27 kredilik ders atanmis,onayladim ve parayi yatirdim

susuzyaz

Yeni Üye
Bölüm:
Uluslararası İlişkiler
Merhaba
Uluslararasi iliskiler 4.sinifa gectim,alttan dersim yok.
Sistem 27 kredi atami,dersler arasinda yabanci dil 3 de var ama atanan dersler arasinda goremedim ve 27 kredilik listeyi onaylayarak harcimi yatirdim,sayfama baktigimda kaydim yenilenmisti ancak ders ekle ya da sil yapamiyorum,bu durumda bu sekilde onaylamam dogru mu yabanci dil atanmadiysa ve almadiysam kredim eksik olacak,acaba bahar doneminde telafi ederler mi,yoksa mazaretli jkayit tarihlerinde sistemi acip tekrar ders mi eklemeliydim ki bunu zorunlu kilan bir uyari goremedim aciklamalarda?bu konuda bilgisi olan biri varsa bana yardimci olabilir mi,cok tesekkurler

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Merhaba
Uluslararasi iliskiler 4.sinifa gectim,alttan dersim yok.
Sistem 27 kredi atami,dersler arasinda yabanci dil 3 de var ama atanan dersler arasinda goremedim ve 27 kredilik listeyi onaylayarak harcimi yatirdim,sayfama baktigimda kaydim yenilenmisti ancak ders ekle ya da sil yapamiyorum,bu durumda bu sekilde onaylamam dogru mu yabanci dil atanmadiysa ve almadiysam kredim eksik olacak,acaba bahar doneminde telafi ederler mi,yoksa mazaretli jkayit tarihlerinde sistemi acip tekrar ders mi eklemeliydim ki bunu zorunlu kilan bir uyari goremedim aciklamalarda?bu konuda bilgisi olan biri varsa bana yardimci olabilir mi,cok tesekkurler
Parayı yatırdığında artık dersleri onaylamış oldun. 4.sınıflarda bu yıl ingilizce 34 vereceğiz demelerine rağmen kimsede ingilizce 3 görünmemektedir. Eğer harcı yatırmadan ekle sil sayfasına girdiğinde ekleyebileceğin ders görünmüyorsa bir sorun yo kdemektir. Eksik kredi olmayacaktır. okul ona göre kredini ayarlayacaktır. Artı kders ekle sil veya kayıt yenileme yapılmamaktadır.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara