yardımcı kitaplar hakkında bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

1. yardımcı kitaplar hakkında bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

iyi günler 1. sınıfım murat yayınlarının kitaplarını tavsiye ettiler bende 2 adet çıkmış ve çıkabilecek olan soru kitapları varmış onları aldım 5611 5612 kodlu bunlar işime yararmı arkadaşlar

Google+

YouTube

2. aynuur Nickli Üyeden Alıntı: iyi günler 1. sınıfım murat yayınlarının kitaplarını tavsiye ettiler bende 2 adet çıkmış ve çıkabilecek olan soru kitapları varmış onları aldım 5611 5612 kodlu bunlar işime yararmı arkadaşlar
    Yardımcı kitap yayını yasaklandı. Bu yıl sadece sınav soruları ile ilgili soru bankaları yayınlanabilecek. Ana kitaptan okumadan sadece soru bankalarına çalışmanızı tavsiye etmiyorum.

3. yöneticiye katılıyorum kitabı şöyle bir kere okumak lazım. konular çok zora benzemiyor zaten

4. ben muratın test yayınlarının çogunu aldım. genel olarak ztn kitaplarımızın ıçındeki örnekleri felan soru olarak hazırlamişlar memlunum ben kıtaptan önemli yerlerını not alıp üzerıne test çözuyorum. ve not aldıgım yerlerı tekrar yazıyorum bazen akılda daha cok kalıcı oluyo:)

5. peki yeni sisteme göre mi testler?

6. arkadaşlar soru bankalari cikmiş yeni sisteme göre. haberiniz ola.

7. çıkmış çıkmışda bu bu bölümün soru bankası gelmemiş hala bizim buraya sinir oldummmmmmm

8. Arkadaşlar ;

Soru bankalarına fazla güvenmeyin derim ben. Üniversite de bu soru bankalarını alıyor inceliyor. Sizleri ters köşeye yatırmasınlar sonra...

9. Abim maltepe dershanesine gitmişti bundan yıllar önce.Heer bakımdan iyi bir dershaneydi kitaplar, etütler vs.Şimdi ne durumda bilmiyorum yinede birebir dershanelerle görüş derim.

yardımcı kitaplar hakkında bilgi Yer İstanbul , 34, TR incelenme 2639 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2019
www.aofdestek.net 2007-2015

açık öğretim kitapları