Önceki dönemin sınav sorularını bilgisayarda çözün!!!

aofyazilim

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Selamlar

İşletme bölümünde 4.sınıf öğrencisiyim. Genelde önceki senenin sorularını çözerek dersleri geçtim. Halende bir meslek yüksek okulunda bilg. bölümünde öğrenciyim.

Önceki dönem sınavlarını çözerken ya kitap almanız gerekiyor, yada bilgisayara pdf şeklinde indirip cevapları not alıp sonrada kontrol etmeniz gerekiyor. Ben bu senenin başından beri bir yazilim ile soruları çözüyorum.

Örnek bir uygulamayı 5 soruluk sınav şeklinde paylaşıyorum, örnek olduğundan eksikleri olacaktır.

İçerikte
alıştırma-1'de: Soruları çözdüğünüzde soru listesinden doğru yapıp yapmadığınızı ve doğru cevabı görebilirsiniz.

alıştırma-2'de: Doğru cevabı işaretleyene kadar bir sonraki soruya geçemiyorsunuz.

Sınav: Şeklinde belirttiğim uygulamada ise tüm soruları bitirmeden cevapları göremiyorsunuz. Sınav sonrasında isterseniz tek tek, isterseniz soru listesinden hangi soruyu yanlış yaptığınızı, doğru cevabı vb. görebilirsiniz.

Bu şekilde alternatif oluşturdum ki kim nasıl rahat ederse o şekilde çalışsın.

İçerikte tamamen neler olacak.
sınıf sınıf içerik hazırlamayı düşünüyorum, istenirse tek ders olarakta hazırlayabilirim.

Örnek olarak; Paket içeriğinde neler olacak

1- 3.sınıfın tüm derslerinin vize-final-bütünleme sınav soruları 2000'den itibaren
2- 3.sınıfın tüm derslerinin vize-final-bütünleme sınav soruları pdf şeklinde

Fiyat olarak 15 tl düşünüyorum.

Tek ders için 5 Tl.

iletişim ve sorularınız için aofyazilim@gmail.com adresine mesaj atarsanız sorularınızı yanıtlayabilirim.
https://hotfile.com/dl/159103963/dad1ea2/_ve_Sosyal_Gvenlik_Hukuku_2011_Btnleme.rar.html

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,727
Son üye
Feederblw