Bahar döneminde ders alacakmıyım

halkan670

Yeni Üye
Arkadaşlar bu yeni kredeli sistemden pek birşey anlamadım. İktisat 4 üncü sınıftayım ve alttan dersim yok .ders ekle -çıkar da yapmama izin vermedi sistem.

2012-2013 Güz Döneminde Alacağınız Dersler: 2013-2014 Güz Dönemine Bıraktığınız Dersler:
1. İKT405U FİNANSAL EKONOMİ
2. İKT401U AVRUPA BİRLİĞİ
3. TÜR201U TÜRK DİLİ 1
4. HUK401U VERGİ HUKUKU
5. İKT403U İKTİSADİ KALKINMA

derslerim yukaradaki gibi. Şimdi ben ocak ve şubattaki dersleri vermem halinde benim okul bitiyormu ? Yada yeni 2013 -2014güz döneminde yeni dersler çıkacakmı ?

Beni bilgilendirirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Arkadaşlar bu yeni kredeli sistemden pek birşey anlamadım. İktisat 4 üncü sınıftayım ve alttan dersim yok .ders ekle -çıkar da yapmama izin vermedi sistem.

2012-2013 Güz Döneminde Alacağınız Dersler: 2013-2014 Güz Dönemine Bıraktığınız Dersler:
1. İKT405U FİNANSAL EKONOMİ
2. İKT401U AVRUPA BİRLİĞİ
3. TÜR201U TÜRK DİLİ 1
4. HUK401U VERGİ HUKUKU
5. İKT403U İKTİSADİ KALKINMA

derslerim yukaradaki gibi. Şimdi ben ocak ve şubattaki dersleri vermem halinde benim okul bitiyormu ? Yada yeni 2013 -2014güz döneminde yeni dersler çıkacakmı ?

Beni bilgilendirirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler
İktisat bolumu dersleri ikiye bolundugunden, bahar donemındeki derslerinizi verdikten sonra mezun olabilirsiniz.. (Bahar Dönemi Ara Sınav : 04-05 Mayıs 2013)
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı : 01-02 Haziran 2013...
http://www.anadolu.edu.tr/sites/default/files/2012_2013_DersIntibakListesi.pdf linkinden 8.donemde alıcagınız dersleri görebilirsiniz...

apix

Yeni Üye
Bölüm:
Muhasebe Programı
Merhaba arkadaşlar ders geçme konusunda bir kaç sorum olacak, yardımcı olabilecek arkadaş varsa, çok memlun olurum.
Aöf işletme 1 sınıf öğrencisiyim;
biliyorsunuz 7 ders var, ben 2 tanesini veremedim, ilk sınavlarda zaten veremedim bundan sonra o 2 dersi vermem imkansız...

Temel bilgi teknolojileri1 95
Hukukun temel kavramları 45
İşletme ilkeleri 35
Genel muhasebe 50
Davranış bilimleri 60
bu notları yorumlarmısınız.
Bu notlar Güz Dönemine Ait...
Diğer bir sorum ben matematik ve iktisat'ı vermedim, şöyle sınavlara girdim fakat çok kötü notlar geldi, acaba şöyle olabilirmi ben mat ve iktisat'ı vermeden bir üst sınıftan ders alabilirmiyim ilerde'de bu dersleri vermeden mezun olabilirmiyim.
Son 1 soru, 1 yıl iki bölümden oluşuyor, güz ve bahar sanırım.
Güz döneminde zaten mat ile iktisat'ı veremedim, bahar döneminde ders seçiliyor mu ? Seçiliyorsa bahar döneminde seçmesem birşey olur mu mat ve iktisat'ı (zaten geçemicem en azından harç ödemim dedim) ilginiz ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim arkadaşlar.yardımlarınızı bekliyorum...

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
1 cı sınıfa yenı kayıt yaptırdıysan ekle sıl yapmıyorsun yanı bahar donemınde AOF nın atadagı derslerı almak zorundasın. guz donemınde kaldıgın derslerı 2. sınıf guz donemınde zorunlu olarak alıyosun ders lerı vermeden mezun olamazsın.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz