Elimdeki Ders Kitaplarını Vermek İstiyorum

gulhansev

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar selam,

Elimde geçen yılın basımına ait Murat Yayınları-Bankacılık ve Sigortacılık bölümü ait 2. sınıf kitapları mevcut. Son derece temiz, hatta bitanesinde çizik bile yok, o kadar yani :) Ben bu kitapları vermek istiyorum, bu bölümde okuyan arkadaşlarımız varsa boşuna neden para versinler dimi? hem ben de elden çıkarmış olurum. İstanbul anadolu yakasında oturuyorum, isteyen olursa her yere kargoyla gönderebilirim. gulhansevilmis@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Ha ayrıca,

1. sınıf Matematik ve 2. sınıf istatistik derslerinin de yargı akademiye ait kitapları da mevcut ve bunları da vermek istiyorum. Aynı zamanda bu derslerin Karacan açıköğretime ait nokta atış soru kitapları da elimde, ben bu kitaplarıla bu dersi cidden yüksek puanlarla geçtim. Özellikle nokta atış soru kitapları işaretlenmiş, üzerinde işlem yapılmış ama yine de işe yaracağı kesin. Bununla da ilgili yukardaki mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. Umarım birilerinin işine yarar...

BHRFRT

Yeni Üye
Bölüm:
Bankacılık ve Sigortacılık
slm lar bende bankacılık 2.sınıftayım avrupa yakasında oturuyorum bu sene kitaplar farklı hiç bir yayın evi yardımcı kaynak çıkarmamış test kitabı çıkarmış.bende yardımcı kaynak arıyorum hala duruyorsa ben alabilirim çok sevinirim..

gulhansev

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
arkadaşlar kitapları bu site aracılığıyla bana ulaşan bir arkadaşa gönderdim

gulhansev

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Arkadaslar
Elimde kredili sisteme uygun isletme bolumu 7.ve 8. yariyil Murat yayinlari kitaplari var. Almak isteyeniniz varsa vermek isterim.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara