hangi Derslerden muaf olma

Fizyon

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
[h=5]4.sınıf işletme bölümüne geçtim ingilizce,türk dili ve türk vergi sisteminden muafmıyız onların yerine başka derslermi verecekler ben 3.sınıfta türk vergi sistemini başarıyla geçtim buna bir açıklık getirirmisiniz[/h]

Fizyon

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
anadolu üniversitesinin yayınladıgı kayıt yenileme kılavuzda muafiyet bölümünde şöyle birşey yazıyor ;
2011-2012 öğretim yılı ve öncesi öğretim yıllarında dikey geçişle kayıt yaptıran öğrenciler
Fakülte Yönetim Kurulu Kararı gereğince 5 ,6, 7
ve 8.yarıyıllardaki Yabancı Dil ile 7 ve 8. yarıyıllardaki Türk Dili derslerinden sorumlu tutulmayacaklardır.
o zaman ben sorumlu degilim bu derslerden dimi peki Türk vergi sistemi nasıl olacak acaba

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Türk Vergi Sistemi dersinde hiç bir zaman muafiyet olmadı zaten. O dersi alacağınızı düşünüyorum. Ayrıca İngilizce 3 - İngilizce 4 derslerinide alacaksınız.

Fizyon

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Türk Vergi Sistemi dersinde hiç bir zaman muafiyet olmadı zaten. O dersi alacağınızı düşünüyorum. Ayrıca İngilizce 3 - İngilizce 4 derslerinide alacaksınız.
kayıt yenileme kılavuzunda böyle yazıyo
2011-2012 öğretim yılı ve öncesi öğretim yıllarında dikey geçişle kayıt yaptıran öğrenciler
Fakülte Yönetim Kurulu Kararı gereğince 5 ,6, 7
ve 8.yarıyıllardaki Yabancı Dil ile 7 ve 8. yarıyıllardaki Türk Dili derslerinden sorumlu tutulmayacaklardır.

Bu ne peki ?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz