Kredili Sistemde Matematik Geçme Taktiği :)

PanikAtak

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
Arkadaşlar merhaba işletme okuyorum. Ve uzun zamandır matematik dersini geçemiyorum. Şuan 2. sınıftan birtane dersim ve 1. sınıftan matematik dersim var başka bir dersim yok. Bu sene kredili sistemde geçme umudum varmıdır ? Matematik harici tüm dersleri göz önüne alabilirim. Lütfen bana biryol gösterirmisiniz çok fazla bir bilgim yok bu konuda ne yapılabilir açıklayabilecek biri olursa sevinirim.Teşekkürler

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Arkadaşlar merhaba işletme okuyorum. Ve uzun zamandır matematik dersini geçemiyorum. Şuan 2. sınıftan birtane dersim ve 1. sınıftan matematik dersim var başka bir dersim yok. Bu sene kredili sistemde geçme umudum varmıdır ? Matematik harici tüm dersleri göz önüne alabilirim. Lütfen bana biryol gösterirmisiniz çok fazla bir bilgim yok bu konuda ne yapılabilir açıklayabilecek biri olursa sevinirim.Teşekkürler
Matematikten 33 puan ortalasından aşağı düşme, diğer derslerden iyi al, Genel Not Ortalaman 2.0'ın üzerinde olsun, ortalama ile geçersin.

PanikAtak

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
Teşekkür ederim peki ben ne kadar ders alabileceğim üstten ders alabilecekmiyim

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
1.sınıftan dersin olduğu için 3.sınıftan ders alamazsın maalesef.

hknszk

Yeni Üye
Ben eksiyle artının çarpımının ne olduğunu bile bilmiyordum ikinci senede 74-75 aldım ilk sene acemiliğimi attım ikinci sene usta oldum etütleri hiç kaçırmadım derslere çift girdim başka şansım yoktu hoca da iş bitiyor aslında dersi severek yavaş yavaş tane tane her yaptığını açıklardı anlatıp geçmezdi midemi bulandıran matematiği sevdirmişti matematik dünyanın en zevkli ve en nefretli dersidir ne kadar çok bilirsen o kadar zevk verir ne kadar bilmezsen işkencedir bilirsen aynı bulmaca çözmek gibidir kafana takma kredili sistemden anlama diğer notları 70 ve üstü gibi tutarsın belki matematiği de geçmiş sayarlar

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Ben eksiyle artının çarpımının ne olduğunu bile bilmiyordum ikinci senede 74-75 aldım ilk sene acemiliğimi attım ikinci sene usta oldum etütleri hiç kaçırmadım derslere çift girdim başka şansım yoktu hoca da iş bitiyor aslında dersi severek yavaş yavaş tane tane her yaptığını açıklardı anlatıp geçmezdi midemi bulandıran matematiği sevdirmişti matematik dünyanın en zevkli ve en nefretli dersidir ne kadar çok bilirsen o kadar zevk verir ne kadar bilmezsen işkencedir bilirsen aynı bulmaca çözmek gibidir kafana takma kredili sistemden anlama diğer notları 70 ve üstü gibi tutarsın belki matematiği de geçmiş sayarlar
Bi zamanlar bende bilmiyordum ama sonra öğrnedim. Sen 30-35 alacak kadar çalış diğer derslerinin notlarını yüksek tut. Dönem sonunda Genel Not Ortalaman 2.0'ın üzerinde gelirse matematiktende geçersin.

- * - = +
+ * - = -
+ * + = +
- * + = -
dir bu arada :)

Bunu bil, kümeleri öğren, bir iki de denklem çöz yeterli. basit şeyleri öğrenmeye çalış.

Pasam

Yeni Üye
Bölüm:
Sağlık Kurumları
yani bizi parali dershaneye yönlendiriyordu öyle mi yemezler[/B]i yemezler...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,727
Son üye
Feederblw