Aöf 2012-2013 Sınav Tarihleri

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
[h=2]Aöf 2012- 2013 Sınav Tarihleri[/h]
Anadolu Üniversitesi Aöf Açıköğretim Fakültesi 2012-2013 Güz Dönemi ve Bahar Dönemi sınav tarihlerini açıkladı..

Bu yıl itibari ile artık her dönem kayıt yenileteceğiz ve her dönem gördüğümüz derslerden sınava gireceğiz. Buda yılda 4 sınav demek oluyor. Kayıt ve kayıt yenileme tarihlerine baktığımızda ise Güz dönemi eğitim başlangıcından ara sınava kadar yaklaşık 70 gün, Bahar dönemieğitim başlangıcından ara sınavına kadar ise 55 günlük bir ders çalışma süremiz olacak.

Güz dönemi ara sınavı ile final sınavı arası 35 gün, Bahar dönemi ara sınavı ile final sınavı arası 25 günlük bir ders çalışma süremiz olacak. Sınavlar arası sürenin kısa olması ve artık geçmiş senelerdeki gibi geniş ders çalışma zamanlarımızın olmaması sebebi ile kayıt ve kayıt yenilemeleri ilk günlerde yaptırıp kitpları hemen alıp ders çalışmaya başlamamız bizlerin yararına olacaktır.

Maalesef bu yıldan itibaren artık bütünleme sınavları yapılmayacak olup. Sınavlara bütünlemelerin olmayacağını bilerek hazırlanmanızı öneriyoruz.

[h=3]Aöf 2012- 2013 Sınav Tarihleri[/h]Güz Dönemi Ara Sınavı : 05 – 06 Ocak 2013
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı : 09 – 10 Şubat 2013

Bahar Dönemi Ara Sınavı : 04 – 05 Mayıs 2013
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı : 01 – 02 Haziran 2013

Hepinize yapılacak olan tüm aöf sınavlarında başarılar dilerim...

sesiz

Yeni Üye
hocam benim kafam iyice karıştı benim bildiğim daha doğrusu bana söylenen 2 sınav var ara sınav final yanlışmıyım bu güz dönemi ara sınavı ile güz dönemi sonu ne oluyor :S

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
edebiyat 1. sınıfm güz dönemı sınav ünıtelerıne baktım da örnegın yenı T.E.GİRİŞ ders kıtabında 11 ünıte var.1-3cu ünıteler ara sınavda çıkıyomuş dönem sonunda da1-5cı ünıteler cıkacakmıs pekı dıger ünıteler ne olcak????????? kafam çok karıştı he

yektaneyim

Yeni Üye
Bölüm:
Sağlık Kurumları
Arkadaşlar benimde kafam kazan oldu sımdı bız bır donemde kaça kez sınav olacagız ceavp yazın bılgılendırın lutfen 5-6 ocak sınav tarhı denılıyo e nasıl oluyoda 6 kez sınav oluyoruz anlayamadım.Ben bu acık ogretım sıstemınden bısey anlamadım yardım edın lutfen

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Yılda altı sınav nası oluyor bır sey anlamadım yardımcı olun lutfen

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
hocam benim kafam iyice karıştı benim bildiğim daha doğrusu bana söylenen 2 sınav var ara sınav final yanlışmıyım bu güz dönemi ara sınavı ile güz dönemi sonu ne oluyor :S
Güz döneminde 2 sınav (1 ara ve 1 dönem sonu sınavı) , bahar döneminde 2 sınav var (1 ara ve 1 dönem sonu sınavı )...Toplam : 4 sınav var....

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
v

Güz dönemi 2 sınav (ara ve dönem sonu), bahar dönemi 2 sınav (ara ve dönem sonu)olmak üzere 4 sınav olucak....
Gectiğimiz dönem kredili sistemde bütünleme sınavı yapılmıştı...
Bu sene bütünleme sınavı olup olmayacagı konusunda henuz yeni bir duyuru yapılmadı...Bütünleme sınavı olur ise toplam : 6 sınav olucak...

sulekprl

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
yanlış anlamadıysam 6 sınavdan kasıt 1-vize (yani ara dönem sınavı 5-6 ocak)
2- final (dönem sonu sınavı 9-10 şubat)
3-Bütünleme (tarihi belli değil)
bu 1. dönem girilecek sınavlar, aynı şekilde 2. dönem de girileceği için toplam 6 yazmışlar.
beni asıl düşündürense ara dönem sınavıyla dönem sonu sınavı arasındaki sürenin azlığı.
6 ocakta sınava giricez. 1 ay sonra da dönem sonu sınavına. ayrıca dönem sonu sınavında kitapların tamamına çalışmam gerekecek :(
çalışan biri olduğum için nasıl vakit ayırıcam ders çalışmaya kara kara düşünüyorum valla :S

pagev

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
6 sınav olcak.Bu durumu anlamayan boş boşuna sınavlara girmesin :) güz dönem ara sınav ve güz dönem başı sınav,bahar dönem başı ve dönem sonu sınavları ve bütünleme sınavları toplamda 6 yapıyor :D

zlfay

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Bir bilen varsa açıklama yaparsa sevinirim . sınav nasıl olacak kaç saat ve kaç dersten .
birde kitaplar değiştimi yeni sisteme göre . Eskiden çıkmış sorulara çalışıp geçiyorlarmış.

sizce başarılı olmak için nasıl bir çalışma yöntemi uygulamalıyım.
şimdiden tşk ederim cevap yazan arkadaşlara

edirneultra

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
bütünleme sınavı çok iyi olur inşallah bu senede bütünleme sınavı olur

giderli

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
yahu hangi konulardan sorumluyuz ben hala göremiyorum biri bana açıklayabilir mi :(

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Arkadaşlar lütfen bilgisi olan acil cevap versin..

Bahar dönemi Final sınavları için adresimizi bu saatten sonra değiştirme şansımız var mı?

Aöf sitesinde son tarih 22 mart demiş;fakat ben vize sınav giriş adresimi değil,final sınavına gireceğim yeri değiştirmek istiyorum..önümüzde 2 ay var daha..Geçtiğimiz güz döneminde öyle bir imkanımız vardı..Yani vizelerden bir kaç gün önce finallere girebileceğimiz yeri değiştirebiliyorduk..

Var mıdır bunun bir yolu arkadaşlar..Telefon açsak bir işe yarar mı?Lütfen bilginiz varsa paylaşın.

Şimdiden teşekkürler,başarılar.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz