Ders ekle sil hakkında

dorukhanUA

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Selam bende bi şey danişicaktim. Benim şimdi 1.ci sınıftan 3 dersim kaldı iktisat iletişim hukuk.Yıllık Sistemdeki Not Görüntüleme bölümüne girdim bu sağ tarafta yeni dersler gelmiş ben bu derslerden mi giricem

Bir de bu ders ekleme silme var benim de yapmam gerek mi ? Ders ekleye girdiğimde hukuk ve iktisat kalmiş gözüküyor bi de başak dersler gelmiş bunlar 2.ci sınıfın dersleri mi ?

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Selam bende bi şey danişicaktim. Benim şimdi 1.ci sınıftan 3 dersim kaldı iktisat iletişim hukuk.Yıllık Sistemdeki Not Görüntüleme bölümüne girdim bu sağ tarafta yeni dersler gelmiş ben bu derslerden mi giricem

Bir de bu ders ekleme silme var benim de yapmam gerek mi ? Ders ekleye girdiğimde hukuk ve iktisat kalmiş gözüküyor bi de başak dersler gelmiş bunlar 2.ci sınıfın dersleri mi ?

Renkli olanlar kaldıgınız dersler...3.yarıyıl dersleri ise (2.sınıf guz donemi dersleridir..) Kaldıgınz dersler ve 3 yarıyıl derslerini almanız gerekiyor...Tabloda 2013-2014 donemine kalan dersleriniz var eğer onlarıda almak istiyorsanız ekle işlemi yapıcaksınız...Kaldıgınız dersler ve 2.sınıfın derslerin tamamı 45 krediye kadar ders seçimi yapabiliyorsunuz...Eğer 2013-2014 guz donemınde kalan derslerinizi eklemez iseniz onları bir sonraki yılın guz donemınde almak zorunda kalıcaksınız..Böylece 1 dönem uzatmış oluyorsunuz...

dorukhanUA

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Ben şu an hiç bir ekleme değişiklik yapmazsam 7 dersen sorumlu olucam di mi ? Geri kalan 3 ders diğer döneme sarkiyor ? Bu derslerin ismi mi değişti hiç görmediğim dersler soru kitapçıkları da bulunmaz şimdi :((

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Ben şu an hiç bir ekleme değişiklik yapmazsam 7 dersen sorumlu olucam di mi ? Geri kalan 3 ders diğer döneme sarkiyor ? Bu derslerin ismi mi değişti hiç görmediğim dersler soru kitapçıkları da bulunmaz şimdi :((
Evet..7 dersi goreceksiniz..Diğer uc dersi eklemezseniz 2013-2014 guz donemınde goreceksınız..Dersler ikiye bolundu ve ısmı değişti...Murat acıkogretim soru bankası cıkartıcak...Ama dersiniz soru bankası var mı onu bılmıyorum...Acıkogretim kurslarıyla gorusebilirsiniz bu durumla ilgili...Yardımcı kaynaklarda yasaklandı...Kitaplardan calısmanız gerekiyor maalesef...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz