4. sınıf işletme yıllık sistemden kredılı sısteme qecıste tek dersı olan arkadaslara ders sayısı 2 oldu yıne cıkmıs sorulara mı calısalım ???

gogem

Yeni Üye
arkadaslar ben işletme 4. sınıf muhasebe denetımı ve malı analız dersınden sadece kaldım bu yıl sıstem deqıstı yıllık sıstemden kredılı sısteme qecıldı.Simdı ben tek dersı guz donemı denetım bahar donemı fınansal tablo dersı dıye 2 ders oldu ben cıkmıs sorulara calısarak qecmıstım sımdı de mı cıkmıs sorulara calısayım nasıl calısacaqım konusunda bana yardımcı olursanız sevınırım 5/6 ocak 2013 de ara sınavlar var...

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
arkadaslar ben işletme 4. sınıf muhasebe denetımı ve malı analız dersınden sadece kaldım bu yıl sıstem deqıstı yıllık sıstemden kredılı sısteme qecıldı.Simdı ben tek dersı guz donemı denetım bahar donemı fınansal tablo dersı dıye 2 ders oldu ben cıkmıs sorulara calısarak qecmıstım sımdı de mı cıkmıs sorulara calısayım nasıl calısacaqım konusunda bana yardımcı olursanız sevınırım 5/6 ocak 2013 de ara sınavlar var...

Bu yıl çıkmış soruların çıkacağını sanmıyorum. Bu yüzden kitaptan çalışmanızı tavsiye ediyorum.

gogem

Yeni Üye
tsk edıyorum komple kıtap cok ama ne yapalım onemli yerlerı soyluyodu hocalar eskıden :))

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Kitaplarda önemli yerler koyu renkte veya renkli olarak belirtilmiş olmalı.

gogem

Yeni Üye
Kitap yokmus aof burosunda :(

kuruger

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Bende SERMAYE PİYASALARI VE FİNANSAL KURUMLAR dersinden kaldım büroda bana ikinci dönem TÜRKİYE EKONOMİSİ dersinide alcam söylendi :(

Xienhow

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Son sınıftayım Uluslararası İşletmecilikten kaldım. Sonradan İşletmelerde sosyal sorumluluk ve etik dersi eklendi. Benim anlamadığım geçtiğimiz takdirde güz dönemi okul bitiyormu? Bahar dönemine sarkıyormu?

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
İşletme Bölümü, Uluslararası işletmeciliğin karşılığı olarak iki ders görünmekte ve ikiside Güz döneminde görülmektedir. Birisi 5.dönem (3.sınıf ) dersi olan ULUSLARARASI-İŞLETMECİLİK Dieğri ise 7.dönem (4.sınıf) dersi olarak verilen İŞLETMELERDE-SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK dersidir. Eğer bu yıl der sekle/sil sayfasında bu iki derside görmediyseniz muhtemelen size bu yıl sadece Uluslararası işletmeciliği verdiler, seneye güz döneminde ise İşletmelerde sosyal sorumluluk ve etik dersini alacaksını.

gogem

Yeni Üye
aynısı bi ders yerıne oldu 2 tane :(( pff az kaldı hıc de calısasım yok bı de 48 kaldıusan benım qıbı :)))))

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara