Kayıt Yenileme [ Yardım ]

kaangumus

Yeni Üye
Bölüm:
Elektirk Enerjisi
arkadaşlar merhaba öncelikle ben " Elektrik Enerjisi İletimi " bölümü okuyorum yani geçen sene 2011 - 2012 döneminde kayıt yaptırdım ancak işlerim nedeniyle hiç çalışamadım . geçen seneyi pas geçtim olarak saygım ancak bu sene derslerime çalışıcam ve çok değişiklik oldu . aofdestek sitesini takip ediyorum bir sürü konu okudum çoğu şeyi öğrendim ancak ben her dersten kaldıgım için Ders - ekle sil işlemi yapamıyorum dimi . ben pazartesi günü aöf bürosuna giderek kayıt yenilicem
kayıt yenilemede herhangi belge yada yapmak gereken bir şey varmı tam olarak söylüyebilen olursa gerçekten iyi olur işe gidicem ordan çünkü işimi kısa sürede bitirmek istiyorum . elektrik bölümü harç ücreti neden 365 tl acaba bilen ve tam açıklıyabilicek olanda varsa gerçekten iyi olur .

iyi günler herhalde yardımlarınızı bekliyorum .

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
1.sınıfta olanlar fakultenın atadıgı dersleri alıyorlar...Ders ekle/sil işlemi yapmazlar...Benim size tavsiyem http://kayit.anadolu.edu.tr linkinden derslerinizi kontrol ediniz...Harcınızı ekranda goruceksınız..
Harclar Anadolu Üniversitesi tarafından bolumlere gore farklılık gostmektedir...

kaangumus

Yeni Üye
Bölüm:
Elektirk Enerjisi
anladım peki sordugum mesela yeni kayıt olurken evraklar götürmüştüm ya kayıt yenilemede sadece harç parası yatırıp büroyamı gidicem yoksa yanımda götürmem gereken bir şeyler varmı hocam

kaangumus

Yeni Üye
Bölüm:
Elektirk Enerjisi
kusura bakmayın üst üste olucak ama bu dediğin siteye girdim hocam giriş yaptım tc kimlik no ile

11. Fakülte tarafından atanan dersleri kabul etmeniz halinde ders ekle-sil işlemi yapmadan, bankaya 0,00 TL. geçmiş dönem borcunuzu ve
205,00 TL. kayıt yenileme bedelini ödeyerek kaydınızı yeniletebilirsiniz. (Kayıt yenileme bedelini K.K.T.C'deki bankaya ödeyecek
öğrenciler öncelikle AÖF Lefkoşa Bürosundan eski dönem borçlarını öğrenmelidirler.)

giriş yaptım ya bu benim yatırmam gereken dimi aöf sitesinde elektrik üretimi 365 tl yazıyo ama sisteme girdikten sonra ileri demeden önce geçmiş dönem borcu 0 tl ödemem gereken 205 tl .

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
anladım peki sordugum mesela yeni kayıt olurken evraklar götürmüştüm ya kayıt yenilemede sadece harç parası yatırıp büroyamı gidicem yoksa yanımda götürmem gereken bir şeyler varmı hocam
Harc parasını yatırdıktan sonra buroya gidip kitaplarınızı alıcaksınız ve kimliğinize bandrol yapıstıracaksınız..Herhangi bir evrak goturmenize gerek yok..

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
kusura bakmayın üst üste olucak ama bu dediğin siteye girdim hocam giriş yaptım tc kimlik no ile

11. Fakülte tarafından atanan dersleri kabul etmeniz halinde ders ekle-sil işlemi yapmadan, bankaya 0,00 TL. geçmiş dönem borcunuzu ve
205,00 TL. kayıt yenileme bedelini ödeyerek kaydınızı yeniletebilirsiniz. (Kayıt yenileme bedelini K.K.T.C'deki bankaya ödeyecek
öğrenciler öncelikle AÖF Lefkoşa Bürosundan eski dönem borçlarını öğrenmelidirler.)

giriş yaptım ya bu benim yatırmam gereken dimi aöf sitesinde elektrik üretimi 365 tl yazıyo ama sisteme girdikten sonra ileri demeden önce geçmiş dönem borcu 0 tl ödemem gereken 205 tl .
Fakülte tarafından atanan derslerin kredi toplamı 30 kredi mi...Anladıgım kadarıyla siz 1.sınıfı tekrar ediceksiniz...Kayıt yenileme ekranına girdiğinizde kaldıgınız dersleri kredi toplamı 30 ise...ekranda yazan ücreti odeyeceksiniz....

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz