 Merkez Anfi I Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
Sivas 3 İngilizce A Cumartesi 10:00 1 Nolu Derslik Cumhuriyet Üniversitesi C.M.Y.O
Şanlıurfa 1 İktisada Giriş A Cumartesi 10:00 Salon 4 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 1 İktisada Giriş B Cumartesi 10:00 Salon 5 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 08:00 Salon 3 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 08:00 Salon 4 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 1 Genel Muhasebe C Cumartesi 08:00 Salon 5 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 1 Genel Matematik A Cumartesi 13:00 Salon 3 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 1 Genel Matematik B Cumartesi 13:00 Salon 4 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 1 Genel Matematik C Cumartesi 13:00 Salon 5 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:00 Salon 6 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 2 İstatistik A Cumartesi 13:00 Salon 1 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 2 İstatistik B Cumartesi 13:00 Salon 5 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 12:00 Salon 2 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 10:00 Salon 3 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 08:00 Salon 1 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 13:00 Salon 2 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 3 Türk Vergi Sistemi B Cumartesi 13:00 Salon 7 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 3 İngilizce A Cumartesi 15:00 Salon 5 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 3 İngilizce B Cumartesi 15:00 Salon 4 Harran Üniversitesi MYO
Şırnak 1 İktisada Giriş A Pazar 09:00 Derslik 1 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:00 Derslik 1 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 1 Genel Matematik A Pazar 11:00 Derslik 1 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 13:00 Derslik 2 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 2 İstatistik A Pazar 09:00 Derslik 2 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 2 İktisat Teorisi A Pazar 11:00 Derslik 2 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 İ.İ.B.F. ANFİ Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 3 Finansal Yönetim A Pazar 11:00 İ.İ.B.F. ANFİ Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:00 İ.İ.B.F. ANFİ Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 3 İngilizce A Pazar 15:00 İ.İ.B.F. ANFİ Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Tekirdağ 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 Anfi Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 1 Genel Muhasebe A Pazar 14:00 Anfi Anadolu Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Anfi Anadolu Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 16:00 2 Nolu Derslik Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 2 İstatistik A Pazar 11:00 2 Nolu Derslik Anadolu Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 2 İktisat Teorisi A Pazar 14:00 2 Nolu Derslik Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 14:00 3 Nolu Derslik Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 3 Finansal Yönetim A Pazar 16:00 3 Nolu Derslik Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 11:00 3 Nolu Derslik Anadolu Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 3 İngilizce A Pazar 09:00 3 Nolu Derslik Öğr.Mediha Mehmet Tetikol İ.Ö.O. Ziraat Fakültesi
Tokat 1 İktisada Giriş A Perşembe 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 1 Genel Muhasebe A Çarşamba 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 1 Genel Matematik A Salı 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 Maliye III Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 2 İstatistik A Cuma 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 18:00 Maliye III Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 3 Finansal Yönetim A Çarşamba 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 18:00 Maliye III Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 3 İngilizce A Cuma 18:00 Maliye III Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Trabzon 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 FKA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 13:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 13:00 FKA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 1 Genel Matematik A Pazar 11:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 1 Genel Matematik B Pazar 11:00 FKA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 1 Genel Matematik C Pazar 11:00 FD1 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 13:00 FD1 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 2 Muhasebe Uygulamaları B Cumartesi 13:00 FD2 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 2 İstatistik A Cumartesi 11:00 FD1 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 2 İstatistik B Cumartesi 11:00 FD2 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 FKA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 3 Finansal Yönetim A Pazar 13:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 3 Finansal Yönetim B Pazar 13:00 FKA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 3 İngilizce A Cumartesi 11:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 3 İngilizce B Cumartesi 11:00 FD3 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Tunceli 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 D-1 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
Tunceli 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 D-1 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
Tunceli 1 Genel Matematik A Pazar 13:00 D-1 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
Tunceli 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:15 D-2 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
Tunceli 2 İstatistik A Pazar 15:15 D-2 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
Tunceli 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:15 D-2 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
Tunceli 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:15 D-3 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
Tunceli 3 Finansal Yönetim A Pazar YOK YOK YOK YOK
Tunceli 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar YOK YOK YOK YOK
Tunceli 3 İngilizce A Pazar 11:00 D-3 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Uşak 1 İktisada Giriş A Cuma 19:00 201/A Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 1 Genel Muhasebe A Salı 19:00 201/A Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 1 Genel Matematik A Perşembe 19:00 201/A Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazartesi 19:00 201/B Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 2 İstatistik A Perşembe 19:00 201/B Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 19:00 201/B Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 3 Maliyet Muhasebesi A Cuma 19:00 201/B Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 19:00 201/A Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 19:00 201/A Anadolu Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 3 İngilizce A Salı 19:00 201/B Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Van 1 İktisada Giriş A Pazar 10:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 1 Genel Matematik A Pazar 08:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 08:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 2 İstatistik A Pazar 10:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 08:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 3 Finansal Yönetim A Pazar 10:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 3 İngilizce A Pazar 15:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Yalova 1 İktisada Giriş A Cumartesi 15:00 İİBF102 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 İİBF113 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:00 İİBF224 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 15:00 İİBF102 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 2 İstatistik A Cumartesi 17:00 İİBF112 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 İİBF113 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:00 İİBF103 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 3 Finansal Yönetim A Pazar 17:00 İİBF112 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 İİBF102 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 3 İngilizce A Pazar 11:00 İİBF224 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 1 İktisada Giriş A Cumartesi 09:30 Salon 103 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 13:00 Salon 103 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:15 Salon 103 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 13:00 Salon 101 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 2 İstatistik A Cumartesi 11:15 Salon 101 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:30 Salon 101 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 09:00 Salon 102 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 11:15 Salon 102 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 13:00 Salon 102 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 3 İngilizce A Cumartesi 14:45 Salon 102 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 1 İktisada Giriş A Perşembe 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 1 Genel Matematik A Cumartesi 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 Z-3 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 2 İstatistik A Cuma 18:00 Z-3 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 18:00 Z-3 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 18:00 Z-3 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 3 Finansal Yönetim A Çarşamba 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 3 İngilizce A Salı 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.

belfin

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
T. Dili bölümünün danışmanlık derslerini es geçmişsiniz

ugri

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
var mı acaba istanbuldan burlara katılan yoğunluk filan nasıl acaba ??

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
var mı acaba istanbuldan burlara katılan yoğunluk filan nasıl acaba ??
Ben daha öncesinde çok gittim, baya bir kalabalık oluyor ama oldukça eğlenceli ve verimli geçiyor dersler. Ayrıca yeni arkadaşlar edinmek ve sosyalleşmek için çok güzel bir ortam...

pegasus_dna

Forum Editörü
bende derslere gidiyorum sakarya'da kesinlikle verimli oluyor.. 3 yıllık sınıf arkadaşlarım olduu...

osqun

Yeni Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
2012 - 2013 dersleri ne zaman başlıyor

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar