Ders kitapları hakkında

mushan

Yeni Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
Sizce okulun verdiği kitaplar yeterli midir ? Yoksa dış kaynaklar faydalı olurmu ? Örn: karacan akademi kitapları ..

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Sizce okulun verdiği kitaplar yeterli midir ? Yoksa dış kaynaklar faydalı olurmu ? Örn: karacan akademi kitapları ..
Yardımcı kitaplar yasaklandı maalesef...Ders kitaplarınızdan calısmanızı öneririm...

mushan

Yeni Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
hımm.. teşekkür ederim ..

korax

Yeni Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
arkadaşlar bende bu sene dgs yaparak, konaklama işletmeciği 3.sınıftan başladım. geçen seneye kadar testler varmış bu sene yasaklanmış. dersler ağır geliyor, bu bölümü okuyan başka arkadaşlar varmı?

claas

Yeni Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
bende yeni başladım da 3.sınıftan yardımcı kitaplar ne alaka yasaklanması ya anlayamadım..

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Piyasada sadece soru bankaları mevcut. Diğer yardımcı yayınlar maalesef yasak.

mushan

Yeni Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
bende anlamadım yasaklanmasını amaç neydi acaba ?? Diğer kitapların yanıltıcı olabileceğini mi düşündüler ki ??

eekkoo

Yeni Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
Bende dikey geçişle bu bölümü okumaktayım ve bu yıl tamemen düzenin değiştiği söylendi.Peki biz nasıl çalışacaz , eskiden çıkmış sorulara bakıp bir nebze olsun soruların soruluş biçimlerinde fikir sahibi olunabiliyorken şuan sadece kitaplara bağımlı kaldık.Kitapların ünite sonlarında sadece 10 soru gibi yetersiz soru örnekleri var.Bakalım ne olacak sınavda çok merak ediyorum.

ggnggn

Yeni Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
bende geçiş ile konaklama işletmeciliği 3.sınıfta olacağım bu yıl.
ben kendimi bildim bileli yazarak çalışırım. internetten ders kitaplarını buldum çoğu üniteyi bitirdim zaten.
ama sadece kitap üzerinden çalışabildim. kitapçılara bakıyorum hep varsa eskide olsa kaynak kitaplar almak istiyorum.
ünitelerim bitince eski sınav sorularını internetten bulup çözeceğim.
sonrası malum bakalım ne olacak

ama korkmayalım bence yasaklamaları bir bakıma iyi olmuş,öğretmen yok danışman yok bulduğumuz bilgileri saklıyorduk.
bilgi kirliliği çok fazlaydı belkide sanki bu kararla sınav daha kolay olacakmış gibime geliyor.
çünkü sadece kitap sorumluluğumuz var

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bende dikey geçişle bu bölümü okumaktayım ve bu yıl tamemen düzenin değiştiği söylendi.Peki biz nasıl çalışacaz , eskiden çıkmış sorulara bakıp bir nebze olsun soruların soruluş biçimlerinde fikir sahibi olunabiliyorken şuan sadece kitaplara bağımlı kaldık.Kitapların ünite sonlarında sadece 10 soru gibi yetersiz soru örnekleri var.Bakalım ne olacak sınavda çok merak ediyorum.
Artık piyasada anlatımlı soru bankaları mevcut. Bu şekilde yardımcı yayın yasağı delinmiş durumda. Ayrıca yine çözümlü anlatımlı soru bankası niteliğinde videolar mevcut bunlardan da bulabilirsiniz. ve yine ayrıca ders notları, ders özetleri mevcut bunlardanda yararlanabilirsiniz.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara