Aöf Kredili Sistem Ders Ekle/Sil Videolu Anlatım

elbistn

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
ben bu seneyi uzatıyorum güz döneminden bir dersim kaldı bahar dönemindende iki dersim kaldı bahar dönemi derslerini bu güz dönemine ekleyebilir miyim acil yardımmm !!!

SlnBrgl

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyal Hizmetler
Ben sosyal hizmetler 2. sınıfım. Güz dönemini okuduktan sonra, bahar döneminde kayıt yenilemeyip bahar dönemini seneye bıraksam olur mu?

musemir

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
ben ders ekle sil sistemine giremedigim için sistemin seçtigi derslerin parasını yatırdım bankaya. alttan matematik dersim vardı matematik var ama 2.sınıfın güz derslerinin bir tanesi seçilmemiş nasıl olacak şimdi bir daha ki seneyemi kaldı şimdi o ders. bi cevap lütfennnn

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
keske acele etmeseydın .

sıstem sıkısık galıba bırcok arkadasımızda senden daha cok madur .

aof burolarına dasvurman gerekır

sana pek yardımım dokunmaz

K

Kayıtsız Kullanıcılar

Misafir
yardım edin :(((

Merhabalar 3yıl önce insan kaynakları yönetimine başladım fakat daha ilk senemde bazı aksaklıklardan dolayı çoğu sınava giremedim doğal olarak kaldım ve daha sonra hiç kayıt yenilemedim şimdi bu donem kaydımı yenilemek istiyorum ama aof den aldığım her hangi bir şifre yok elimde ve daha 1.sınıf olduğum için de ders ekle sil yapmam gerekiyor mu bilmiyorum hatta kayıt yenileme hakkım var mı onu bile bilmiyorum.yardımcı olur musunuz?
1-kayıt yenileme yapabiliyor muyum ?
2- aof şifremi nasıl alabilirim?
3-ders ekle sil yapmam gerekli mi?

Humeyni

Yeni Üye
Arkadaşlar ortalamam 1,98 de kaldı. Bir tane FF dersim ve koşullu geçer derslerim bulunmakta. Eğer tek ders sınavına girebilirsem mezun oluyorum. 2.00 üzerine çıkıyor. Bir sitede yapılan açıklama ;
Tek ders sınavına kimler girebilir?

Ders planındaki tüm dersleri almış, 2. sınıfı okumuş, okulu bitirmesine engel olarak 1 dersten zayıfı bulunan öğrenciler yada tüm dersleri geçmiş (şartlı geçilmiş DD ve dc dersleri olan) okulu bitirmek için 2.00 genel ortalamayı sağlayamamış olan öğrenciler, tek ders sınavına girdiğinde okulu bitirmesi imkan dahilinde ise girebilir. Şayet öğrenci tek ders sınavına girdiğinde, en yüksek not olan AA alındığında bile okulu bitiremeyecek durumda ise, bu sınava alınmaz.

Daha önceden hiç alınıp devam edilmemiş bir dersten tek ders sınavına girilemez. Bu sınavda öğrenci öğrenim gördüğü yarıyılların herhangi birindeki GR, FF, DD, DC,...,BA notlu herhangi bir dersi seçebilir. Tek ders sınav hakkı sadece bir kez kullanılabilir.

Kaynak: Tek ders sınavı Nedir? Tek ders sınavı Anlamı ve Hakkında Bilgi

Bu açıklamaya göre ben sınava girebiliyorum. Ama doğruluk payı var mı?
Aöf tek ders sınavı ile ilgili yapılan açıklama ; Anadolu Üniversitesi'nin açıklamasında tek ders sınavına girdiği takdirde mezun olabilecek durumda olan herkes tek ders sınavına girebilir yazıyor. Şimdi ben sınava girebilecek miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara