Chelsea'den Fenerbahçe'ye..!

Zoi

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
Devler Ligi'nde gruplara kalınması hâlinde, sözleşme direkt devreye girecek. Zenit'in de istediği Portekizli'nin kiralık mı yoksa bonservisiyle mi geleceği konusunda son karar yönetimin..

Yaklaşık 3 aydır orta sahanın ortasına oyunu çiftyönlü oynayabilecek bir yıldız bakan sarı-lacivertliler, aradığı futbolcuyu İngiltere'de buldu. Valencialı Tino Costa'yla görüşmeleri bir süredir askıya alan ve transfer harekâtını gizliden gizliye yürüten F.Bahçe,son Şampiyonlar Ligi şampiyonu Chelsea'nin Portekizli yıldızının avukatlarıyla ön protokol imzaladı.
Sözleşmenin F.Bahçe'nin bugün Spartak Moskova'yı eleyip Devler Ligi'nde gruplara kalması halinde direktolarak devreye gireceği ve Meireles için Rusya'nın Zenit takımının da pusuda beklediği öğrenildi. VATAN'ın ele geçirdiği ön protokolde Meireles'in avukatı F.Bahçe ile oyuncumuzun transferi ihtimali üzerine görüşülmektedir. F.Bahçe kulübüyle transfer ya da kiralama olmak üzere, şartlar ve kişisel istekler konusunda görüşmeler devam etmektedir ifadelerine yer verirken sarı-lacivertlilerin bu konuda hâlâ kararsız olduğu kulübe yakın kaynaklardan sızan bilgiler arasında.
HOCA SİNYALİ VERDİ
İngiliz temsilcisiyle 2015'e kadar sözleşmesi bulunan Meireles'in bonservisiyle mi yoksa kiralık mı alınacağı yönündeki son kararı yönetimin vereceği öğrenildi.
ÖTE yandan dün düzenlediği basın toplantısında transfer konusuna da değinen teknik direktör Aykut Kocaman şu sözlerle transferin Devler Ligi'ne endeksli olduğunun ipuçlarını vermişti: Transfer biraz da tura bağlı. İhtiyacımız var. Ancak transfer kolay bir olay değil. Pek çok etken var. 5 Eylül'e kadar da zamanımız var. Ben bütün gücümüzle transferi bitirmek için gereken çabayı göstereceğimizi biliyorum. Olmazsa da bu durumdan şikâyetçi olmam.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Maalesef akşam Fenerbahçe - Spartak Moskova ile 1-1 berabere kalarak devler ligi şansımızı yitirdik :( Artık UEFA Avrupa liginde devam edeceğiz inşallah...

Zoi

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
Maalesef akşam Fenerbahçe - Spartak Moskova ile 1-1 berabere kalarak devler ligi şansımızı yitirdik :( Artık UEFA Avrupa liginde devam edeceğiz inşallah...
fenerin tek sıkıntısı hoca bence adam hırslarına egolarına alet ediyor takımı huzuru olmayan futbolcu nasıl oynasın ?
içinde çatlak olan takımın o çatlak yüzeye geldikçe parçalanmanın dışında şansı yoktur toparlar elbet iyi sonuçlar alırız umut olmayınca olmaz ;)

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Aykut hocayı ben seviyorum ve takımı popülariteden uzak yönetmeye çalıştığını düşünüyorum. Ama maalesef futbolcularında birbiri ile uyumlu olması gerekiyor. Tabii hocanın maçı iyi okuması zamanında gerekli dğeişiklikleri yapması gerekiyor.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara