13 milyon Euro'luk maç

Zoi

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
Fenerbahçe 2-1 rövanşında Spartak Moskova’yı yenerse hem Avrupa’nın en değerli 32 takımı arasına kalacak hem de kasasını dolduracak

Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi vizesi alması durumunda kasasına en az 13 milyon Euro para girecek.

Rekabet devam ediyor

Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kalması durumunda rakibi Galatasaray’a da havuz parasını kaptırmamış olacak. Eğer Fenerbahçe Avrupa vizesi alamazsa 10 milyon Euro Galatasaray’ın kasasına girecek. Türkiye’den iki takımın Şampiyonlar Ligi’ne kalması durumunda ise bu para paylaşılacak.

14 milyon Euro kazanmıştı

En son 2008-2009 sezonunda Şampiyonlar Ligi’ne katılan Fenerbahçe bu tarihte kasasına 14 milyon Euro para koymayı başarmıştı. Daha sonra UEFA Avrupa Ligi’nde mücadele eden sarı-lacivertliler önceki sezon Avrupa arenasında yer alamadı. Fenerbahçe’nin son 5 sezonluk Avrupa Kupası geliri ise 30 milyon Euro’da kaldı.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
13 Milyon Euro Güzel para ama maalesef akşam Fenrbahçe - Spartak Moskova ile 1-1 berabere kalarak guruplara kalma şansınız yitirdi. Artık UEFA avrupa liginden devam edecğeiz...

pegasus_dna

Forum Editörü
çok kötü gol yedik. akşam çabaladık ama nasipten öteye gidilmiyormuş. ama fenerbahçede çok kötü bir dönemde. ne savunma ne orta sahada iş yok... akşam sağlsun hakemde taraf oldu yediler dakikaları

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Ya ben maçın tamamı olmasada izledim. 2.yarı oldukça iyi pozisyonlar buldu fenada oynamadı ama maalesef top kaleye girmedimi girmiyor. Kaç tane direkten döne top oldu.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Ya ben maçın tamamı olmasada izledim. 2.yarı oldukça iyi pozisyonlar buldu fenada oynamadı ama maalesef top kaleye girmedimi girmiyor. Kaç tane direkten dönen top oldu.

pegasus_dna

Forum Editörü
real madridler barçanın maçını izledim bunlar futbol oynuyorsa bizimkiler ne oynuyor mahalle takımı gibi ığğ.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara