Birisi yardım etsin hala ders seçimi yapamadım ?

mertts

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Arkadaslar kalan derslerim bunlar bu dönem almam gereken ?

İŞL301UULUSLARARASI İŞLETMECİLİK5. Yarıyıl4,0Sil
MUH301UMALİYET MUHASEBESİ5. Yarıyıl4,0
FİN201UFİNANSAL YÖNETİM 15. Yarıyıl5,0
İKT103UİKTİSADA GİRİŞ 15. Yarıyıl5,0
MUH103UGENEL MUHASEBE 15. Yarıyıl5,0
MLY201UTÜRK VERGİ SİSTEMİ7. Yarıyıl5,0

üstten alacagım derslerde bunlar? Kac tanesini almalıyım yada ders almasam dahamı iyi olur seneyemi birakayim ? Birisi acil şekilde yardım etsin lütfen..

İŞL201UİŞLETMELERDE SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK7. Yarıyıl4,0 Ekle
İŞL401UDENETİM7. Yarıyıl5,0 Ekle
İŞL403USERMAYE PİYASALARI VE FİNANSAL KURUMLAR7. Yarıyıl5,0 Ekle
İŞL405USTRATEJİK YÖNETİM 17. Yarıyıl5,0 Ekle
Ders KoduDers AdıYarıyılDers KredisiAlınma Sayısı

zaValli

Yeni Üye
Arkadaşım Aöf Ders İkizim Gibisin aynı kalan dersler aynı ders seçme tablosu :

Benim tercihim ;1 Ders ; Sermaye Piy. ve Finansal Kur. bırakmak . 2 gündür kafamı stratejik yönetimide bırakıyım fakat seneye 1.si cmtesi , 2.si Pazar sınav olursa 2 Ders için ayrı ayrı günlerde gitmek aptallık olur . Bnm merkeze mesafede uzak .

Kredi Fazlan 18 Fakat Alttaki Dersler Top. 19 :) 1 Ders'i bırakıcaksın ; Kendimi kasmıcam diyosan bu şekil tercih et . Fakat seneye fazla Ders kalmasın diyosan söyledim dersi bırak , kafa karıştırıcı seneye tek ona çalışırısn geçme %2den artar , Şunuda unutma Hepsini alıp çalışamassan KALICAN dersler olucak aynı hesap , böyle kbl et nasıl olsa tek ders için seneye gidiceksin , 3-4 ders için gitmiş olurusn :)

mertts

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Valla arkadasım tesekkur ettim bende o dersi birakayim o zaman. Zaten dedigin gibi hepsini alalim bari en azından veremezsem bile seneye tekrar girmis olurum verirsemde seneye yüküm azalır dogru diyosun. Peki bu bırak dedigin ders sayısal mı bilgin varmı ?

zaValli

Yeni Üye
Ağa resmiyette sayısal'da sözel içerikli sürekli yorum ve analize dayalı ; Tek sıkıntısı kafa karıştırıcı olur o kadar'da ders varken üstüne o iyice çorba yapmaya gerek yok ! :biggrin:

Ben'de Stratejik yönetim'ide bırakayım diyorum geçen yıllara göre sınav günleri aynıymış , seneye 2 si kalırsa tek gün'de veririm diye düşünüyorum Fakat ya aynı güne denk gelmezse yeni sistemde , kafam karışık :cool:

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Kaldıgınız dersler ve ust donemden 45 krediye kadar ders alabilirsiniz...Tabloda kaldıgınız ders ve ust donemden alacagınız dersin kredi toplamı 47 kredi ediyor...
1) Sadece 2012-2013 guz dönemi derslerini almak...
2) Alttan kalan derslerinizle ust dönemden 45 krediyi tamamlayacak şekilde ders almak... Ama bu durumda Uluslararası İşletmecilik dersi 2012-2013 guz dönemine kalıyor..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl