Büt sonuçlarına göre sınıf geçme lütfen yardım

mkekecdil

Yeni Üye
Iyi günler arkadaşlar ben 2009 lisans egitimine hazırlık sınıfında başladım 4 dersimiz vardı o sene içinde sadece genel işletme vererek 3.sınıfa geçdim tabii kalan derslerim le beraber alark 3.sınıfın derslerini aldım bu sene toplam 9 dersim oldu şimdi ise 5 dersi finalde verdim bütünlemede ise allahın izniyle 2 dersden daha geçerim sanıyordum yanılmışsım bir tanesinden geçtim o dersde hazırlıkda ki hukuka giriş dersi şu an 3 dersim var iktisada giriş,maliyet muhasebesi,finansal yönetim şu an ben 4.sınıfdan ders alabilirmiyim lütfen yardımcı olursanız sevinirim kafayı yiycem :( teşekkür ederim

Mottcalem

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Aynı durumu sormak için bende girdim, tekrar konu açmıyım. Arkadaşa yardımcı olursanız banada yardımcı olmuş olursunuz. Şimdiden teşekkürler.

Durum şu, hazırlık sınıfından kalan 1 ders, 3. sınıftan kalan 2 ders yani toplam 3 ders oluyor. Bu durumda 4. sınıfa geçebiliyor muyuz? Dershaneyi aradım, kredili sisteme geçtiğimiz için sınıfta kalma yok, 45 krediyi tamamlayana kadar ders alabilirsiniz yani siz 4. sınıfa geçiyorsunuz dediler ama içimde şüphe var tabi.

eyyubxx

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
forumdaki adminler de aynı şeyi söylüyorlar şuan kendimizi sıkmadan bekleyelim ...ama rahat olun geçtik.

ReabiLito

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
bende de aynı sorun var benimde sadece iktisada giriş kaldı bi veremedim gitti şu dersi sınıfı geçebilicek miyim bilmiyorum :S

mkekecdil

Yeni Üye
arkadaşlar valla öyle bir sıkıntı yaptı ki acaba geçtik mi kaldık mı valla geçersem çok rahatlayacam kafa olarak inşallah aynı durumdaki arkadaşlarda geçer

eyyubxx

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
iktisada giriş dersi 3.sınıf dersi olarak sayıldı bu sene...hazırlık sınıfı kalktı bilidğiniz üzere onları bu sene 3. sınıf dersleri olarak aldık...yani 2 alt sınıfta dersimiz kalmadı...kaln dersler bu senenin dersleri olduu için geçtik

ReabiLito

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
o zaman süperr saol eyyubxx, bugün büroya sordum bende öyle dediler inş. dediğimiz gibidir.

mkekecdil

Yeni Üye
evet arkadaşlar aöf arayıp sordum bana 4.sınıfın dersini alabilrisiniz dediler benim toplamda kaldıgım ders sayısı 3 tane kredilerin toplamı 8 yani şimdi bizim araştırmamız gereken 4.sınıfın ders kredi toplamı ders adı v.s inşallah gelecek sene bizlerde bitiririz ALLAH KISMET EDERSE valla kafam o kadar rahatladı ki herkese benden çay :)))

eyyubxx

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
4. sınıfta türk vergi sistemi gözüküor bu sene ki ders listesinde...ondan muaf olucaz sanırım

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Iyi günler arkadaşlar ben 2009 lisans egitimine hazırlık sınıfında başladım 4 dersimiz vardı o sene içinde sadece genel işletme vererek 3.sınıfa geçdim tabii kalan derslerim le beraber alark 3.sınıfın derslerini aldım bu sene toplam 9 dersim oldu şimdi ise 5 dersi finalde verdim bütünlemede ise allahın izniyle 2 dersden daha geçerim sanıyordum yanılmışsım bir tanesinden geçtim o dersde hazırlıkda ki hukuka giriş dersi şu an 3 dersim var iktisada giriş,maliyet muhasebesi,finansal yönetim şu an ben 4.sınıfdan ders alabilirmiyim lütfen yardımcı olursanız sevinirim kafayı yiycem :( teşekkür ederim
Kaldığın derslerin yanında 4.sınıf derslerindende alabileceksin Kafanı yorma. Ama hepsini alamayabilirsin sanırım.

mkekecdil

Yeni Üye
şu bütlerin açıklanmasıyla beraber toplam 3 dersden kaldım ne yazık ki .gerek forum sitelerinde gerekse aöf arayarak ögrendim 4.sınıfdan ders alabilirmişim zaten kaldığım derslerin kredi toplamı 8 valla kafam çok rahatladı hayırlısı ile bitirseydik okulu her neyse cevap yazdığın için çok teşekkür ederim... kolay gelsin

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
İyi forumlar dilerim :)

lanetss

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
arkadaslar aof giriş yapın şifrenız var elınızde öqrenım durumu bölumunde gectıgınız kaldıgınız yazar

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz