Aöf e-kitap Hizmeti, Derslerinize Online Çalışın

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı

Kayıt Olup veya Kayıt Yenileyip Ders Kitaplarını Alamayanlar DİKKAT;

Aöf ders kitapları kayıt ve kayıt yenileme tarihlerinde aöf bürolarınca dağıtılır. Aöf bürolarına yoğunluğa göre kitaplar üniversite tarından gönderilir ama bazen basım eksikliğindne dolayı bütün kitaplar gönderilmeyebilir veya geç gönderilir. Yeni sistemde ders çalışma sürelerinin kısa olmasındna dolayı aöf bürolarına kitaplarınızın gelmesini beklemek yerine üniversitenin internet sitesinden e-öğrenme sayfasını açıp, ordan e-kitap olarak pdf halinden online veya bilgisayarınıza indirerek çalışabilirsiniz.

Aşağıya e-kitap hizmetine nasıl ulaşacağınızı açıklamaya çalıştım arkadaşlar...

Açıköğretim Facebook sayfamıza katılmak için buraya tıklayın.
https://www.facebook.com/acikogretim.aof/
Aöf Grubumuza katılmak için buraya tıklayın.

Açıköğretim e-Öğrenme Portalı

*Yukarıdaki Linke Girin.
*Soldan Fakültenize Tıklayın
*Bölümünüze Tıklayın
*Açılan Sayfadan Yukarıda "Ana Sayfa Genel Bilgiler Dersler İletişim" Satırından "Dersler" e Tıklayın
*Açılan Sayfada Hangi Derse Çalışma İstiyorsanız Onun Kırmızı Renkli PDF Simgesine Tıklayın.

E-Kitapları Bilgisayarınıza, cep telefonunuza veya tablet bilgisayarınıza da Kaydedebiirsiniz. %70 Oranında Tüm Derslerin E-Kitapları Bulunmaktadır...

Hepinize sınavlarda başarılar dilerim...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bu güzel bilgilendirme için teşekkür ederiz Ayça hanım..

tevfik38

Yeni Üye
orada da hata var benim ders finansal ekonomi e kitap finansal yönetim bu yıl aöf bizi zor durumda bırakacağa benziyor

sebboy

Yeni Üye

Kayıt Olup veya Kayıt Yenileyip Ders Kitaplarını Alamayanlar DİKKAT;

Aöf ders kitapları kayıt ve kayıt yenileme tarihlerinde aöf bürolarınca dağıtılır. Aöf bürolarına yoğunluğa göre kitaplar üniversite tarından gönderilir ama bazen basım eksikliğindne dolayı bütün kitaplar gönderilmeyebilir veya geç gönderilir. Yeni sistemde ders çalışma sürelerinin kısa olmasındna dolayı aöf bürolarına kitaplarınızın gelmesini beklemek yerine üniversitenin internet sitesinden e-öğrenme sayfasını açıp, ordan e-kitap olarak pdf halinden online veya bilgisayarınıza indirerek çalışabilirsiniz.

Aşağıya e-kitap hizmetine nasıl ulaşacağınızı açıklamaya çalıştım arkadaşlar...

Açıköğretim e-Öğrenme Portalı

*Yukarıdaki Linke Girin.
*Soldan Fakültenize Tıklayın
*Bölümünüze Tıklayın
*Açılan Sayfadan Yukarıda "Ana Sayfa Genel Bilgiler Dersler İletişim" Satırından "Dersler" e Tıklayın
*Açılan Sayfada Hangi Derse Çalışma İstiyorsanız Onun Kırmızı Renkli PDF Simgesine Tıklayın.

E-Kitapları Bilgisayarınıza, cep telefonunuza veya tablet bilgisayarınıza da Kaydedebiirsiniz. %70 Oranında Tüm Derslerin E-Kitapları Bulunmaktadır...

Hepinize sınavlarda başarılar dilerim...
burada alıştırma soruları varmı yoksa sadece kitapın aynısımı var konular

runoo

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
kamu 4.sınıfım ben sadece 4 ders seçebildim ama alttan dersim yok.ama yarıyıla baktığımda daha fazla ders gözüküyor yanlış bi işlemmiyaptım.seçebilceğim başka bi ders yoktu?

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
kamu 4.sınıfım ben sadece 4 ders seçebildim ama alttan dersim yok.ama yarıyıla baktığımda daha fazla ders gözüküyor yanlış bi işlemmiyaptım.seçebilceğim başka bi ders yoktu?
Eğer ders isimlerinin yanında EKLE yazan ders yoksa ekleyebileceğiniz ders yok demektir. 14-15-16 Kasımda ekle-sil sayfasını tekrar kontrol etmenizi öneriyorum.

Rapertuar

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Ben mi yapamadım yoksa sayfada mı bi hata var bilemiyorum ama ben bulamadım derslerimini bikaçını.. Ben işletme 4. sınıfa geçtim Benim derslerim şunlar:

İŞL403U SERMAYE PİYASALARI VE FİNANSAL KURUMLAR
İŞL201U İŞLETMELERDE SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK
MUH103U GENEL MUHASEBE 1
İKT103U İKTİSADA GİRİŞ 1
İŞL401U DENETİM
İŞL301U ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK
İŞL405U STRATEJİK YÖNETİM 1

Ama sitedeki dersler bunlar:

ALMANCA I ALM101U.pdf
FRA101U FRANSIZCA I FRA1
MUH103U GENEL MUHASEBE I MUH
HUK101U HUKUKUN TEMEL KAVRAMLARI HUK
İKT103U İKTİSADA GİRİŞ I
İNG101U İNGİLİZCE I ING1
İŞL105U İŞLETME İLKELERİ
PZL103U PAZARLAMA YÖNETİMİ PZ
BİL101U TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ I

Yanlış yere mi bakıyorum ? :/ biri bana 4. sınış işletme ders kitapları sayfasını koyabilirmi buraya..

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
İşletme 7.Dönem dersleri aşağıdaki gibidir. hangi siteden bakıyorsunuz ders listesine. Eğer Dikey Geçiş ile geldiyseniz ve geçen yıldan dersiniz varsa onlarda bu döneme ilave olacaklar.

7 İŞL401U DENETİM
7 İŞL201U İŞLETMELERDE SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK
7 İŞL403U SERMAYE PİYASALARI VE FİNANSAL KURUMLAR
7 İŞL405U STRATEJİK YÖNETİM I
7 MLY201U TÜRK VERGİ SİSTEMİ
7 ALM-FRA-ING 401U ALMANCA III-FRANSIZCA III-İNGİLİZCE III
7 TÜR201U TÜRK DİLİ I

pinarefe

Yeni Üye
Bölüm:
Bankacılık ve Sigortacılık
merhaba ben ders çalışmaya tıklıyorum fakat tc mi ve şifremi giriyorum olmuyor..acaba şimdi değişik bir şifremi verilecek kredili sisteme geçtim diye.??bi yardımcı olabilirmisniz lütfen .bölüm bankacılık ve sigortacılık..

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
merhaba ben ders çalışmaya tıklıyorum fakat tc mi ve şifremi giriyorum olmuyor..acaba şimdi değişik bir şifremi verilecek kredili sisteme geçtim diye.??bi yardımcı olabilirmisniz lütfen .bölüm bankacılık ve sigortacılık..
http://www.aofdestek.net/aof.bilgileri/58708-aof.kitap.hizmeti.derslerinize.online.calisin.html......linkinden ders kitaplarınızı pdf formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.. Aof şifreniz ile ilgili buro ile temase gecmenizi öneririm.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
eogrenme

bana verilen ve aldığım derslere ait kitaplar yok eogrenmede
mesela TÜRK DİLİ 1 dersini seçtim sayfada TÜRK DİLİ var ama içindeki başlıklar farklı

trabizon

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
kamu personel hukuku hata veriyo bağlantı bozuk diyo nerden çalışacam bu dersi ben yaaaaaa

mliks

Yeni Üye
kamu personel hukuku dıye notlar var ınternette bulabılırsın ben hukukun temek kavramlarını ararken cok denk geldım

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara