pegasus_dna
Forum Editörü
- Katılım
- 28 Ocak 2010
- Mesajlar
- 1,417
- Tepkime puanı
- 1
- Puanları
- 0
- Şehir:
- Sakarya
Merkez Sınıf Dersin Adı Grup Günü Ders Baş. Saati Derslik Öğr. Gör. Kurumu Dersin Yapıldığı Bina
Adana 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 1 Genel Matematik B Cumartesi 11:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 11:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 1 İktisada Giriş A Cumartesi 13:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 1 İktisada Giriş B Cumartesi 15:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 2 İktisat Teorisi B Cumartesi 15:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 2 İstatistik B Cumartesi 11:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 13:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11.00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 3 İngilizce A Cumartesi 15:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 3 İngilizce B Cumartesi 17:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adıyaman 1 Genel Matematik A Pazartesi 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 1 Genel Muhasebe A Salı 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 1 İktisada Giriş A Perşembe 19:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 19:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 2 İstatistik A Perşembe 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 19:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 19:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 3 Finansal Yönetim A Çarşamba 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 3 İngilizce A Cuma 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Afyon 1 Genel Matematik A Pazar 11:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 1 Genel Matematik B Pazar 11.00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 10:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 10:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 1 İktisada Giriş A Pazar 13:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 1 İktisada Giriş B Pazar 13:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 12:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 2 İstatistik A Pazar 10:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 12:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 10:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 3 İngilizce A Pazar 12:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Ağrı 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 13:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 1 İktisada Giriş A Cumartesi 09:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 09:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 11:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 2 İstatistik A Cumartesi 13:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 11:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 13:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 3 İngilizce A Cumartesi 15:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Aksaray 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 İD 103 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:00 İD Z01 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 1 İktisada Giriş A Cuma 11:00 İD Z01 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 İD 102 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 11:00 İD 104 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 İD 101 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 İD 101 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 İD 102 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 3 Finansal Yönetim A Pazar 11:00 İD101 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 3 İngilizce A Pazar 13:15 İD 102 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Alanya 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 10:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 1 İktisada Giriş A Salı 18:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 18:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 2 İktisat Teorisi A Salı 20:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 2 İstatistik A Pazar 11:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 20:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 12:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 3 İngilizce A Cuma 20:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Amasya 1 Genel Matematik A Pazar 14:00 233 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 233 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 233 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 101 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 101 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 2 İstatistik A Pazar 14:00 101 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 231 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 231 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 3 Finansal Yönetim A Pazar 11:00 231 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 3 İngilizce A Pazar 16:00 231 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Ankara (Gazi) 1 Genel Matematik A Salı 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 1 Genel Matematik B Salı 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 1 Genel Muhasebe B Pazartesi 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 1 İktisada Giriş B Çarşamba 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 2 İstatistik A Çarşamba 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 3 İngilizce A Perşembe 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 3 İngilizce B Perşembe 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 1 Genel Matematik A Salı 18:00 Ankara Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 1 Genel Matematik B Salı 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 1 Genel Muhasebe B Pazartesi 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 1 İktisada Giriş B Çarşamba 18:00 Gazi Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 2 İstatistik A Perşembe 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 18:00 Gazi Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 3 İngilizce A Perşembe 18:00 Ankara Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 3 İngilizce B Perşembe 18:00 Ankara Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Antalya 1 Genel Matematik A Salı 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 2 İktisat Teorisi A Salı 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 2 İstatistik A Pazartesi 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 3 İngilizce A Çarşamba 00:00 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Ardahan 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:00 D1 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 D1 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 1 İktisada Giriş A Cumartesi 13:00 D1 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 09:00 D2 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 11:00 D2 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 2 İstatistik A Cumartesi 13:00 D2 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 11:00 D3 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 13:00 D3 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 15:00 D3 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 3 İngilizce A Cumartesi 09:00 D3 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Artvin 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 1 Genel Muhasebe A Pazar 11:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 1 İktisada Giriş A Pazar 16:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 16:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 2 İktisat Teorisi A Pazar 14:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 2 İstatistik A Pazar 11:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 3 Finansal Yönetim A Pazar 09:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 3 İngilizce A Pazar 16:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Aydın 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:30 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 15:30 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:30 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 2 İstatistik A Pazar 11:00 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 15:30 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 Anadolu Üniversitesi Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 3 Finansal Yönetim A Pazar 13:30 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 3 İngilizce A Pazar 11:00 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Balıkesir 1 Genel Matematik A Pazartesi 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 1 Genel Matematik B Salı 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 1 Genel Muhasebe A Perşembe 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 1 İktisada Giriş B Pazartesi 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 2 İktisat Teorisi A Cuma 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 2 İstatistik A Pazartesi 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 3 Türk Vergi Sistemi A Cuma 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 3 Finansal Yönetim A Perşembe 19:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 3 İngilizce A Çarşamba 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 3 İngilizce B Salı 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Bandırma 1 Genel Matematik A Pazartesi 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 1 Genel Muhasebe A Perşembe 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 1 İktisada Giriş A Cuma 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 2 İstatistik A Pazartesi 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 3 Maliyet Muhasebesi A Cuma 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 3 Türk Vergi Sistemi A Salı 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 3 Finansal Yönetim A Çarşamba 18.00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 3 İngilizce A Perşembe 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bartın 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 301 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 14:00 303 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 302 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 303 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:00 302 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 2 İstatistik A Cumartesi 14:00 301 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 16:00 301 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11:00 301 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 303 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 3 İngilizce A Cumartesi 14:00 302 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Batman 1 Genel Matematik A Pazar 11:00 101 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 17:00 D-12 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 1 İktisada Giriş A Pazar 09:00 101 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 17:00 D-12 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 2 İktisat Teorisi A Pazar 16:00 101 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 2 İstatistik A Perşembe 17:00 D-12 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 19:00 D-12 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 101 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 3 Finansal Yönetim A Salı 19:00 D-12 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 3 İngilizce A Pazar 09:00 102 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Bayburt 1 Genel Matematik A Perşembe 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 1 Genel Muhasebe A Çarşamba 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 1 İktisada Giriş A Salı 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazartesi 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 2 İktisat Teorisi A Cuma 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 2 İstatistik A Pazar 13:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 3 Finansal Yönetim A Salı 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 3 İngilizce A Pazar 10:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Biga 1 Genel Matematik A Salı 17:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 1 Geenel Muhasebe A Çarşamba 17:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 1 İktisada Giriş A Pazartesi 17:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 17:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 19:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 2 İstatistik A Çarşamba 17:30 201 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 17:30 201 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 17:30 201 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 3 Finansal Yönetim A Cuma 17:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 3 İngilizce A Salı 17:30 201 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Bilecik 1 Genel Muhasebe A Pazar 11:15 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 1 İktisada Giriş A Pazar 14:00 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 09:00 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 2 İktisat Teorisi A Pazar 11:15 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 2 İstatistik A Pazar 14:00 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 14:00 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 3 Finansal Yönetim A Pazar 16:15 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 3 İngilizce A Pazar 11:15 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bingöl 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 15:30 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 13:30 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 2 İstatistik A Cumartesi 11:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 13:30 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 3 İngilizce A Cumartesi 15:30 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bitlis 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 1 Genel Muhasebe A Pazar 14:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 2 İstatistik A Pazar 14:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 3 Finansal Yönetim A Pazar 14:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 3 İngilizce A Pazar 16:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bolu 1 Genel Matematik A Perşembe 18:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 1 Genel Muhasebe A Salı 18:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 20:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 2 İktisat Teorisi A Salı 20:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 2 İstatistik A Cuma 20:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 20:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 3 Finansal Yönetim A Salı 20:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 3 İngilizce A Çarşamba 18:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bozüyük 1 Genel Matematik A Pazartesi 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 1 Genel Muhasebe A Perşembe 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 1 İktisada Giriş A Çarşamba 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 2 İktisat Teorisi A Perşembe 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 2 İstatistik A Salı 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 3 İngilizce A Çarşamba 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Burdur 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 1 Genel Muhasebe A Salı 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 1 İktisada Giriş A Pazartesi 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 20:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 20:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 2 İstatistik A Çarşamba 20:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 3 Türk Vergi Sistemi A Salı 20:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 3 Finansal Yönetim A Perşembe 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 3 İngilizce Çarşamba 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Bursa 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 Genel Matematik B Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 Genel Matematik C Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 Genel Matematik D Perşembe 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 Genel Muhasebe B Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 Genel Muhasebe C Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 İktisada Giriş A Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 İktisada Giriş B Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 İktisada Giriş C Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 2 Muhasebe Uygulamaları B Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 2 İktisat Teorisi B Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 2 İstatistik A Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 2 İstatistik B Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 3 Finansal Yönetim A Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 3 İngilizce A Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Çankırı 1 Genel Matematik A Cuma 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 1 Genel Muhasebe A Salı 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 1 İktisada Giriş A Pazartesi 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 2 İstatistik A Cuma 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 18:00 E.Öğr.Gör - Yeminli Mali Müşavir Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 3 Finansal Yönetim A Salı 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 3 İngilizce A Çarşamba 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çorum 1 Genel Matematik A Pazar 14:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 1 Genel Muhasebe A Pazar 12:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 1 İktisada Giriş A Pazar 10:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 14:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 2 İktisat Teorisi A Pazar 10:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 2 İstatistik A Pazar 12:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 12:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 3 Finansal Yönetim A Pazar 10:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 3 İngilizce A Pazar 16:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Diyarbakır 1 Genel Matematik A Salı 17:30 Dicel Üniversitesi FEF Anfi 1
Diyarbakır 1 Genel Matematik B Salı 17:30 Dicel Üniversitesi MMF 1 5104 Nolu Anfi
Diyarbakır 1 Genel Muhasebe A Cuma 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F.1 Nolu Sınıf
Diyarbakır 1 Genel Muhasebe B Cuma 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 4 Nolu Sınıf
Diyarbakır 1 İktisada Giriş A Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Yeşil Salon
Diyarbakır 1 İktisada Giriş B Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Mavi Salon
Diyarbakır 1 İktisada Giriş C Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Pembe Salon
Diyarbakır 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Pembe Salon
Diyarbakır 2 Muhasebe Uygulamaları B Perşembe 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Mavi Salon
Diyarbakır 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F.3 Nolu Sınıf
Diyarbakır 2 İktisat Teorisi B Çarşamba 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Pembe Salon
Diyarbakır 2 İktisat Teorisi C Çarşamba 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 2 Nolu Sınıf
Diyarbakır 2 İstatistik A Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi FEF Zekin Kat D3
Diyarbakır 2 İstatistik B Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi MMF 1 5104 Nolu Anfi
Diyarbakır 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 1 Nolu Derslik
Diyarbakır 3 Maliyet Muhasebesi B Çarşamba 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Mavi Salon
Diyarbakır 3 Türk Vergi Sistemi A Cuma 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 3 Nolu Sınıf
Diyarbakır 3 Finansal Yönetim A Perşembe 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 1 Nolu Sınıf
Diyarbakır 3 Finansal Yönetim B Perşembe 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F.2 NoluSınıf
Diyarbakır 3 İngilizce A Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F.1 Nolu Sınıf
Diyarbakır 3 İngilizce B Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F.2 NoluSınıf
Diyarbakır 3 İngilizce C Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 5 Nolu Sınıf
Düzce 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 D Blok 105 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 D Blok 105 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 1 Genel Matematik A Pazar 13:30 D Blok Z10 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 D Blok 115 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 2 İstatistik A Pazar 13:30 D Blok 115 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 D Blok 115 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 D Blok 117 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 3 Finansal Yönetim A Pazar 13:30 D Blok 117 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 D Blok 117 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 3 İngilizce A Pazar 15:30 D Blok 117 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Edirne 1 İktisada Giriş A Salı 18:30 Derslik A3 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 1 İktisada Giriş B Salı 18:30 Derslik A1 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 1 Genel Muhasebe A Cuma 18:30 Derslik A1 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:30 Derslik A1 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazartesi 18:30 Derslik A3 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 2 İstatistik A Cuma 18:30 Derslik A3 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:30 Derslik A3 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:30 Derslik A2 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 3 Finansal Yönetim A Perşembe 18:30 Derslik A2 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:30 Derslik A2 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 3 İngilizce A Çarşamba 18:30 Derslik A2 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Elazığ 1 İktisada Giriş A Cumartesi 10:30 A/3 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 13:00 A/2 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 1 Genel Matematik A Cumartesi 08:30 A/3 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 08:00 A/1 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 2 İstatistik A Cumartesi 10:30 A/2 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 A/1 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 08:30 A/2 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 15:00 A/3 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 10:30 A/1 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 3 İngilizce A Cumartesi 13:00 A/4 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elbistan 1 Genel Matematik A Pazar 08:00 118 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Elbistan 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 08.00 116 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Elbistan 1 İktisat Teorisi A Cumartesi 10:00 115 KSÜ Afşin MYO Elbistan MYO
Elbistan 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 08:00 115 KSÜ Afşin MYO Elbistan MYO
Elbistan 2 İktisat Teorisi A Pazar 10:00 116 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Elbistan 2 İstatistik A Cumartesi 10:00 116 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Elbistan 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 10:00 117 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Elbistan 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 08:00 115 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Elbistan 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 08:00 117 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Elbistan 3 İngilizce A Pazar 10:00 117 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Erzincan 1 İktasada Giriş A Pazartesi 19:00 Anfi Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 1 Genel Muhasebe A Cuma 19:00 Anfi Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 1 Genel Matematik A Salı 19:00 Anfi Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 2 İstatistik A Perşembe 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 2 İktisat Teorisi A Cuma 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 3 Finansal Yönetim A Salı 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 3 İngilizce A Çarşamba 19:00 Anfi Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 1 İktisada Giriş A Pazar 15:00 B-I Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 1 İktisada Giriş B Pazar 15:00 B-II Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 1 Genel Muhasebe A Pazar 10:00 C-III Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 1 Genel Muhasebe B Pazar 10:00 C-IV Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 1 Genel Matematik A Pazar 13:00 A-1 Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 1 Genel Matematik B Pazar 13:00 A-II Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 13:00 C-IV Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 2 İstatistik A Pazar 08:00 C-I Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 2 İstatistik B Pazar 08:00 C-II Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 2 İktisat Teorisi A Pazar 10:00 B-I Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 2 İktisat Teorisi B Pazar 10:00 B-II Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 08:00 C-IV Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 3 Finansal Yönetim A Pazar 10:00 A-II Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:00 B-I Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 3 İngilizce A Pazar 15:00 C-III Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 3 İngilizce B Pazar 15:00 C-IV Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Eskişehir - Anadolu 1 İktisada Giriş A Pazartesi 18:15 Hukuk Anfi-1 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 İktisada Giriş B Pazartesi 18:15 Hukuk Anfi-2 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 İktisada Giriş C Pazartesi 18:15 Hukuk Anfi-3 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 Genel Muhasebe A Salı 18:15 Hukuk Anfi-1 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 Genel Muhasebe B Salı 18:15 Hukuk Anfi-2 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 Genel Muhasebe C Salı 18:15 Hukuk Anfi-3 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:15 Hukuk Anfi-1 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 Genel Matematik B Çarşamba 18:15 Hukuk Anfi-2 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 Genel Matematik C Çarşamba 18:15 Hukuk Anfi-3 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 18:15 Yeni Bina 3 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
Eskişehir - Anadolu 2 Muhasebe Uygulamaları B Cuma 18:15 Yeni Bina 1 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
Eskişehir - Anadolu 2 İstatistik A Çarşamba 18:15 Yeni Bina 3 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
Eskişehir - Anadolu 2 İstatistik B Çarşamba 18:15 Yeni Bina 1 Anadolu Üniversitesi aÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
Eskişehir - Anadolu 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:15 Yeni Bina 3 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
Eskişehir - Anadolu 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 18:15 Hukuk Anfi-2 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 3 Finansal Yönetim A Salı 18:15 Yeni Bina 3 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
Eskişehir - Anadolu 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:15 Yeni Bina 3 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
Eskişehir - Anadolu 3 İngilizce A Cuma 18:15 Hukuk Anfi-2 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 3 İngilizce B Cuma 18:15 Hukuk Anfi-3 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - ESOGÜ 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 1 Genel Muhasebe A Salı 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 1 İktisada Giriş A Pazartesi 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 2 İstatistik A Çarşamba 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 3 Finansal Yönetim A Salı 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 3 İngilizce A Cuma 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Gaziantep 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 Genel Matematik B Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 Genel Matematik C Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 Genel Matematik D Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 Genel Muhasebe A Pazar 11:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 Genel Muhasebe B Pazar 11:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 Genel Muhasebe C Pazar 11:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 İktisada Giriş A Pazar 13:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 İktisada Giriş B Pazar 13:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 İktisada Giriş C Pazar 13:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 2 İstatistik A Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 3 Finansal Yönetim A Pazar 15:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 3 İngilizce A Cumartesi 15:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Giresun 1 İktisada Giriş A Cumartesi 15:00 B-2 Giresun Üniversitesi
Giresun 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 13:00 B-3 Giresun Üniversitesi
Giresun 1 Genel Matematik A Cumartesi 10:00 B-2 Giresun Üniversitesi
Giresun 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:00 B-3 Giresun Üniversitesi
Giresun 2 İstatistik A Cumartesi 15:00 B-1 Giresun Üniversitesi
Giresun 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 B-1 Giresun Üniversitesi
Giresun 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 10:00 B-1 Giresun Üniversitesi
Giresun 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 10:00 B-4 Giresun Üniversitesi
Giresun 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:00 B-1 Giresun Üniversitesi
Giresun 3 İngilizce A Pazar 15:00 B-1 Giresun Üniversitesi
Gümüşhane 1 Genel Matematik A Pazartesi 19:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 1 Genel Muhasebe A Çarşamba 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 1 İktisada Giriş A Pazartesi 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 2 İktisat Teorisi A Salı 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 2 İstatistik A Pazartesi 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 19:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 3 Finansal Yönetim A Perşembe 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 3 İngilizce A Salı 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Hakkari 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 A-1 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 1 Genel Muhasebe A Pazar 14:00 A-2 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 1 Genel Matematik A Cumartesi 16:00 A-3 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 16:00 B-2 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 B-1 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 14:00 B-3 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 16:00 A-1 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 11:00 C-2 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 C-1 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 3 İngilizce A Pazar 14:00 C-3 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hatay 1 İktisada Giriş A Cumartesi 13:30 122 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 İktisada Giriş B Cumartesi 13:30 112 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 İktisada Giriş C Cumartesi 13:30 113 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 10:30 122 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 10:30 112 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 Genel Muhasebe C Cumartesi 10:30 113 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 Genel Matematik A Cumartesi 08:30 122 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 Genel Matematik B Cumartesi 08:30 112 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 Genel Matematik C Cumartesi 08:30 113 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 08:30 111 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 2 İstatistik A Pazar 13:30 111 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 2 İktisat Teorisi A Pazar 10:30 111 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 10:30 121 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 13:30 121 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 08:30 121 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 3 İngilizce A Cumartesi 15:30 121 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Iğdır 1 İktisada Giriş A Cumartesi 08:00 1 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 14:00 1 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 1 Genel Matematik A Cumartesi 12:00 1 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 12:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 2 İstatistik A Cumartesi 16:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 10:00 1 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 10:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 3 Finansal Yönetim A Pazar 08:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 3 İngilizce A Cumartesi 08:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Isparta 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Z-19 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 1 Genel Muhasebe A Salı 18:00 Z-19 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 1 Genel Matematik A Pazartesi 18:00 Z-19 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 18:00 Z-22 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 2 İstatistik A Perşembe 18:00 Z-22 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 18:00 Z-22 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 3 Maliyet Muhasebesi A Cuma 18:00 Z-18 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 3 Finansal Yönetim A Salı 18:00 Z-18 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 18:00 Z-18 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 3 İngilizce A Pazartesi 18:00 Z-18 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 1 İktisada Giriş A Pazar 09:00 NİHAD SAYAR ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 1 İktisada Giriş B Pazar 11:00 NİHAD SAYAR ANFİ II Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 İŞLETME ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 1 Genel Matematik A Pazar 11:00 NİHAD SAYAR ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 1 Genel Matematik B Pazar 14:00 NİHAD SAYAR ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 İŞLETME ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 2 İstatistik A Pazar 16:00 NİHAD SAYAR ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 İŞLETME Z 9 Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 NİHAD SAYAR ANFİ II Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 3 Finansal Yönetim A Pazar 11:00 İŞLETME Z 2 Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 16:00 NİHAD SAYAR ANFİ II Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 3 İngilizce A Pazar 14:00 NİHAD SAYAR ANFİ II Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Beyazıt 1 İktisada Giriş A Pazar 09:00 5. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 1 İktisada Giriş B Pazar 16:00 1. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 2. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 1 Genel Muhasebe B Pazar 11:00 2. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 1 Genel Matematik A Pazar 14:00 1. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 1 Genel Matematik B Pazar 16:00 2. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 2. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 2 Muhasebe Uygulamaları B Pazar 14:00 2. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 2 Muhasebe Uygulamaları C Pazar 16:00 6. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 14:00 3. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 3 Finansal Yönetim A Pazar 09:00 6. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 11:00 1. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 3 İngilizce A Pazar 16:00 3. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Haydarpaşa 1 İktisada Giriş A Pazar 15:00 ANFİ I Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:00 ANFİ III Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 1 Genel Muhasebe B Pazar 15:00 ANFİ III Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 ANFİ I Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 1 Genel Matematik B Pazar 11:00 ANFİ III Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 ANFİ IV Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 2 İstatistik A Pazar 09:00 ANFİ IV Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:00 ANFİ IV Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:00 ANFİ II Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 3 Finansal Yönetim A Pazar 09:00 ANFİ II Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 11:00 ANFİ II Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 3 İngilizce A Pazar 15:00 ANFİ II Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İzmir - Buca 1 İktisada Giriş A Pazar 09:00 A2 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 1 İktisada Giriş B Pazar 09:00 A4 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 1 Genel Muhasebe A Pazar 10:50 A5 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 1 Genel Muhasebe B Pazar 10:50 A6 Anadolu Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 1 Genel Matematik A Pazar 13:30 A6 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 1 Genel Matematik B Pazar 13:30 A4 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 09:00 B3 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 2 İstatistik A Pazar 10:50 B4 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:30 B3 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 B2 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 3 Finansal Yönetim A Pazar 13:30 B2 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 10:50 B1 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 3 İngilizce A Pazar 15:20 A5 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 3 İngilizce B Pazar 15:20 B3 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 3 İngilizce C Pazar 15:20 B1 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
Kahramanmaraş 1 İktisada Giriş A Perşembe 18:00 SP-3 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 1 İktisada Giriş B Perşembe 18:00 Sp-4 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 1 Genel Muhasebe A Çarşamba 18:00 SP-1 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 1 Genel Muhasebe B Çarşamba 18:00 SP-3 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 1 Genel Muhasebe C Çarşamba 18:00 SP-4 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 1 Genel Matematik A Salı 18:00 SH-1 Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kahramanmaraş 1 Genel Matematik B Salı 18:00 SH-2 Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kahramanmaraş 1 Genel Matematik C Salı 18:00 SH-3 Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kahramanmaraş 1 Genel Matematik D Salı 18:00 SH-4 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 1 Genel Matematik E Salı 18:00 SP-4 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 SP-3 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 2 Muhasebe Uygulamaları B Salı 18:00 SH-9 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 2 İstatistik A Perşembe 18:00 SP-1 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 18:00 SP-1 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:00 SP-1 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 3 Finansal Yönetim A Perşembe 18:00 SP-2 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 18:00 SP-2 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 3 İngilizce A Pazartesi 18:00 SP-2 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Karabük 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 Anfi 2 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 Anfi 2 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 1 Genel Matematik A Pazar 13:00 Anfi 2 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 09:00 Anfi 3 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 2 İstatistik A Pazar 13:00 Anfi 3 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 2 İktisat Teorisi A Pazar 11:00 Anfi 3 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 Anfi 4 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 3 Finansal Yönetim A Pazar 15:00 Anfi 4 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:00 Anfi 4 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 3 İngilizce A Pazar 09:00 Anfi 4 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karaman 1 İktisada Giriş A Cuma 19:30 301 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 1 Genel Muhasebe A Perşembe 19:30 206 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:45 103 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 17:45 201 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 2 İstatistik A Perşembe 18:00 309 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 2 İktisat Teorisi A Cuma 19:30 104 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 18:45 202 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 3 Finansal Yönetim A Salı 18:45 202 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 3 Türk Vergi Sistemi A Cuma 18:30 203 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 3 İngilizce A Perşembe 18:30 203 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 1 İktisada Giriş A Çarşamba 19:30 A-204 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 1 Genel Muhasebe A Salı 17:30 A-204 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 1 Genel Matematik A Pazartesi 19:30 A-204 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 17:30 A-203 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 2 İstatistik A Salı 19:30 A-203 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 19:30 A-203 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 17:30 A-202 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 3 Finansal Yönetim A Cuma 17:30 A-202 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 19:30 A-202 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 3 İngilizce A Çarşamba 19:30 A-202 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kastamonu 1 İktisada Giriş A Cumartesi 09:30 104 Anadolu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 11:30 101 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 1 Genel Matematik A Cumartesi 13:45 102 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 09:30 102 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 2 İstatistik A Cumartesi 13:45 101 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 11:30 104 Anadolu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 11:30 102 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:30 101 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 13:45 103 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 3 İngilizce A Cumartesi 15:45 102 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kayseri 1 İktisada Giriş A Cumartesi 13:00 Anfi-1 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kayseri 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 Anfi-2 Erciyes Üniversitesi i.İ.B.F.
Kayseri 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:00 Anfi-1 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kayseri 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 13:00 S-Blok 106 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kayseri 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 S-Blok 106 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kayseri 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 11:00 S-Blok 106 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kayseri 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 15:00 S-Blok 106 Erciyes Üniversitesi i.İ.B.F.
Kayseri 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 S-Blok 205 Erciyes Üniversitesi i.İ.B.F.
Kayseri 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11:00 S-Blok 203 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kayseri 3 İngilizce A Cumartesi 13:00 S-Blok 202 Erciyes Üniversitesi i.İ.B.F.
Kırıkkale 1 İktisada Giriş A Çarşamba 17:45 222 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 17:45 222 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 1 Genel Matematik A Perşembe 17:45 218 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 17:45 115 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 2 İstatistik A Çarşamba 17:45 218 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 2 İktisat Teorisi A Salı 17:45 222 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 17:45 218 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 17:45 218 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 17:45 222 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 3 İngilizce A Çarşamba 17:45 115 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırklareli 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 2 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 1 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 1 Genel Matematik A Pazar 13:30 2 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 3 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 2 İstatistik A Pazar 09:00 3 Nolu Salon Anadolu Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:30 3 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 4 Nolu Salon Anadolu Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 3 Finansal Yönetim A Pazar 09:00 4 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:30 4 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 3 İngilizce A Pazar 15:30 4 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırşehir 1 İktisada Giriş A Pazar 10:00 101 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 1 Genel Muhasebe A Pazar 12:30 102 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 1 Genel Matematik A Cumartesi 10:00 103 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:00 104 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 2 İstatistik A Cumartesi 12:30 103 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 2 İktisat Teorisi A Pazar 10:00 103 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 12:30 104 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 10:00 102 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 10:00 102 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 3 İngilizce A Pazar 15:00 104 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kilis 1 İktisada Giriş A Cumartesi 08:00 AZ-03 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 1 Genel Muhasebe A Pazar 10:00 AZ-03 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kİlis 1 Genel Matematik A Pazar 13:00 AZ-03 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 10:00 AZ-04 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 2 İstatistik A Cumartesi 10:00 AZ-04 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 2 İktisat Teorisi A Pazar 08:00 AZ-04 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 10:00 A1-02 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 3 Finansal Yönetim A Pazar 08:00 AZ-02 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 10:00 A1-04 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 3 İngilizce A Cumartesi 08:00 A1-03 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kocaeli 1 İktisada Giriş A Perşembe 18:30 Z 01 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 1 Genel Muhasebe A Salı 18:30 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 1 Genel Matematik A Salı 20:15 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 18:30 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 2 İstatistik A Çarşamba 20:15 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 2 İktisat Teorisi A Salı 20:15 Z 01 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 18:30 Z 01 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 3 Finansal Yönetim A Perşembe 18:30 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 20:15 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 3 İngilizce A Çarşamba 20:15 Z 01 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 Mevlana Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:00 Konevi Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 Mevlana Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 Konevi Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 2 İstatistik A Pazar 13:00 Mevlana Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 Konevi Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:00 146 Nolu Salon Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 3 Finansal Yönetim A Pazar 11:00 146 Nolu Salon Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 146 Nolu Salon Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 3 İngilizce A Cumartesi 09:00 146 Nolu Salon Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Derslik 5 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 1 Genel Muhasebe A Salı 18:00 Derslik 5 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 1 Genel Matematik A Pazartesi 18:00 Derslik 5 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazartesi 18:00 Derslik 4 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 2 İstatistik A Çarşamba 18:00 Derslik 4 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 2 İktisat Teorisi A Salı 18:00 Derslik 4 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 18:00 Derslik 3 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 3 Finansal Yönetim A Salı 18:00 Derslik 3 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 Derslik 3 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 3 İngilizce A Çarşamba 20:00 Derslik 5 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 İktisada Giriş A Cumartesi 16:00 Salon 1 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 İktisada Giriş B Cumartesi 16:00 Salon 2 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 İktisada Giriş C Cumartesi 16:00 Salon 3 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 Genel Muhasebe A Cuma 18:00 Salon 1 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 Genel Muhasebe B Cuma 18:00 Salon 2 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 Genel Muhasebe C Cuma 18:00 Salon 3 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 Genel Matematik A Pazar 16:00 Salon 1 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 Genel Matematik B Pazar 16:00 Salon 2 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 Genel Matematik C Pazar 16:00 Salon 3 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 18:00 Derslik 306 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 2 Muhasebe Uygulamaları B Perşembe 18:00 Derslik 310 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 2 İstatistik A Cuma 18:00 Derslik 306 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 2 İktisat Teorisi A Pazar 16:00 Derslik 306 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:00 Derslik 310 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 18:00 Derslik 305 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 16:00 Derslik 310 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 3 İngilizce A Çarşamba 19:00 Salon 404 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 3 İngilizce B Çarşamba 19:00 Salon 402 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 3 İngilizce C Çarşamba 19:00 Salon 407 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Manisa 1 İktisada Giriş A Pazartesi 19:30 5 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 1 Genel Muhasebe A Salı 19:30 5 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 1 Genel Matematik A Perşembe 19:30 5 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 19:30 7 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 2 İstatistik A Salı 19:30 7 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 19:30 7 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 19:30 6 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 3 Finansal Yönetim A Perşembe 19:30 6 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 19:30 6 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 3 İngilizce A Cuma 19:30 6 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Mardin 1 İktisada Giriş A YOK YOK YOK YOK YOK
Mardin 1 Genel Muhasebe A Pazar 11:00 1 Nolu Derslik Artuklu Üniversitesi Rektörlük/Yenişehir
Mardin 1 Genel Matematik A Cumartesi 08:00 2 Nolu Derslik Artuklu Üniversitesi Rektörlük/Yenişehir
Mardin 2 Muhasebe Uygulamaları A YOK YOK YOK YOK YOK
Mardin 2 İstatistik A Pazar 15:00 2 Nolu Derslik Artuklu Üniversitesi Rektörlük/Yenişehir
Mardin 2 İktisat Teorisi A YOK YOK YOK YOK YOK
Mardin 3 Maliyet Muhasebesi A YOK YOK YOK YOK YOK
Mardin 3 Finansal Yönetim A YOK YOK YOK YOK YOK
Mardin 3 Türk Vergi Sistemi A YOK YOK YOK YOK YOK
Mardin 3 İngilizce A Pazar 11:00 3 Nolu Derslik Artuklu Üniversitesi Rektörlük/Yenişehir
Mersin 1 İktisada Giriş A Cumartesi 15:00 4 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 1 İktisada Giriş B Cumartesi 15:00 1 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 11:00 4 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 11:00 1 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 4 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 1 Genel Matematik B Cumartesi 09:00 1 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 09:00 2 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 2 İstatistik A Cumartesi 11:00 2 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 2 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 13:00 3 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 11:00 3 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 15:00 3 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 3 İngilizce A Cumartesi 09:00 3 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Muğla 1 İktisada Giriş A Pazartesi 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 1 Genel Muhasebe A Cuma 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 1 Genel Matematik A Perşembe 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 2 İstatistik A Çarşamba 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:00 110 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 18:00 110 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 3 Finansal Yönetim A Salı 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 110 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 3 İngilizce A Perşembe 18:00 Z6 Muğla Üniversitesi Sıtkı Koçman Yabancı Diller YO
Nazilli 1 İktisada Giriş A Cumartesi 09:00 5 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 12:45 5 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 1 Genel Matematik A Cumartesi 10:40 5 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:40 7 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 2 İstatistik A Cumartesi 12:45 7 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:00 7 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 10:40 9 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 12:45 9 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 9 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 3 İngilizce A Cumartesi 14:25 9 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nevşehir 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 5 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 3 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 1 Genel Matematik A Cumartesi 13:00 3 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 3 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 5 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 4 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 13:00 5 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 6 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11:00 2 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 3 İngilizce A Cumartesi 15:00 3 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Niğde 1 İktisada Giriş A Cumartesi 13:00 405 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 405 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:00 405 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 406 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 2 İstatistik A Cumartesi 13:00 406 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:00 406 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 09:00 404 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 13:00 404 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 15:00 404 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 3 İngilizce A Cumartesi 11:00 404 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Ordu 1 İktisada Giriş A Pazar 12:00 Derslik 4 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 1 İktisada Giriş B Pazar 12:00 Derslik 3 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 1 Genel Muhasebe A Pazar 08:00 Derslik 3 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 1 Genel Matematik A Pazar 10:00 Derslik 1 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 1 Genel Matematik B Pazar 10:00 Derslik 2 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 10:00 Derslik 3 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 2 İstatistik A Pazar 08:00 Derslik 2 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 2 İstatistik B Pazar 08:00 Derslik 3 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 2 İktisat Teorisi A Pazar 14:00 Derslik 3 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 14:00 Derslik 4 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 3 Finansal Yönetim A Pazar 16:00 Derslik 4 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 10:00 Derslik 4 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 3 İngilizce A Pazar 12:00 Derslik 4 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 3 İngilizce B Pazar 12:00 Derslik 5 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Osmaniye 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 A-Z01 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 A-Z01 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 1 Genel Matematik A Cumartesi 13:00 A-Z01 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 A-Z02 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 A-Z02 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 A-Z02 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 09:00 A-Z03 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 15:00 A-Z03 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11:00 A-Z03 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 3 İngilizce A Cumartesi 13:00 A-Z03 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 1 İktisada Giriş A Cumartesi 14:00 İşletme II B Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 1 İktisada Giriş B Cumartesi 14:00 İktisat II Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 1 Genel Muhasebe A Salı 17:00 İktisat II Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 İşletme I B Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 1 Genel Matematik B Cumartesi 09:00 İşletme II B Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 İktisat II Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 Seçmeli Dersler Sınıfı Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 14:00 Seçmeli Dersler Sınıfı Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 14:00 İşletme I B Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 3 Finansal Yönetim A Salı 17:00 Seçmeli Dersler Sınıfı Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 İktisat I Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 3 İngilizce A Pazar 16:00 İktisat I Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Sakarya 1 İktisada Giriş A Cumartesi 10:00 A-102 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 1 İktisada Giriş B Cumartesi 10:00 A-104 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 1 Genel Muhasebe A Pazar 10:00 A-101 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 1 Genel Muhasebe B Pazar 10:00 A-102 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 1 Genel Matematik A Cumartesi 13:00 A-102 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 1 Genel Matematik B Cumartesi 13:00 A-104 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 12:00 A-104 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 2 İstatistik A Pazar 14:30 A-104 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 15:00 A-101 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:00 A-102 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 3 Finansal Yönetim A Pazar 10:00 A-104 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 10:00 A-101 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 3 İngilizce A Pazar 13:00 A-101 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Samsun 1 İktisada Giriş A Cumartesi 09:00 A-220 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
Samsun 1 İktisada Giriş B Cumartesi 09:00 A-218 Anadolu Üniversitesi MYO
Samsun 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 10:45 A-218 Ünye Ticaret Lisesi MYO
Samsun 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 10:45 A-220 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
Samsun 1 Genel Matematik A Cumartesi 12:45 A-220 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
Samsun 1 Genel Matematik B Cumartesi 12:45 A-218 Anadolu Üniversitesi MYO
Samsun 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:45 A-223 Ünye Ticaret Lisesi MYO
Samsun 2 İstatistik A Cumartesi 14:30 A-223 Anadolu Üniversitesi MYO
Samsun 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 10:45 A-223 Anadolu Üniversitesi MYO
Samsun 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 12:45 A-225 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
Samsun 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 10:45 A-225 Anadolu Üniversitesi MYO
Samsun 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 A-225 Anadolu Üniversitesi MYO
Samsun 3 İngilizce A Cumartesi 14:30 A-227 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
Samsun 3 İngilizce B Cumartesi 14:30 A-225 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
Siirt 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 B09 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 14:00 B09 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 B09 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 B10 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 2 İstatistik A Cumartesi 14:00 B10 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:00 B10 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 16:00 B11 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 B11 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 14:00 B11 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 3 İngilizce A Cumartesi 11:00 B11 Siirt Üniversitesi MYO
Sinop 1 İktisada Giriş A Pazar 15:15 Salon 1 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:15 Salon 1 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 1 Genel Matematik A Pazar 10:15 Salon 1 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 15:15 Salon 2 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 2 İstatistik A Pazar 10:15 Salon 2 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:15 Salon 2 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:15 Salon 3 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 3 Finansal Yönetim A Pazar 10:15 Salon 3 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 15:15 Salon 3 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 3 İngilizce A Pazar 08:15 Salon 3 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sivas 1 İktisada Giriş A Pazartesi 17:30 Merkez Anfi 1 Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
Sivas 1 Genel Muhasebe A Çarşamba 17:00 Merkez Anfi 1 Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
Sivas 1 Genel Matematik A Salı 17:00 Merkez Anfi III Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
Sivas 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 17:00 Merkez Anfi II Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
Sivas 2 İstatistik A Salı 17:00 Merkez Anfi II Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
Sivas 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 17:00 Merkez Anfi II Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
Sivas 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 17:00 106 Nolu Derslik Cumhuriyet Üniversitesi C.M.Y.O
Sivas 3 Finansal Yönetim A Cuma 17:00 106 Nolu Derslik Cumhuriyet Üniversitesi C.M.Y.O
Sivas 3 Türk Vergi Sistemi A Salı 17:00 Merkez Anfi I Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
Sivas 3 İngilizce A Cumartesi 10:00 1 Nolu Derslik Cumhuriyet Üniversitesi C.M.Y.O
Şanlıurfa 1 İktisada Giriş A Cumartesi 10:00 Salon 4 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 1 İktisada Giriş B Cumartesi 10:00 Salon 5 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 08:00 Salon 3 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 08:00 Salon 4 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 1 Genel Muhasebe C Cumartesi 08:00 Salon 5 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 1 Genel Matematik A Cumartesi 13:00 Salon 3 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 1 Genel Matematik B Cumartesi 13:00 Salon 4 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 1 Genel Matematik C Cumartesi 13:00 Salon 5 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:00 Salon 6 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 2 İstatistik A Cumartesi 13:00 Salon 1 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 2 İstatistik B Cumartesi 13:00 Salon 5 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 12:00 Salon 2 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 10:00 Salon 3 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 08:00 Salon 1 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 13:00 Salon 2 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 3 Türk Vergi Sistemi B Cumartesi 13:00 Salon 7 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 3 İngilizce A Cumartesi 15:00 Salon 5 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 3 İngilizce B Cumartesi 15:00 Salon 4 Harran Üniversitesi MYO
Şırnak 1 İktisada Giriş A Pazar 09:00 Derslik 1 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:00 Derslik 1 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 1 Genel Matematik A Pazar 11:00 Derslik 1 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 13:00 Derslik 2 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 2 İstatistik A Pazar 09:00 Derslik 2 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 2 İktisat Teorisi A Pazar 11:00 Derslik 2 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 İ.İ.B.F. ANFİ Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 3 Finansal Yönetim A Pazar 11:00 İ.İ.B.F. ANFİ Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:00 İ.İ.B.F. ANFİ Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 3 İngilizce A Pazar 15:00 İ.İ.B.F. ANFİ Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Tekirdağ 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 Anfi Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 1 Genel Muhasebe A Pazar 14:00 Anfi Anadolu Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Anfi Anadolu Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 16:00 2 Nolu Derslik Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 2 İstatistik A Pazar 11:00 2 Nolu Derslik Anadolu Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 2 İktisat Teorisi A Pazar 14:00 2 Nolu Derslik Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 14:00 3 Nolu Derslik Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 3 Finansal Yönetim A Pazar 16:00 3 Nolu Derslik Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 11:00 3 Nolu Derslik Anadolu Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 3 İngilizce A Pazar 09:00 3 Nolu Derslik Öğr.Mediha Mehmet Tetikol İ.Ö.O. Ziraat Fakültesi
Tokat 1 İktisada Giriş A Perşembe 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 1 Genel Muhasebe A Çarşamba 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 1 Genel Matematik A Salı 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 Maliye III Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 2 İstatistik A Cuma 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 18:00 Maliye III Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 3 Finansal Yönetim A Çarşamba 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 18:00 Maliye III Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 3 İngilizce A Cuma 18:00 Maliye III Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Trabzon 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 FKA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 13:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 13:00 FKA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 1 Genel Matematik A Pazar 11:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 1 Genel Matematik B Pazar 11:00 FKA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 1 Genel Matematik C Pazar 11:00 FD1 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 13:00 FD1 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 2 Muhasebe Uygulamaları B Cumartesi 13:00 FD2 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 2 İstatistik A Cumartesi 11:00 FD1 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 2 İstatistik B Cumartesi 11:00 FD2 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 FKA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 3 Finansal Yönetim A Pazar 13:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 3 Finansal Yönetim B Pazar 13:00 FKA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 3 İngilizce A Cumartesi 11:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 3 İngilizce B Cumartesi 11:00 FD3 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Tunceli 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 D-1 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
Tunceli 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 D-1 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
Tunceli 1 Genel Matematik A Pazar 13:00 D-1 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
Tunceli 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:15 D-2 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
Tunceli 2 İstatistik A Pazar 15:15 D-2 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
Tunceli 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:15 D-2 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
Tunceli 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:15 D-3 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
Tunceli 3 Finansal Yönetim A Pazar YOK YOK YOK YOK
Tunceli 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar YOK YOK YOK YOK
Tunceli 3 İngilizce A Pazar 11:00 D-3 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Uşak 1 İktisada Giriş A Cuma 19:00 201/A Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 1 Genel Muhasebe A Salı 19:00 201/A Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 1 Genel Matematik A Perşembe 19:00 201/A Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazartesi 19:00 201/B Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 2 İstatistik A Perşembe 19:00 201/B Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 19:00 201/B Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 3 Maliyet Muhasebesi A Cuma 19:00 201/B Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 19:00 201/A Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 19:00 201/A Anadolu Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 3 İngilizce A Salı 19:00 201/B Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Van 1 İktisada Giriş A Pazar 10:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 1 Genel Matematik A Pazar 08:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 08:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 2 İstatistik A Pazar 10:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 08:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 3 Finansal Yönetim A Pazar 10:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 3 İngilizce A Pazar 15:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Yalova 1 İktisada Giriş A Cumartesi 15:00 İİBF102 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 İİBF113 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:00 İİBF224 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 15:00 İİBF102 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 2 İstatistik A Cumartesi 17:00 İİBF112 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 İİBF113 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:00 İİBF103 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 3 Finansal Yönetim A Pazar 17:00 İİBF112 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 İİBF102 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 3 İngilizce A Pazar 11:00 İİBF224 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 1 İktisada Giriş A Cumartesi 09:30 Salon 103 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 13:00 Salon 103 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:15 Salon 103 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 13:00 Salon 101 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 2 İstatistik A Cumartesi 11:15 Salon 101 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:30 Salon 101 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 09:00 Salon 102 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 11:15 Salon 102 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 13:00 Salon 102 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 3 İngilizce A Cumartesi 14:45 Salon 102 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 1 İktisada Giriş A Perşembe 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 1 Genel Matematik A Cumartesi 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 Z-3 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 2 İstatistik A Cuma 18:00 Z-3 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 18:00 Z-3 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 18:00 Z-3 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 3 Finansal Yönetim A Çarşamba 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 3 İngilizce A Salı 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Adana 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 1 Genel Matematik B Cumartesi 11:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 11:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 1 İktisada Giriş A Cumartesi 13:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 1 İktisada Giriş B Cumartesi 15:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 2 İktisat Teorisi B Cumartesi 15:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 2 İstatistik B Cumartesi 11:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 13:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11.00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 3 İngilizce A Cumartesi 15:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adana 3 İngilizce B Cumartesi 17:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
Adıyaman 1 Genel Matematik A Pazartesi 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 1 Genel Muhasebe A Salı 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 1 İktisada Giriş A Perşembe 19:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 19:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 2 İstatistik A Perşembe 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 19:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 19:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 3 Finansal Yönetim A Çarşamba 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Adıyaman 3 İngilizce A Cuma 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
Afyon 1 Genel Matematik A Pazar 11:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 1 Genel Matematik B Pazar 11.00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 10:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 10:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 1 İktisada Giriş A Pazar 13:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 1 İktisada Giriş B Pazar 13:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 12:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 2 İstatistik A Pazar 10:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 12:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 10:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Afyon 3 İngilizce A Pazar 12:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
Ağrı 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 13:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 1 İktisada Giriş A Cumartesi 09:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 09:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 11:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 2 İstatistik A Cumartesi 13:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 11:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 13:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Ağrı 3 İngilizce A Cumartesi 15:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
Aksaray 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 İD 103 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:00 İD Z01 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 1 İktisada Giriş A Cuma 11:00 İD Z01 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 İD 102 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 11:00 İD 104 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 İD 101 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 İD 101 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 İD 102 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 3 Finansal Yönetim A Pazar 11:00 İD101 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Aksaray 3 İngilizce A Pazar 13:15 İD 102 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
Alanya 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 10:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 1 İktisada Giriş A Salı 18:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 18:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 2 İktisat Teorisi A Salı 20:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 2 İstatistik A Pazar 11:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 20:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 12:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Alanya 3 İngilizce A Cuma 20:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
Amasya 1 Genel Matematik A Pazar 14:00 233 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 233 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 233 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 101 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 101 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 2 İstatistik A Pazar 14:00 101 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 231 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 231 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 3 Finansal Yönetim A Pazar 11:00 231 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Amasya 3 İngilizce A Pazar 16:00 231 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
Ankara (Gazi) 1 Genel Matematik A Salı 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 1 Genel Matematik B Salı 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 1 Genel Muhasebe B Pazartesi 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 1 İktisada Giriş B Çarşamba 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 2 İstatistik A Çarşamba 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 3 İngilizce A Perşembe 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Gazi) 3 İngilizce B Perşembe 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 1 Genel Matematik A Salı 18:00 Ankara Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 1 Genel Matematik B Salı 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 1 Genel Muhasebe B Pazartesi 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 1 İktisada Giriş B Çarşamba 18:00 Gazi Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 2 İstatistik A Perşembe 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 18:00 Gazi Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 3 İngilizce A Perşembe 18:00 Ankara Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Ankara (Cebeci) 3 İngilizce B Perşembe 18:00 Ankara Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
Antalya 1 Genel Matematik A Salı 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 2 İktisat Teorisi A Salı 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 2 İstatistik A Pazartesi 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Antalya 3 İngilizce A Çarşamba 00:00 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
Ardahan 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:00 D1 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 D1 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 1 İktisada Giriş A Cumartesi 13:00 D1 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 09:00 D2 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 11:00 D2 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 2 İstatistik A Cumartesi 13:00 D2 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 11:00 D3 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 13:00 D3 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 15:00 D3 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Ardahan 3 İngilizce A Cumartesi 09:00 D3 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
Artvin 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 1 Genel Muhasebe A Pazar 11:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 1 İktisada Giriş A Pazar 16:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 16:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 2 İktisat Teorisi A Pazar 14:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 2 İstatistik A Pazar 11:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 3 Finansal Yönetim A Pazar 09:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Artvin 3 İngilizce A Pazar 16:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
Aydın 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:30 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 15:30 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:30 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 2 İstatistik A Pazar 11:00 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 15:30 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 Anadolu Üniversitesi Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 3 Finansal Yönetim A Pazar 13:30 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Aydın 3 İngilizce A Pazar 11:00 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
Balıkesir 1 Genel Matematik A Pazartesi 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 1 Genel Matematik B Salı 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 1 Genel Muhasebe A Perşembe 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 1 İktisada Giriş B Pazartesi 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 2 İktisat Teorisi A Cuma 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 2 İstatistik A Pazartesi 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 3 Türk Vergi Sistemi A Cuma 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 3 Finansal Yönetim A Perşembe 19:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 3 İngilizce A Çarşamba 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Balıkesir 3 İngilizce B Salı 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
Bandırma 1 Genel Matematik A Pazartesi 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 1 Genel Muhasebe A Perşembe 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 1 İktisada Giriş A Cuma 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 2 İstatistik A Pazartesi 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 3 Maliyet Muhasebesi A Cuma 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 3 Türk Vergi Sistemi A Salı 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 3 Finansal Yönetim A Çarşamba 18.00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bandırma 3 İngilizce A Perşembe 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
Bartın 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 301 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 14:00 303 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 302 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 303 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:00 302 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 2 İstatistik A Cumartesi 14:00 301 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 16:00 301 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11:00 301 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 303 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Bartın 3 İngilizce A Cumartesi 14:00 302 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
Batman 1 Genel Matematik A Pazar 11:00 101 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 17:00 D-12 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 1 İktisada Giriş A Pazar 09:00 101 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 17:00 D-12 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 2 İktisat Teorisi A Pazar 16:00 101 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 2 İstatistik A Perşembe 17:00 D-12 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 19:00 D-12 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 101 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 3 Finansal Yönetim A Salı 19:00 D-12 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Batman 3 İngilizce A Pazar 09:00 102 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
Bayburt 1 Genel Matematik A Perşembe 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 1 Genel Muhasebe A Çarşamba 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 1 İktisada Giriş A Salı 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazartesi 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 2 İktisat Teorisi A Cuma 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 2 İstatistik A Pazar 13:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 3 Finansal Yönetim A Salı 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Bayburt 3 İngilizce A Pazar 10:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
Biga 1 Genel Matematik A Salı 17:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 1 Geenel Muhasebe A Çarşamba 17:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 1 İktisada Giriş A Pazartesi 17:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 17:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 19:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 2 İstatistik A Çarşamba 17:30 201 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 17:30 201 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 17:30 201 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 3 Finansal Yönetim A Cuma 17:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Biga 3 İngilizce A Salı 17:30 201 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
Bilecik 1 Genel Muhasebe A Pazar 11:15 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 1 İktisada Giriş A Pazar 14:00 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 09:00 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 2 İktisat Teorisi A Pazar 11:15 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 2 İstatistik A Pazar 14:00 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 14:00 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 3 Finansal Yönetim A Pazar 16:15 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bilecik 3 İngilizce A Pazar 11:15 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
Bingöl 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 15:30 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 13:30 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 2 İstatistik A Cumartesi 11:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 13:30 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bingöl 3 İngilizce A Cumartesi 15:30 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Bitlis 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 1 Genel Muhasebe A Pazar 14:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 2 İstatistik A Pazar 14:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 3 Finansal Yönetim A Pazar 14:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bitlis 3 İngilizce A Pazar 16:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
Bolu 1 Genel Matematik A Perşembe 18:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 1 Genel Muhasebe A Salı 18:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 20:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 2 İktisat Teorisi A Salı 20:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 2 İstatistik A Cuma 20:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 20:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 3 Finansal Yönetim A Salı 20:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bolu 3 İngilizce A Çarşamba 18:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
Bozüyük 1 Genel Matematik A Pazartesi 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 1 Genel Muhasebe A Perşembe 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 1 İktisada Giriş A Çarşamba 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 2 İktisat Teorisi A Perşembe 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 2 İstatistik A Salı 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Bozüyük 3 İngilizce A Çarşamba 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
Burdur 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 1 Genel Muhasebe A Salı 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 1 İktisada Giriş A Pazartesi 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 20:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 20:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 2 İstatistik A Çarşamba 20:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 3 Türk Vergi Sistemi A Salı 20:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 3 Finansal Yönetim A Perşembe 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Burdur 3 İngilizce Çarşamba 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
Bursa 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 Genel Matematik B Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 Genel Matematik C Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 Genel Matematik D Perşembe 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 Genel Muhasebe B Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 Genel Muhasebe C Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 İktisada Giriş A Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 İktisada Giriş B Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 1 İktisada Giriş C Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 2 Muhasebe Uygulamaları B Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 2 İktisat Teorisi B Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 2 İstatistik A Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 2 İstatistik B Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 3 Finansal Yönetim A Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Bursa 3 İngilizce A Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
Çankırı 1 Genel Matematik A Cuma 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 1 Genel Muhasebe A Salı 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 1 İktisada Giriş A Pazartesi 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 2 İstatistik A Cuma 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 18:00 E.Öğr.Gör - Yeminli Mali Müşavir Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 3 Finansal Yönetim A Salı 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çankırı 3 İngilizce A Çarşamba 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
Çorum 1 Genel Matematik A Pazar 14:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 1 Genel Muhasebe A Pazar 12:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 1 İktisada Giriş A Pazar 10:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 14:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 2 İktisat Teorisi A Pazar 10:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 2 İstatistik A Pazar 12:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 12:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 3 Finansal Yönetim A Pazar 10:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Çorum 3 İngilizce A Pazar 16:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
Diyarbakır 1 Genel Matematik A Salı 17:30 Dicel Üniversitesi FEF Anfi 1
Diyarbakır 1 Genel Matematik B Salı 17:30 Dicel Üniversitesi MMF 1 5104 Nolu Anfi
Diyarbakır 1 Genel Muhasebe A Cuma 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F.1 Nolu Sınıf
Diyarbakır 1 Genel Muhasebe B Cuma 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 4 Nolu Sınıf
Diyarbakır 1 İktisada Giriş A Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Yeşil Salon
Diyarbakır 1 İktisada Giriş B Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Mavi Salon
Diyarbakır 1 İktisada Giriş C Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Pembe Salon
Diyarbakır 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Pembe Salon
Diyarbakır 2 Muhasebe Uygulamaları B Perşembe 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Mavi Salon
Diyarbakır 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F.3 Nolu Sınıf
Diyarbakır 2 İktisat Teorisi B Çarşamba 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Pembe Salon
Diyarbakır 2 İktisat Teorisi C Çarşamba 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 2 Nolu Sınıf
Diyarbakır 2 İstatistik A Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi FEF Zekin Kat D3
Diyarbakır 2 İstatistik B Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi MMF 1 5104 Nolu Anfi
Diyarbakır 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 1 Nolu Derslik
Diyarbakır 3 Maliyet Muhasebesi B Çarşamba 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Mavi Salon
Diyarbakır 3 Türk Vergi Sistemi A Cuma 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 3 Nolu Sınıf
Diyarbakır 3 Finansal Yönetim A Perşembe 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 1 Nolu Sınıf
Diyarbakır 3 Finansal Yönetim B Perşembe 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F.2 NoluSınıf
Diyarbakır 3 İngilizce A Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F.1 Nolu Sınıf
Diyarbakır 3 İngilizce B Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F.2 NoluSınıf
Diyarbakır 3 İngilizce C Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 5 Nolu Sınıf
Düzce 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 D Blok 105 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 D Blok 105 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 1 Genel Matematik A Pazar 13:30 D Blok Z10 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 D Blok 115 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 2 İstatistik A Pazar 13:30 D Blok 115 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 D Blok 115 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 D Blok 117 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 3 Finansal Yönetim A Pazar 13:30 D Blok 117 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 D Blok 117 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Düzce 3 İngilizce A Pazar 15:30 D Blok 117 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Edirne 1 İktisada Giriş A Salı 18:30 Derslik A3 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 1 İktisada Giriş B Salı 18:30 Derslik A1 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 1 Genel Muhasebe A Cuma 18:30 Derslik A1 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:30 Derslik A1 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazartesi 18:30 Derslik A3 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 2 İstatistik A Cuma 18:30 Derslik A3 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:30 Derslik A3 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:30 Derslik A2 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 3 Finansal Yönetim A Perşembe 18:30 Derslik A2 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:30 Derslik A2 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Edirne 3 İngilizce A Çarşamba 18:30 Derslik A2 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Elazığ 1 İktisada Giriş A Cumartesi 10:30 A/3 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 13:00 A/2 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 1 Genel Matematik A Cumartesi 08:30 A/3 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 08:00 A/1 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 2 İstatistik A Cumartesi 10:30 A/2 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 A/1 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 08:30 A/2 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 15:00 A/3 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 10:30 A/1 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elazığ 3 İngilizce A Cumartesi 13:00 A/4 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Elbistan 1 Genel Matematik A Pazar 08:00 118 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Elbistan 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 08.00 116 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Elbistan 1 İktisat Teorisi A Cumartesi 10:00 115 KSÜ Afşin MYO Elbistan MYO
Elbistan 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 08:00 115 KSÜ Afşin MYO Elbistan MYO
Elbistan 2 İktisat Teorisi A Pazar 10:00 116 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Elbistan 2 İstatistik A Cumartesi 10:00 116 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Elbistan 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 10:00 117 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Elbistan 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 08:00 115 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Elbistan 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 08:00 117 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Elbistan 3 İngilizce A Pazar 10:00 117 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
Erzincan 1 İktasada Giriş A Pazartesi 19:00 Anfi Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 1 Genel Muhasebe A Cuma 19:00 Anfi Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 1 Genel Matematik A Salı 19:00 Anfi Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 2 İstatistik A Perşembe 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 2 İktisat Teorisi A Cuma 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 3 Finansal Yönetim A Salı 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzincan 3 İngilizce A Çarşamba 19:00 Anfi Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 1 İktisada Giriş A Pazar 15:00 B-I Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 1 İktisada Giriş B Pazar 15:00 B-II Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 1 Genel Muhasebe A Pazar 10:00 C-III Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 1 Genel Muhasebe B Pazar 10:00 C-IV Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 1 Genel Matematik A Pazar 13:00 A-1 Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 1 Genel Matematik B Pazar 13:00 A-II Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 13:00 C-IV Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 2 İstatistik A Pazar 08:00 C-I Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 2 İstatistik B Pazar 08:00 C-II Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 2 İktisat Teorisi A Pazar 10:00 B-I Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 2 İktisat Teorisi B Pazar 10:00 B-II Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 08:00 C-IV Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 3 Finansal Yönetim A Pazar 10:00 A-II Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:00 B-I Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 3 İngilizce A Pazar 15:00 C-III Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Erzurum 3 İngilizce B Pazar 15:00 C-IV Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Eskişehir - Anadolu 1 İktisada Giriş A Pazartesi 18:15 Hukuk Anfi-1 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 İktisada Giriş B Pazartesi 18:15 Hukuk Anfi-2 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 İktisada Giriş C Pazartesi 18:15 Hukuk Anfi-3 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 Genel Muhasebe A Salı 18:15 Hukuk Anfi-1 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 Genel Muhasebe B Salı 18:15 Hukuk Anfi-2 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 Genel Muhasebe C Salı 18:15 Hukuk Anfi-3 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:15 Hukuk Anfi-1 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 Genel Matematik B Çarşamba 18:15 Hukuk Anfi-2 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 1 Genel Matematik C Çarşamba 18:15 Hukuk Anfi-3 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 18:15 Yeni Bina 3 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
Eskişehir - Anadolu 2 Muhasebe Uygulamaları B Cuma 18:15 Yeni Bina 1 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
Eskişehir - Anadolu 2 İstatistik A Çarşamba 18:15 Yeni Bina 3 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
Eskişehir - Anadolu 2 İstatistik B Çarşamba 18:15 Yeni Bina 1 Anadolu Üniversitesi aÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
Eskişehir - Anadolu 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:15 Yeni Bina 3 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
Eskişehir - Anadolu 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 18:15 Hukuk Anfi-2 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 3 Finansal Yönetim A Salı 18:15 Yeni Bina 3 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
Eskişehir - Anadolu 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:15 Yeni Bina 3 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
Eskişehir - Anadolu 3 İngilizce A Cuma 18:15 Hukuk Anfi-2 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - Anadolu 3 İngilizce B Cuma 18:15 Hukuk Anfi-3 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Eskişehir - ESOGÜ 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 1 Genel Muhasebe A Salı 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 1 İktisada Giriş A Pazartesi 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 2 İstatistik A Çarşamba 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 3 Finansal Yönetim A Salı 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Eskişehir - ESOGÜ 3 İngilizce A Cuma 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
Gaziantep 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 Genel Matematik B Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 Genel Matematik C Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 Genel Matematik D Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 Genel Muhasebe A Pazar 11:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 Genel Muhasebe B Pazar 11:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 Genel Muhasebe C Pazar 11:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 İktisada Giriş A Pazar 13:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 İktisada Giriş B Pazar 13:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 1 İktisada Giriş C Pazar 13:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 2 İstatistik A Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 3 Finansal Yönetim A Pazar 15:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep 3 İngilizce A Cumartesi 15:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
Giresun 1 İktisada Giriş A Cumartesi 15:00 B-2 Giresun Üniversitesi
Giresun 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 13:00 B-3 Giresun Üniversitesi
Giresun 1 Genel Matematik A Cumartesi 10:00 B-2 Giresun Üniversitesi
Giresun 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:00 B-3 Giresun Üniversitesi
Giresun 2 İstatistik A Cumartesi 15:00 B-1 Giresun Üniversitesi
Giresun 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 B-1 Giresun Üniversitesi
Giresun 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 10:00 B-1 Giresun Üniversitesi
Giresun 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 10:00 B-4 Giresun Üniversitesi
Giresun 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:00 B-1 Giresun Üniversitesi
Giresun 3 İngilizce A Pazar 15:00 B-1 Giresun Üniversitesi
Gümüşhane 1 Genel Matematik A Pazartesi 19:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 1 Genel Muhasebe A Çarşamba 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 1 İktisada Giriş A Pazartesi 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 2 İktisat Teorisi A Salı 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 2 İstatistik A Pazartesi 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 19:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 3 Finansal Yönetim A Perşembe 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Gümüşhane 3 İngilizce A Salı 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
Hakkari 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 A-1 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 1 Genel Muhasebe A Pazar 14:00 A-2 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 1 Genel Matematik A Cumartesi 16:00 A-3 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 16:00 B-2 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 B-1 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 14:00 B-3 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 16:00 A-1 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 11:00 C-2 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 C-1 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hakkari 3 İngilizce A Pazar 14:00 C-3 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hatay 1 İktisada Giriş A Cumartesi 13:30 122 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 İktisada Giriş B Cumartesi 13:30 112 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 İktisada Giriş C Cumartesi 13:30 113 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 10:30 122 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 10:30 112 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 Genel Muhasebe C Cumartesi 10:30 113 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 Genel Matematik A Cumartesi 08:30 122 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 Genel Matematik B Cumartesi 08:30 112 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 1 Genel Matematik C Cumartesi 08:30 113 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 08:30 111 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 2 İstatistik A Pazar 13:30 111 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 2 İktisat Teorisi A Pazar 10:30 111 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 10:30 121 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 13:30 121 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 08:30 121 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Hatay 3 İngilizce A Cumartesi 15:30 121 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
Iğdır 1 İktisada Giriş A Cumartesi 08:00 1 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 14:00 1 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 1 Genel Matematik A Cumartesi 12:00 1 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 12:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 2 İstatistik A Cumartesi 16:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 10:00 1 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 10:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 3 Finansal Yönetim A Pazar 08:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Iğdır 3 İngilizce A Cumartesi 08:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Isparta 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Z-19 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 1 Genel Muhasebe A Salı 18:00 Z-19 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 1 Genel Matematik A Pazartesi 18:00 Z-19 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 18:00 Z-22 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 2 İstatistik A Perşembe 18:00 Z-22 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 18:00 Z-22 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 3 Maliyet Muhasebesi A Cuma 18:00 Z-18 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 3 Finansal Yönetim A Salı 18:00 Z-18 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 18:00 Z-18 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
Isparta 3 İngilizce A Pazartesi 18:00 Z-18 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 1 İktisada Giriş A Pazar 09:00 NİHAD SAYAR ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 1 İktisada Giriş B Pazar 11:00 NİHAD SAYAR ANFİ II Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 İŞLETME ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 1 Genel Matematik A Pazar 11:00 NİHAD SAYAR ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 1 Genel Matematik B Pazar 14:00 NİHAD SAYAR ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 İŞLETME ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 2 İstatistik A Pazar 16:00 NİHAD SAYAR ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 İŞLETME Z 9 Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 NİHAD SAYAR ANFİ II Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 3 Finansal Yönetim A Pazar 11:00 İŞLETME Z 2 Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 16:00 NİHAD SAYAR ANFİ II Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Bahçelievler 3 İngilizce A Pazar 14:00 NİHAD SAYAR ANFİ II Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
İstanbul - Beyazıt 1 İktisada Giriş A Pazar 09:00 5. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 1 İktisada Giriş B Pazar 16:00 1. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 2. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 1 Genel Muhasebe B Pazar 11:00 2. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 1 Genel Matematik A Pazar 14:00 1. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 1 Genel Matematik B Pazar 16:00 2. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 2. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 2 Muhasebe Uygulamaları B Pazar 14:00 2. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 2 Muhasebe Uygulamaları C Pazar 16:00 6. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 14:00 3. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 3 Finansal Yönetim A Pazar 09:00 6. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 11:00 1. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Beyazıt 3 İngilizce A Pazar 16:00 3. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
İstanbul - Haydarpaşa 1 İktisada Giriş A Pazar 15:00 ANFİ I Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:00 ANFİ III Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 1 Genel Muhasebe B Pazar 15:00 ANFİ III Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 ANFİ I Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 1 Genel Matematik B Pazar 11:00 ANFİ III Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 ANFİ IV Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 2 İstatistik A Pazar 09:00 ANFİ IV Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:00 ANFİ IV Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:00 ANFİ II Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 3 Finansal Yönetim A Pazar 09:00 ANFİ II Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 11:00 ANFİ II Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İstanbul - Haydarpaşa 3 İngilizce A Pazar 15:00 ANFİ II Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
İzmir - Buca 1 İktisada Giriş A Pazar 09:00 A2 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 1 İktisada Giriş B Pazar 09:00 A4 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 1 Genel Muhasebe A Pazar 10:50 A5 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 1 Genel Muhasebe B Pazar 10:50 A6 Anadolu Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 1 Genel Matematik A Pazar 13:30 A6 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 1 Genel Matematik B Pazar 13:30 A4 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 09:00 B3 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 2 İstatistik A Pazar 10:50 B4 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:30 B3 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 B2 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 3 Finansal Yönetim A Pazar 13:30 B2 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 10:50 B1 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 3 İngilizce A Pazar 15:20 A5 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 3 İngilizce B Pazar 15:20 B3 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
İzmir - Buca 3 İngilizce C Pazar 15:20 B1 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
Kahramanmaraş 1 İktisada Giriş A Perşembe 18:00 SP-3 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 1 İktisada Giriş B Perşembe 18:00 Sp-4 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 1 Genel Muhasebe A Çarşamba 18:00 SP-1 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 1 Genel Muhasebe B Çarşamba 18:00 SP-3 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 1 Genel Muhasebe C Çarşamba 18:00 SP-4 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 1 Genel Matematik A Salı 18:00 SH-1 Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kahramanmaraş 1 Genel Matematik B Salı 18:00 SH-2 Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kahramanmaraş 1 Genel Matematik C Salı 18:00 SH-3 Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kahramanmaraş 1 Genel Matematik D Salı 18:00 SH-4 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 1 Genel Matematik E Salı 18:00 SP-4 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 SP-3 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 2 Muhasebe Uygulamaları B Salı 18:00 SH-9 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 2 İstatistik A Perşembe 18:00 SP-1 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 18:00 SP-1 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:00 SP-1 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 3 Finansal Yönetim A Perşembe 18:00 SP-2 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 18:00 SP-2 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Kahramanmaraş 3 İngilizce A Pazartesi 18:00 SP-2 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
Karabük 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 Anfi 2 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 Anfi 2 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 1 Genel Matematik A Pazar 13:00 Anfi 2 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 09:00 Anfi 3 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 2 İstatistik A Pazar 13:00 Anfi 3 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 2 İktisat Teorisi A Pazar 11:00 Anfi 3 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 Anfi 4 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 3 Finansal Yönetim A Pazar 15:00 Anfi 4 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:00 Anfi 4 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karabük 3 İngilizce A Pazar 09:00 Anfi 4 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Karaman 1 İktisada Giriş A Cuma 19:30 301 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 1 Genel Muhasebe A Perşembe 19:30 206 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:45 103 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 17:45 201 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 2 İstatistik A Perşembe 18:00 309 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 2 İktisat Teorisi A Cuma 19:30 104 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 18:45 202 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 3 Finansal Yönetim A Salı 18:45 202 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 3 Türk Vergi Sistemi A Cuma 18:30 203 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Karaman 3 İngilizce A Perşembe 18:30 203 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 1 İktisada Giriş A Çarşamba 19:30 A-204 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 1 Genel Muhasebe A Salı 17:30 A-204 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 1 Genel Matematik A Pazartesi 19:30 A-204 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 17:30 A-203 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 2 İstatistik A Salı 19:30 A-203 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 19:30 A-203 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 17:30 A-202 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 3 Finansal Yönetim A Cuma 17:30 A-202 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 19:30 A-202 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kars 3 İngilizce A Çarşamba 19:30 A-202 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kastamonu 1 İktisada Giriş A Cumartesi 09:30 104 Anadolu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 11:30 101 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 1 Genel Matematik A Cumartesi 13:45 102 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 09:30 102 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 2 İstatistik A Cumartesi 13:45 101 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 11:30 104 Anadolu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 11:30 102 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:30 101 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 13:45 103 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kastamonu 3 İngilizce A Cumartesi 15:45 102 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
Kayseri 1 İktisada Giriş A Cumartesi 13:00 Anfi-1 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kayseri 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 Anfi-2 Erciyes Üniversitesi i.İ.B.F.
Kayseri 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:00 Anfi-1 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kayseri 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 13:00 S-Blok 106 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kayseri 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 S-Blok 106 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kayseri 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 11:00 S-Blok 106 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kayseri 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 15:00 S-Blok 106 Erciyes Üniversitesi i.İ.B.F.
Kayseri 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 S-Blok 205 Erciyes Üniversitesi i.İ.B.F.
Kayseri 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11:00 S-Blok 203 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kayseri 3 İngilizce A Cumartesi 13:00 S-Blok 202 Erciyes Üniversitesi i.İ.B.F.
Kırıkkale 1 İktisada Giriş A Çarşamba 17:45 222 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 17:45 222 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 1 Genel Matematik A Perşembe 17:45 218 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 17:45 115 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 2 İstatistik A Çarşamba 17:45 218 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 2 İktisat Teorisi A Salı 17:45 222 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 17:45 218 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 17:45 218 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 17:45 222 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırıkkale 3 İngilizce A Çarşamba 17:45 115 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kırklareli 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 2 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 1 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 1 Genel Matematik A Pazar 13:30 2 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 3 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 2 İstatistik A Pazar 09:00 3 Nolu Salon Anadolu Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:30 3 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 4 Nolu Salon Anadolu Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 3 Finansal Yönetim A Pazar 09:00 4 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:30 4 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırklareli 3 İngilizce A Pazar 15:30 4 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
Kırşehir 1 İktisada Giriş A Pazar 10:00 101 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 1 Genel Muhasebe A Pazar 12:30 102 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 1 Genel Matematik A Cumartesi 10:00 103 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:00 104 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 2 İstatistik A Cumartesi 12:30 103 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 2 İktisat Teorisi A Pazar 10:00 103 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 12:30 104 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 10:00 102 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 10:00 102 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kırşehir 3 İngilizce A Pazar 15:00 104 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
Kilis 1 İktisada Giriş A Cumartesi 08:00 AZ-03 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 1 Genel Muhasebe A Pazar 10:00 AZ-03 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kİlis 1 Genel Matematik A Pazar 13:00 AZ-03 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 10:00 AZ-04 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 2 İstatistik A Cumartesi 10:00 AZ-04 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 2 İktisat Teorisi A Pazar 08:00 AZ-04 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 10:00 A1-02 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 3 Finansal Yönetim A Pazar 08:00 AZ-02 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 10:00 A1-04 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kilis 3 İngilizce A Cumartesi 08:00 A1-03 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
Kocaeli 1 İktisada Giriş A Perşembe 18:30 Z 01 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 1 Genel Muhasebe A Salı 18:30 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 1 Genel Matematik A Salı 20:15 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 18:30 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 2 İstatistik A Çarşamba 20:15 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 2 İktisat Teorisi A Salı 20:15 Z 01 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 18:30 Z 01 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 3 Finansal Yönetim A Perşembe 18:30 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 20:15 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kocaeli 3 İngilizce A Çarşamba 20:15 Z 01 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 Mevlana Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:00 Konevi Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 Mevlana Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 Konevi Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 2 İstatistik A Pazar 13:00 Mevlana Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 Konevi Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:00 146 Nolu Salon Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 3 Finansal Yönetim A Pazar 11:00 146 Nolu Salon Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 146 Nolu Salon Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Konya 3 İngilizce A Cumartesi 09:00 146 Nolu Salon Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Derslik 5 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 1 Genel Muhasebe A Salı 18:00 Derslik 5 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 1 Genel Matematik A Pazartesi 18:00 Derslik 5 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazartesi 18:00 Derslik 4 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 2 İstatistik A Çarşamba 18:00 Derslik 4 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 2 İktisat Teorisi A Salı 18:00 Derslik 4 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 18:00 Derslik 3 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 3 Finansal Yönetim A Salı 18:00 Derslik 3 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 Derslik 3 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Kütahya 3 İngilizce A Çarşamba 20:00 Derslik 5 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 İktisada Giriş A Cumartesi 16:00 Salon 1 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 İktisada Giriş B Cumartesi 16:00 Salon 2 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 İktisada Giriş C Cumartesi 16:00 Salon 3 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 Genel Muhasebe A Cuma 18:00 Salon 1 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 Genel Muhasebe B Cuma 18:00 Salon 2 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 Genel Muhasebe C Cuma 18:00 Salon 3 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 Genel Matematik A Pazar 16:00 Salon 1 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 Genel Matematik B Pazar 16:00 Salon 2 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 1 Genel Matematik C Pazar 16:00 Salon 3 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 18:00 Derslik 306 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 2 Muhasebe Uygulamaları B Perşembe 18:00 Derslik 310 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 2 İstatistik A Cuma 18:00 Derslik 306 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 2 İktisat Teorisi A Pazar 16:00 Derslik 306 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:00 Derslik 310 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 18:00 Derslik 305 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 16:00 Derslik 310 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 3 İngilizce A Çarşamba 19:00 Salon 404 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 3 İngilizce B Çarşamba 19:00 Salon 402 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Malatya 3 İngilizce C Çarşamba 19:00 Salon 407 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
Manisa 1 İktisada Giriş A Pazartesi 19:30 5 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 1 Genel Muhasebe A Salı 19:30 5 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 1 Genel Matematik A Perşembe 19:30 5 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 19:30 7 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 2 İstatistik A Salı 19:30 7 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 19:30 7 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 19:30 6 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 3 Finansal Yönetim A Perşembe 19:30 6 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 19:30 6 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Manisa 3 İngilizce A Cuma 19:30 6 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
Mardin 1 İktisada Giriş A YOK YOK YOK YOK YOK
Mardin 1 Genel Muhasebe A Pazar 11:00 1 Nolu Derslik Artuklu Üniversitesi Rektörlük/Yenişehir
Mardin 1 Genel Matematik A Cumartesi 08:00 2 Nolu Derslik Artuklu Üniversitesi Rektörlük/Yenişehir
Mardin 2 Muhasebe Uygulamaları A YOK YOK YOK YOK YOK
Mardin 2 İstatistik A Pazar 15:00 2 Nolu Derslik Artuklu Üniversitesi Rektörlük/Yenişehir
Mardin 2 İktisat Teorisi A YOK YOK YOK YOK YOK
Mardin 3 Maliyet Muhasebesi A YOK YOK YOK YOK YOK
Mardin 3 Finansal Yönetim A YOK YOK YOK YOK YOK
Mardin 3 Türk Vergi Sistemi A YOK YOK YOK YOK YOK
Mardin 3 İngilizce A Pazar 11:00 3 Nolu Derslik Artuklu Üniversitesi Rektörlük/Yenişehir
Mersin 1 İktisada Giriş A Cumartesi 15:00 4 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 1 İktisada Giriş B Cumartesi 15:00 1 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 11:00 4 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 11:00 1 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 4 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 1 Genel Matematik B Cumartesi 09:00 1 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 09:00 2 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 2 İstatistik A Cumartesi 11:00 2 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 2 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 13:00 3 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 11:00 3 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 15:00 3 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Mersin 3 İngilizce A Cumartesi 09:00 3 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
Muğla 1 İktisada Giriş A Pazartesi 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 1 Genel Muhasebe A Cuma 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 1 Genel Matematik A Perşembe 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 2 İstatistik A Çarşamba 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:00 110 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 18:00 110 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 3 Finansal Yönetim A Salı 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 110 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
Muğla 3 İngilizce A Perşembe 18:00 Z6 Muğla Üniversitesi Sıtkı Koçman Yabancı Diller YO
Nazilli 1 İktisada Giriş A Cumartesi 09:00 5 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 12:45 5 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 1 Genel Matematik A Cumartesi 10:40 5 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:40 7 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 2 İstatistik A Cumartesi 12:45 7 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:00 7 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 10:40 9 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 12:45 9 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 9 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nazilli 3 İngilizce A Cumartesi 14:25 9 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
Nevşehir 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 5 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 3 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 1 Genel Matematik A Cumartesi 13:00 3 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 3 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 5 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 4 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 13:00 5 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 6 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11:00 2 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Nevşehir 3 İngilizce A Cumartesi 15:00 3 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Niğde 1 İktisada Giriş A Cumartesi 13:00 405 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 405 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:00 405 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 406 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 2 İstatistik A Cumartesi 13:00 406 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:00 406 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 09:00 404 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 13:00 404 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 15:00 404 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Niğde 3 İngilizce A Cumartesi 11:00 404 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
Ordu 1 İktisada Giriş A Pazar 12:00 Derslik 4 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 1 İktisada Giriş B Pazar 12:00 Derslik 3 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 1 Genel Muhasebe A Pazar 08:00 Derslik 3 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 1 Genel Matematik A Pazar 10:00 Derslik 1 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 1 Genel Matematik B Pazar 10:00 Derslik 2 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 10:00 Derslik 3 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 2 İstatistik A Pazar 08:00 Derslik 2 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 2 İstatistik B Pazar 08:00 Derslik 3 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 2 İktisat Teorisi A Pazar 14:00 Derslik 3 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 14:00 Derslik 4 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 3 Finansal Yönetim A Pazar 16:00 Derslik 4 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 10:00 Derslik 4 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 3 İngilizce A Pazar 12:00 Derslik 4 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Ordu 3 İngilizce B Pazar 12:00 Derslik 5 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Osmaniye 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 A-Z01 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 A-Z01 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 1 Genel Matematik A Cumartesi 13:00 A-Z01 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 A-Z02 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 A-Z02 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 A-Z02 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 09:00 A-Z03 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 15:00 A-Z03 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11:00 A-Z03 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Osmaniye 3 İngilizce A Cumartesi 13:00 A-Z03 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 1 İktisada Giriş A Cumartesi 14:00 İşletme II B Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 1 İktisada Giriş B Cumartesi 14:00 İktisat II Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 1 Genel Muhasebe A Salı 17:00 İktisat II Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 İşletme I B Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 1 Genel Matematik B Cumartesi 09:00 İşletme II B Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 İktisat II Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 Seçmeli Dersler Sınıfı Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 14:00 Seçmeli Dersler Sınıfı Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 14:00 İşletme I B Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 3 Finansal Yönetim A Salı 17:00 Seçmeli Dersler Sınıfı Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 İktisat I Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Rize 3 İngilizce A Pazar 16:00 İktisat I Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
Sakarya 1 İktisada Giriş A Cumartesi 10:00 A-102 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 1 İktisada Giriş B Cumartesi 10:00 A-104 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 1 Genel Muhasebe A Pazar 10:00 A-101 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 1 Genel Muhasebe B Pazar 10:00 A-102 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 1 Genel Matematik A Cumartesi 13:00 A-102 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 1 Genel Matematik B Cumartesi 13:00 A-104 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 12:00 A-104 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 2 İstatistik A Pazar 14:30 A-104 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 15:00 A-101 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:00 A-102 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 3 Finansal Yönetim A Pazar 10:00 A-104 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 10:00 A-101 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Sakarya 3 İngilizce A Pazar 13:00 A-101 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Samsun 1 İktisada Giriş A Cumartesi 09:00 A-220 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
Samsun 1 İktisada Giriş B Cumartesi 09:00 A-218 Anadolu Üniversitesi MYO
Samsun 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 10:45 A-218 Ünye Ticaret Lisesi MYO
Samsun 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 10:45 A-220 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
Samsun 1 Genel Matematik A Cumartesi 12:45 A-220 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
Samsun 1 Genel Matematik B Cumartesi 12:45 A-218 Anadolu Üniversitesi MYO
Samsun 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:45 A-223 Ünye Ticaret Lisesi MYO
Samsun 2 İstatistik A Cumartesi 14:30 A-223 Anadolu Üniversitesi MYO
Samsun 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 10:45 A-223 Anadolu Üniversitesi MYO
Samsun 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 12:45 A-225 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
Samsun 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 10:45 A-225 Anadolu Üniversitesi MYO
Samsun 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 A-225 Anadolu Üniversitesi MYO
Samsun 3 İngilizce A Cumartesi 14:30 A-227 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
Samsun 3 İngilizce B Cumartesi 14:30 A-225 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
Siirt 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 B09 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 14:00 B09 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 B09 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 B10 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 2 İstatistik A Cumartesi 14:00 B10 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:00 B10 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 16:00 B11 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 B11 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 14:00 B11 Siirt Üniversitesi MYO
Siirt 3 İngilizce A Cumartesi 11:00 B11 Siirt Üniversitesi MYO
Sinop 1 İktisada Giriş A Pazar 15:15 Salon 1 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:15 Salon 1 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 1 Genel Matematik A Pazar 10:15 Salon 1 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 15:15 Salon 2 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 2 İstatistik A Pazar 10:15 Salon 2 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:15 Salon 2 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:15 Salon 3 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 3 Finansal Yönetim A Pazar 10:15 Salon 3 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 15:15 Salon 3 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sinop 3 İngilizce A Pazar 08:15 Salon 3 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Sivas 1 İktisada Giriş A Pazartesi 17:30 Merkez Anfi 1 Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
Sivas 1 Genel Muhasebe A Çarşamba 17:00 Merkez Anfi 1 Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
Sivas 1 Genel Matematik A Salı 17:00 Merkez Anfi III Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
Sivas 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 17:00 Merkez Anfi II Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
Sivas 2 İstatistik A Salı 17:00 Merkez Anfi II Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
Sivas 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 17:00 Merkez Anfi II Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
Sivas 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 17:00 106 Nolu Derslik Cumhuriyet Üniversitesi C.M.Y.O
Sivas 3 Finansal Yönetim A Cuma 17:00 106 Nolu Derslik Cumhuriyet Üniversitesi C.M.Y.O
Sivas 3 Türk Vergi Sistemi A Salı 17:00 Merkez Anfi I Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
Sivas 3 İngilizce A Cumartesi 10:00 1 Nolu Derslik Cumhuriyet Üniversitesi C.M.Y.O
Şanlıurfa 1 İktisada Giriş A Cumartesi 10:00 Salon 4 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 1 İktisada Giriş B Cumartesi 10:00 Salon 5 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 08:00 Salon 3 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 08:00 Salon 4 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 1 Genel Muhasebe C Cumartesi 08:00 Salon 5 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 1 Genel Matematik A Cumartesi 13:00 Salon 3 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 1 Genel Matematik B Cumartesi 13:00 Salon 4 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 1 Genel Matematik C Cumartesi 13:00 Salon 5 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:00 Salon 6 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 2 İstatistik A Cumartesi 13:00 Salon 1 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 2 İstatistik B Cumartesi 13:00 Salon 5 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 12:00 Salon 2 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 10:00 Salon 3 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 08:00 Salon 1 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 13:00 Salon 2 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 3 Türk Vergi Sistemi B Cumartesi 13:00 Salon 7 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 3 İngilizce A Cumartesi 15:00 Salon 5 Harran Üniversitesi MYO
Şanlıurfa 3 İngilizce B Cumartesi 15:00 Salon 4 Harran Üniversitesi MYO
Şırnak 1 İktisada Giriş A Pazar 09:00 Derslik 1 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:00 Derslik 1 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 1 Genel Matematik A Pazar 11:00 Derslik 1 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 13:00 Derslik 2 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 2 İstatistik A Pazar 09:00 Derslik 2 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 2 İktisat Teorisi A Pazar 11:00 Derslik 2 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 İ.İ.B.F. ANFİ Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 3 Finansal Yönetim A Pazar 11:00 İ.İ.B.F. ANFİ Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:00 İ.İ.B.F. ANFİ Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Şırnak 3 İngilizce A Pazar 15:00 İ.İ.B.F. ANFİ Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
Tekirdağ 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 Anfi Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 1 Genel Muhasebe A Pazar 14:00 Anfi Anadolu Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Anfi Anadolu Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 16:00 2 Nolu Derslik Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 2 İstatistik A Pazar 11:00 2 Nolu Derslik Anadolu Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 2 İktisat Teorisi A Pazar 14:00 2 Nolu Derslik Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 14:00 3 Nolu Derslik Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 3 Finansal Yönetim A Pazar 16:00 3 Nolu Derslik Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 11:00 3 Nolu Derslik Anadolu Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tekirdağ 3 İngilizce A Pazar 09:00 3 Nolu Derslik Öğr.Mediha Mehmet Tetikol İ.Ö.O. Ziraat Fakültesi
Tokat 1 İktisada Giriş A Perşembe 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 1 Genel Muhasebe A Çarşamba 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 1 Genel Matematik A Salı 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 Maliye III Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 2 İstatistik A Cuma 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 18:00 Maliye III Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 3 Finansal Yönetim A Çarşamba 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 18:00 Maliye III Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Tokat 3 İngilizce A Cuma 18:00 Maliye III Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
Trabzon 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 FKA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 13:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 13:00 FKA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 1 Genel Matematik A Pazar 11:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 1 Genel Matematik B Pazar 11:00 FKA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 1 Genel Matematik C Pazar 11:00 FD1 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 13:00 FD1 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 2 Muhasebe Uygulamaları B Cumartesi 13:00 FD2 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 2 İstatistik A Cumartesi 11:00 FD1 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 2 İstatistik B Cumartesi 11:00 FD2 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 FKA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 3 Finansal Yönetim A Pazar 13:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 3 Finansal Yönetim B Pazar 13:00 FKA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 3 İngilizce A Cumartesi 11:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Trabzon 3 İngilizce B Cumartesi 11:00 FD3 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
Tunceli 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 D-1 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
Tunceli 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 D-1 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
Tunceli 1 Genel Matematik A Pazar 13:00 D-1 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
Tunceli 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:15 D-2 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
Tunceli 2 İstatistik A Pazar 15:15 D-2 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
Tunceli 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:15 D-2 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
Tunceli 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:15 D-3 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
Tunceli 3 Finansal Yönetim A Pazar YOK YOK YOK YOK
Tunceli 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar YOK YOK YOK YOK
Tunceli 3 İngilizce A Pazar 11:00 D-3 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F.
Uşak 1 İktisada Giriş A Cuma 19:00 201/A Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 1 Genel Muhasebe A Salı 19:00 201/A Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 1 Genel Matematik A Perşembe 19:00 201/A Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazartesi 19:00 201/B Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 2 İstatistik A Perşembe 19:00 201/B Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 19:00 201/B Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 3 Maliyet Muhasebesi A Cuma 19:00 201/B Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 19:00 201/A Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 19:00 201/A Anadolu Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Uşak 3 İngilizce A Salı 19:00 201/B Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
Van 1 İktisada Giriş A Pazar 10:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 1 Genel Matematik A Pazar 08:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 08:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 2 İstatistik A Pazar 10:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 08:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 3 Finansal Yönetim A Pazar 10:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Van 3 İngilizce A Pazar 15:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
Yalova 1 İktisada Giriş A Cumartesi 15:00 İİBF102 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 İİBF113 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:00 İİBF224 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 15:00 İİBF102 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 2 İstatistik A Cumartesi 17:00 İİBF112 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 İİBF113 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:00 İİBF103 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 3 Finansal Yönetim A Pazar 17:00 İİBF112 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 İİBF102 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yalova 3 İngilizce A Pazar 11:00 İİBF224 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 1 İktisada Giriş A Cumartesi 09:30 Salon 103 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 13:00 Salon 103 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:15 Salon 103 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 13:00 Salon 101 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 2 İstatistik A Cumartesi 11:15 Salon 101 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:30 Salon 101 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 09:00 Salon 102 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 11:15 Salon 102 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 13:00 Salon 102 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Yozgat 3 İngilizce A Cumartesi 14:45 Salon 102 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 1 İktisada Giriş A Perşembe 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 1 Genel Matematik A Cumartesi 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 Z-3 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 2 İstatistik A Cuma 18:00 Z-3 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 18:00 Z-3 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 18:00 Z-3 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 3 Finansal Yönetim A Çarşamba 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
Zonguldak 3 İngilizce A Salı 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.