çalıştığın yerde staj yapmak mümkün mü?

zeybep

Yeni Üye
Ben aöf okul öncesi öğretmenliği okuyorum bu sene stajım var ve aynı zamanda özel bir kolejin kreşinde çalışıyorum. staj yerimi çalıştığım yere taşımam mümkün mü? mümkünse neler gerekli?:((

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Maalesef milli eğitim bünyesinde çalışabileceğinizi düşünüyorum. Aöf bürosundan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

eci07

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
kaçıncı sınıfta okuyorsun zeybep? 3. sınıfsan eğer ücretli olarak çalıştığın milli eğitim okulunda yapabiliyorsun ama 4. sınıfta isen malesef aöfün seçtiği anaokulunda staj yapabiliyorsun aynı zamanda devam zorunluluğu var gitmezsen kalırsın....

zeybep

Yeni Üye
4. sınıf :( höfff neden olmuyorki :'( teşekkür ederim yinede sizlere..

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Bu durumu bende bilmiyoum maalesef...

esrakockan

Yeni Üye
Bölüm:
Okul Öncesi Öğretmenliği
??

merhabalar .. bende 3 4 birlikte okuyorum bu yıl.. ders tamamen alıyorum okul bitiyor inşallah. devlet anaokulunda ücretli oğretmen olarak çalışıyorum. okul stajım çalıştığım okula ne derece yakın yerlere verilir. okuldan izin kullanmak istemiyorum benim yanımda yardımcı yok. çocukları sefil edemem .. yarım yarım yapmayı dusundum fakat .. sabah okuldan cıkıp staja nasıl yetişcem uzak olursa?? bilgisi olan warmı? üniversiteyi aradım ama fazla bilgi alamadım

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
merhabalar .. bende 3 4 birlikte okuyorum bu yıl.. ders tamamen alıyorum okul bitiyor inşallah. devlet anaokulunda ücretli oğretmen olarak çalışıyorum. okul stajım çalıştığım okula ne derece yakın yerlere verilir. okuldan izin kullanmak istemiyorum benim yanımda yardımcı yok. çocukları sefil edemem .. yarım yarım yapmayı dusundum fakat .. sabah okuldan cıkıp staja nasıl yetişcem uzak olursa?? bilgisi olan warmı? üniversiteyi aradım ama fazla bilgi alamadım
Devlet okulunda öğretmenlik yapıyorsanız orda staj yapıyor gösterebileceğinizi düşünüyorum. Size en yakın aöf bürosundan bilgi alabilirsiniz.

eci07

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
yarım gün yapacaksın zaten stajı kasma bence o kadar da...

eci07

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
esra'ya
stajını devlet anaokuluna veriyorlar zaten belki de çalıştığın okul olur..izinli sayılıyorsun staj günlerinde.. müdürün anlayışlı biri olursa ücret kesintisi de yapmıyorlar:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara