Aöf 2012-2013 Güz Dönemi Ara Sınav Giriş Belgesi Yayınlandı

biyonik

Yeni Üye
Aöf 2012-2013 Eğitim Yılı 5-6 Ocak Güz Dönemi Ara Sınav Giriş Yerleri Açıklandı Arkadaşlar...

Arkadaşlar güz dönemi ara sınav giriş belgesi yayınlandı belgenizi aşagıdaki adresten ögrenci bilgilerinizi girerek alabilirsiniz

https://login.anadolu.edu.tr/?url=http://ogrenci.anadolu.edu.tr/tr/Login.aspx

Linke tıkladığınızda açılan sayfaya T.C. Kimlik Numaranız ve Şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Eğer şifreniz yoksa herhangi bir aöf bürosuna giderek şifre alabilirsiniz. Eğer şifrenizi unuttunuz veya kaybettiyseniz yeni şifrenizi aöf bürosundan almanız gerekmektedir.

Sınav giriş belgelerinin çıktısını almayı unutmayın. Sınavlara giderken yanınızda öğrenci kimliğiniz ( veya Öğrenci Tanıtım Kartı ), Sınav giriş belgeniz, Nufüz cüzdanınız veya Ehliyet veya Evlenme Cüzdanınızı almayı unutmayın.

Ara sınavlarda hemen hemen bütün bölümlerde kitapların ilk 4 ünitesinden sorumlusunuz arkadaşlar...

Sınavdan önce sınava gireceğiniz okulu bulmanız sınav günü ulaşımınızı kolaylaştıracaktır.

Benim tavsiyem sınav yerine en azından bir iki saat önce gidin, sınava girmeden yanınızda getirdiğiniz ders notlarınıza veya kitaplarınıza çalışmaya devam edin, sınavda ilk önce en son hangi dersten çalıştıysanız o dersin sorularını çözerek başlayın. Önce kesin emin olduğunuz soruları cevaplayın ve aradan çıkarın. Sonrasında diğer soruları yapın. Cevabını bilmediğiniz soruları sallarken mantıklı olan şekilde yani aşağıda anlatacağım şekilde sallayın.

Sınavlar test usülü ve belli bir sistematiğe göre yapılır. Genellikle bir sınavda her doğru cevap şıkkı sayısı eşittir. Mesela 30 soruluk bir sınavda 6 A, 6B, 6C, 6D, 6E olacak şekilde doğru cevap vardır. Siz cevaplamanız bittiğinde ve sıra sallamaya geldiğinde önce yaptığıız şıkları sayın ve, örneğin, 5A, 4B, 6C, 6D ve 3E olsun. Sallayacaklarınızdan birisi A, 2si B, 3'ü ise E olsun. Böylelikle fazladan 5-6 puan kazanma şansınızı arttırırsınız. Hiç bir şey bilmeseniz bile hiç bir şıkkı boş bırakmayın.

Unutmayın bu sınavlarda yanlışlar doğruları götürmez.

Hepinize başarılar diliyorum...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Aöf 5-6 Ocak Güz Dönemi ara sınavına girecek olan tüm aöf öğrencilerine başarılar diliyoruz...

Kimler nerede sınava girecekler???

mbomer

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
şmdi bnm anladıgım benim derlerim matematik 1- iksida giriş 1 -davranış bil. 1- ticaret hukuku 1- dönem sonu işlemleri - mikro iktisat - ve istatistik 1 ben 1. sınıf öğrencisiyim ve bur deslerin hepsinden sınava giriyorum bana ticaret hukuku 1- dönem sonu işlemleri - mikro iktisat - ve istatistik 1 bu derslerin 2. dönem dersi oldugu söylendi.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
2.dönem derslerini bu dönem vermezler. Eğer öğrenci sayfanızda o dersler varsa bu dönemde onlardanda sorumlusunuz ve sınavlara gireceksiniz demektir.

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
ılk gun actım ama artık bende gıremıyorum

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
sayfayı galıba yenılıyorlar

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.