Kredili Sistem Çalışma Şekli Yardım

hadibea

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Merhabalar. ben bu sene 3. sınıfdan başlayacağım. daha önceleri sanırım çıkmış soruları tekrar soruyorlarmış ancak şuan öyle birşey yok diyorlar.
forumda konuları da okudum yardımcı bir kitap yayınlanmayacağını iddaa etmişler ancak ben bir kitap gördüm ve yeni sistem olarak görünüyordu. forumdaki yorumları görünce biran tereddüt ettim acaba yalanmı diye
link: Murat Eğitim Kurumları

ve sizin önerileriniz nedir? şuan yeni kayıt olmuş biri olarak aydınlanmaya ihtiyacım var fakat konuları okuyarak kafam karıştı :)

hadibea

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Evet arkadaşlar yokmu yardımcı olacak ?

mliks

Yeni Üye
bende muratın soru bankalarını kullanıyorum memlunum

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Soru bankaları ile okulun verdiği kitaplardan çalışmanın pek farkı yok aslında. Size yüzlerce soru veriliyor onları ezberliyorsunuz veya okulun veriği kitaplardan öğrenerek çalışıyorsunuz. Eğer okuyarak anlamıyorum diyorsanız soru bankalarında da aynısı olmayacak mı?

sebboy

Yeni Üye
birinden anlanmasa diğerinden anlanır haklısınız adminim ben okuyarak değilde soru çözerek daha iyi anlıyorum aöf kitapını bir kez bitirdim tamamen sonra her sayfanın yanında küçük notlara birkaç kere çalıştım sonra her ünitenin sonunda özet kısmı var onu birkaçkere okudum şimdi sadece soru çözüyorum ve ezberleniyor çözerken zaten sizce çalışma yöntemim nasıl

hadibea

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Soru bankaları ile okulun verdiği kitaplardan çalışmanın pek farkı yok aslında. Size yüzlerce soru veriliyor onları ezberliyorsunuz veya okulun veriği kitaplardan öğrenerek çalışıyorsunuz. Eğer okuyarak anlamıyorum diyorsanız soru bankalarında da aynısı olmayacak mı?
usta dediğim gibi yeniyim ve nasıl çalışıldığı hakkında pek de bir fikrim yok. daha önceleri hep sorulara çalışıyorlarmış falan. ayrıca verdikleri kitaplara hafifden baktım çok yorum var. iktisat giriş kitabı örneğin bilgiden çok tamamen yorum gibi geldi bana. bunların özetleyen kitaplardır ve daha faydalı olur kısa ve öz olur diye fikir almak istedim.
bu sene sistemde değişmiş bildiğim kadarıyla.. bazıları çıkan sorulara çalış diyor bazıları onlara çalışma çıkmayacak artık diyor. ne çözeceğimizi, ek kitap alıp almayacağım konusunda da fikir sahibi olamadım henüz

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
İşte özet kitapların basımı satışı yasaklandı maalesef :(

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
sebboy guzek bır calısma yontemın var basarılar dılerım....

sewgisiz

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
o kadar konu var arkadaşlar her birinin 4 üniteden ve maliyet muhasebesi nereye kadar sorumlu oldugumuz açıklanmadı hala toplamda 24 unite neresine çalışacaz o kadar konunun:):):)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,416
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ