Aöf dış ticaret yardım lütfen

apix

Yeni Üye
Bölüm:
Muhasebe Programı
merhaba arkadaŞlar tİcaret meslek lİs.fİnasman muhasebe mezunuyum geÇen yil mezun oldum.bu yil ara verdİm ygs İÇİn hazirlik yaptim ama baraji dahİ geÇeceĞİmİ sanmiyorum.sorum Şu sinavsiz geÇİŞ hakkim var diŞ tİcaret okumak İstİyorum aÇik ÖĞretİm, matematİĞİm İyİ olmadiĞindan soruyorum aÇik ÖĞretİm okumak zor mu? Bunun yani sira dİŞ tİcaret bÜrolarinda İŞ bulup ÇaliŞmak olabİlİrmİ? ÇÜnKÜ yaŞimda geÇİyor 20 yaŞimdayim Şu an bunun kaygisida var? LÜtfen yardimci olun arkadaŞlar.yardimlarinizi yorumlarinizi beklİyorum.İlgİnİz İÇİn Şİmdİden teŞekkÜr ederİm.

apix

Yeni Üye
Bölüm:
Muhasebe Programı
Yardım plsssssssssssssssss

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
merhaba arkadaŞlar tİcaret meslek lİs.fİnasman muhasebe mezunuyum geÇen yil mezun oldum.bu yil ara verdİm ygs İÇİn hazirlik yaptim ama baraji dahİ geÇeceĞİmİ sanmiyorum.sorum Şu sinavsiz geÇİŞ hakkim var diŞ tİcaret okumak İstİyorum aÇik ÖĞretİm, matematİĞİm İyİ olmadiĞindan soruyorum aÇik ÖĞretİm okumak zor mu? Bunun yani sira dİŞ tİcaret bÜrolarinda İŞ bulup ÇaliŞmak olabİlİrmİ? ÇÜnKÜ yaŞimda geÇİyor 20 yaŞimdayim Şu an bunun kaygisida var? LÜtfen yardimci olun arkadaŞlar.yardimlarinizi yorumlarinizi beklİyorum.İlgİnİz İÇİn Şİmdİden teŞekkÜr ederİm.
Açıköğretime meslek liselerinden sınavsız geçiş hakkı bulunmamaktadır. Eğer derslere çalışırsanız okumak zor değil. Ama derslere çalışmaz sallarsanız açıköğretim gerçekten zor gelecektir. Dış ticarette iş bulup çalışmak sizin bildiğiniz yabancı dile göre dğeişmektedir. İngilizceniz çok iyi yanında az da olsa farklı bir yabancı dil daha varsa iş bulmanız kolaylaşır. Ama hiç yabancı diliniz yoksa iş bulmanız zordur.

apix

Yeni Üye
Bölüm:
Muhasebe Programı
Admin yardımın için öncelikle içtenlikle teşekkür ederim, Peki yaş konusunda ne diyorsunuz örgünden gidersem eğer yaşım 25 filan olacak ki haliyle bu işi o yaştan sonrada yapmak zor olacak çünkü tabiri caiz bu işin içinde pişmek gerek sanırım, ama aöf'den okuyupta bir büroda çalışmak mantıklı olurmu peki.Mesleğim açısından ve yaş açısından değerlendirirseniz sevinirim.İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara