Kredi Sistem Hakkında [ Yardım ]

kaangumus

Yeni Üye
Bölüm:
Elektirk Enerjisi
arkadaşlar merhaba sabit konuları okudum ve paylaşan ve yardımcı olan arkadaşların hepsine teşekkürler . ben şey sorucaktım 3.yarıyıl yazanlar 2.sene dersleri oluyor sanırım . örneğin ben çalışıyorum arkadaşlar ve pek vaktim yok sistemde 1.yarıyıl yazan 5 tane dersim var ben sadece onlar kalsa mecburi olanlar diğerleri silsem yinede 2.sınıfa geçmiş oluyormuyum . geçen sene kredi sistem olmadan 8 ders vardı bu sene 5 emi düştü 1.yarıyıl yazan 5 tane dersim var çünkü

yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum şimdiden

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
arkadaşlar merhaba sabit konuları okudum ve paylaşan ve yardımcı olan arkadaşların hepsine teşekkürler . ben şey sorucaktım 3.yarıyıl yazanlar 2.sene dersleri oluyor sanırım . örneğin ben çalışıyorum arkadaşlar ve pek vaktim yok sistemde 1.yarıyıl yazan 5 tane dersim var ben sadece onlar kalsa mecburi olanlar diğerleri silsem yinede 2.sınıfa geçmiş oluyormuyum . geçen sene kredi sistem olmadan 8 ders vardı bu sene 5 emi düştü 1.yarıyıl yazan 5 tane dersim var çünkü

yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum şimdiden
Alttan kalan dersleri silme işlemi yapamazsınız...1.yarıyıl (1.sınıf guz donemi) altan kalan dersleriniz ile 3.yarıyıl (2.sınıf guz donemi) dersleri toplamı 45 krediyi gecmeyecek sekilde ders alabilirsiniz.. Ancak 2.sınıf derslerinden silme işlemi yapabilirsiniz..Ders silme işlemi o dersi almıcagınız anlamına gelmemektedir..Sildiğiniz dersi bir sonraki yılın guz doneminde almanız gerekmektedir..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara