Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

saribii

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme

hiçbir ders ekle sil vb seyler yok boyle bır sayfa cıkıyor tabloya gore sanırım benım bu donem alabılecegım butun dersler bunlar işletme 4 sınıftayım alttan 2 dersim vardı

Birde bu sene okulu dondurmak nıyetım var gecen senın ıkıncı harcını yatırmamıstım sanırım dondurmak için onu odemem gereklidir dimi. Şimdiden teşekkürler

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN

hiçbir ders ekle sil vb seyler yok boyle bır sayfa cıkıyor tabloya gore sanırım benım bu donem alabılecegım butun dersler bunlar işletme 4 sınıftayım alttan 2 dersim vardı

Birde bu sene okulu dondurmak nıyetım var gecen senın ıkıncı harcını yatırmamıstım sanırım dondurmak için onu odemem gereklidir dimi. Şimdiden teşekkürler
Gecen sene yatırmadıgınız harcı normalde kayıt yenileme yaparken faizi ile birlikte yatırabiliyorsunuz...

Eğer bu sene kayıt yenileme yapmayı dusunmuyorsanız bankaya gidin ve geçen yıllardaki harç ücretini yatırmak istediğinizi söyleyin. Buda 280tl civarıdır sanırım.

saribii

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Gecen sene yatırmadıgınız harcı normalde kayıt yenileme yaparken faizi ile birlikte yatırabiliyorsunuz...

Eğer bu sene kayıt yenileme yapmayı dusunmuyorsanız bankaya gidin ve geçen yıllardaki harç ücretini yatırmak istediğinizi söyleyin. Buda 280tl civarıdır sanırım.
Sadece bunu yaptıgıma ve bu senenin harcını yatırmadıgımda bu sene okulu dondurmuş oluyormuyum acaba farklı bir işlem yapmaya gerek varmı birde çok fazla soru sordum ama dondurdugumuz yılın harclarını ödemiyoruz daha sonra dimi cevabın için tekrardan teşekkürler

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Kayıt yenileme harç ücretini yatırmadığınızda kaydınız dondurulmuş olur. Başka bir işleme gerke olmamaktadır.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz