2012-2013 Hangi Üniversitelerde Hangi Açıköğretim Derslerine Girebilirsiniz? Akademik Danışmanlık Duyurusu

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
2012-2013 Hangi Üniversitelerde Hangi Açıköğretim Derslerine Girebilirsiniz? Akademik Danışmanlık Duyurusu

Nedir bu Akademik Danışmanlık;

Akademik Danışmanlık Anadolu Üniversitesinin öğrencilerin genel başarı düzeyine göre zorlandıkları derslerden belirlediklerinin, anlaşılan üniversitelerde yüzyüze eğitiminin verilmesi demektir.

Anadolu Üniversitesi
2012-2013 Eğitim yılı aöf kredili sisteme göre hangi derslerin akademik danışmanlık kapsamında verileceğini açıkladı. 2012-2013 Eğitim yılında güz ve bahar dönemi dersleri için ayrı tarihlerde derslerin kursunu verecektir.Hangi üniversitelerde derslere gireceğimiz açıklandı arkadaşlar.

2012-2013 Eğitim yılı Güz Döneminde; İktisada Giriş I, Genel Muhasebe I, Matematik I, Osmanlı Türkçesine Giriş I, Eski Türk Edebiyatına Giriş: Biçim ve Ölçü, İstatistik I, Mikro İktisat, Finansal Yönetim I, İngilizce I, Dönem Sonu İşlemleri, Türk Vergi Sistemi, Maliyet Muhasebesi dersleri için üniversitelerde akademik danışmanlık hizmeti verilecektir.

Dersler Güz Döneminde 17 Kasım 2012 tarihinde başlayacak ve 31 Ocak 2013 tarihinde sona erecektir.

Güz dönemi ders programı için linki tıklayın …. http://www.anadolu.edu.tr/sites/default/files/files/danismanlikprogramlari2012-2013.pdf

2012-2013 Eğitim yılı Bahar Döneminde;İktisada Giriş II, Genel Muhasebe II, Matematik II, Osmanlı Türkçesine Giriş II, Eski Türk Edebiyatına Giriş: Söz Sanatları, İstatistik II, Makro İktisat, Finansal Yönetim II, İngilizce II, Finansal Tablolar Analizi, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Maliyet Yönetimi.

Dersler Bahar Döneminde 23 Mart 2013 tarihinde başlayacak 31 Mayıs 2013 tarihinde sona erecektir.

Bahar dönemi ders programı için linki tıklayın.....http://www.anadolu.edu.tr/sites/default/files/files/akadan_2013(4).pdf

Merkezlere göre, hafta içi akşamları veya hafta sonları yapılan akademik danışmanlık dersleri için hiçbir ücret alınmamakta, öğrenci kimliği/öğrenci tanıtım kartı gösterilerek dersliklere girilebilmektedir. Akademik danışmanlık derslerine katılım zorunlu değildir. Derslere katılmak isteyen öğrenciler, genel kuralların yanı sıra, hem Anadolu Üniversitesi hem de yüz yüze öğretim gördükleri üniversitelerin tüm
disiplin kurallarına uymak zorundadırlar. Derslere İsteyen tüm açıköğretim öğrencileri öğrenci kimliklerini göstererek katılabilirler...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Maalesef Anadolu Üniversitesi Akademik Danışmanlık kapsamında sadece bu kadar ders için kurs açmış..

E

esengülsa

Misafir
neden okulöncesi öğretmenliği dersleri verilmiyor yüz yüze eğitim ihtiyacı fazla olan bölümlerden biri

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara