ingilizce ile ilgili yardımcı olurmusunuz

sahabe

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
sa ben işletme 3 sınıf derslerinde ingilizce kaldım bu sen işletme 4 sınıfta ingilize1 ve ingilizce2 Güz dönemde ingilize 1ve2 aynı dönemdemi alacam anlamadım .bu arada kredili sistemede 4 sınıfta ingilizce3ve 4 te var bu derszidemş alacaz tesekkurlr

sahabe

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
yeni sistemde guzde ingiilizce -İNGİLİZCE I bahar dönemde İNGİLİZCE II olarak ikiye ayrılmıs .işlteme 4 tek dönemde alacaz yoksa iki dönememi ayrıldı ....ingilizce3 ve inglizce 4 nedir bu dersleride alacakmıyız ins muafızdır

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
yeni sistemde guzde ingiilizce -İNGİLİZCE I bahar dönemde İNGİLİZCE II olarak ikiye ayrılmıs .işlteme 4 tek dönemde alacaz yoksa iki dönememi ayrıldı ....ingilizce3 ve inglizce 4 nedir bu dersleride alacakmıyız ins muafızdır
Daha önce ingilizce gördüyseniz İngiizce 1-2 yi almayacaksınız. Ama her halükarda İngilizce 3-4 ü alacaksınız.

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
sa ben işletme 3 sınıf derslerinde ingilizce kaldım bu sen işletme 4 sınıfta ingilize1 ve ingilizce2 Güz dönemde ingilize 1ve2 aynı dönemdemi alacam anlamadım .bu arada kredili sistemede 4 sınıfta ingilizce3ve 4 te var bu derszidemş alacaz tesekkurlr
4.sınıfta Güz döneminde İngilizce 3, Bahar döneminde İngilizce 4 alacaksınız.

sahabe

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Daha önce ingilizce gördüyseniz İngiizce 1-2 yi almayacaksınız. Ama her halükarda İngilizce 3-4 ü alacaksınız.

evet 3 sınıfta ingilizeyi gördüm ama bütünlemedede kaldım yani bu yıl tekrar edecem ama ders iki bölume ayrıldığı için ingilizce1 ve ilgilizce2 güz dönemindemi görecez oarasını ben anlamadım ders ekle döneminde ne yapacaz cevabınız için tesekkurler

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz