Atv'de SKANDAL!

pegasus_dna

Forum Editörü
[h=2]Atv'de başörtüsü Skandalı![/h]Bilgisayar kamerasında son sistem

Huzur Sokağı dizisinde başörtülü "Şükran" karakterini canlandıran Sinem Öztürk, başörtüsü için "görüntü kirliliği" tanımlaması yaptı.Yeni yayın döneminin en iddialı dizileri arasında gösterilen ATV'de yayınlanacak olan "Huzur Sokağı" dizisinin başrol oyuncusu Sinem Öztürk, başörtüsü için "sette görüntü kirliliği oluştururum diye endişe ettim" dedi...
ATV'nin haber kanalı A Haber'de yayınlanan "Sormak Lazım" programına katılan dizi oyuncularından Sinem Öztürk'ün başörtüsü ile ilgili sözleri çok tartışılacak.
Program moderatörünün başörtüsü ile ilgili sorusuna başörtülü karakteri canlandıran Öztürk, "İlk başlarda çok korkuyordum. Sette görüntü kirliliği yaratmayayım diye. Ancak yakıştı diye güzel tepkiler alınca motive oldum." dedi.

Sinem Öztürk'ün bu sözlerine stüdyodaki diğer konukların kahkaha ile karşılık vermesi de dikkat çekti.

pegasus_dna

Forum Editörü
bu kadar geri düşünceli insanlar var. allah'ım akıl fikir ihsan eyle. biz toplum olarak ne kadar tepkisiziz çıldırcam. bu ülkede başörtülü ,feraceli.çarşaflı olnca geri oluyosun. çıplak olunca taş devrine dönmüyomusun

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bu haberi okumuştum. Malesef ki ülkemizde başörtüsünü görüntü kirliliği olarak gören inançsız anlayışssız insanlar bulunmaktadır.

pegasus_dna

Forum Editörü
laik bir ülke deniliyor. din devlet işine karışmıyor ama devlet din işine karışıyor.. baş örtüyü geri kafalılık olarak düşünenlere inanamıyorum. osmanlıda cilbab yani çarşaf giyilirdi kadınlar sokaklarda rahat dolaşıyordu... şimdi kadınlar etiini gösteriyor. batılaşma bu mu? bizim ihtiyacımız yok . masonik çalışmalar böyle işe yarıyor.. savaşla dinimizi alamadılar ama namsumuzla alıyorlar.. ve bundan büyük zevk duyuyorlar ben çok araştırıyorum bu konuları rabbim şaşırtmasın

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara