kaldığım derslerden güz dönemin de kayıt yeniletmesem ne olur

sedefv

Yeni Üye
Bölüm:
Maliye
merhabalar arkadaşlar....ben geçen dönemden matematik ve iktisattan kaldım güz dönemi kaydı yaptırmazsam bahar dönemi kayıt yenilettiğim de kaldığım derslerden bahar dönemi görür müyüm yoksa bir daha ki güz dönemine mi kalır

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
merhabalar arkadaşlar....ben geçen dönemden matematik ve iktisattan kaldım güz dönemi kaydı yaptırmazsam bahar dönemi kayıt yenilettiğim de kaldığım derslerden bahar dönemi görür müyüm yoksa bir daha ki güz dönemine mi kalır
Güz dönemi dersleriniz bahar donemınde alamazsınız...Kaldıgınız dersler bir sonraki guz döneminde kalır...Guz dönemi derslerini guz donemınde, bahar dönemi derslerini bahar donemınde almak zorundasınız..

birdal01

Yeni Üye
Peki güz döneminde kayıt yapılmadığından dolayı alınmayan dersi bütünleme sınavında alabilecek miyiz?

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Peki güz döneminde kayıt yapılmadığından dolayı alınmayan dersi bütünleme sınavında alabilecek miyiz?
Guz döneminde kayıt yeniletmezseniz öğrencilik haklarından yararlanamazsınız..Almadıgınız dersleri seneye guz döneminde alırsınız...Alınmayan dersleri bütünleme sınavında alamazsınız...

sedefv

Yeni Üye
Bölüm:
Maliye
kaldığım ders bile olsa illa güz dönemi alıcam ne garip sistem neyse beni bu muallaktan kurtardığınız için çok teşekkür ederim iyi akşamlar :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,725
Son üye
Peternar