Aöf Genel Muhasebe 1 2013 Güz Dönemi Ara Sınav Soruları

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Aöf Genel Muhasebe 1 2013 Güz Dönemi Ara sınav soruları ve cevaplarını sınavlardan sonra burada paylaşacağız arkadaşlar.

Sizde sınavdan sonra aklınızda kalan soru ve cevapları forumumuza eklemeyi ihmal etmeyin.

Aöf 2013 Güz Dönemi Ara Sınavında Hepinize Başarılar Dileriz...

A

aysequlll6138

Misafir
muhasebeee

en kolayıydı hadi kolayda denmez ama diğerlerine göre mantık yürütülebilen tek testtt :(

A

aysequlll6138

Misafir
muhasebe sorusu

Aralık ayının sonunda ilk olarak hangi mizan yapılır sorusu vardı. Ben genel geçici mizan dedim ama yanlıştır :D

A

aynısefa

Misafir
varlıklar=kaynaklar(temel eşitlik),alacak kalanı verir(karlı sorû)?,genel geçici mizan cevaplı soru,tablolarda varsayımlar?,kısa zamanda paraya çevrilen=dönen varllıklar,madeler halinde yazılan def.=yevmiye def.,ulusallı sorucevap=parayla ölçülme kavramı,fabrika kulmuş sermayeler yerleşmiş sorusu=yatırım,
banka kredili soru=banka kredileri tarafı 10000 borçlandırılır?
muhasebe tanımı

A

AYNISEFA

Misafir
varlıklar=kaynaklar(temel eşitlik),alacak kalanı verir(karlı sorû)?,genel geçici mizan cevaplı soru,tablolarda varsayımlar?,kısa zamanda paraya çevrilen=dönen varllıklar,madeler halinde yazılan def.=yevmiye def.,ulusallı sorucevap=parayla ölçülme kavramı,fabrika kulmuş sermayeler yerleşmiş sorusu=yatırım,
banka kredili soru=banka kredileri tarafı 10000 borçlandırılır?
muhasebe tanımı,ÇIKAR GRUPLARI=BASKIN GRUPLAR

dogancetin

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar genel muhasebe-1 A kitapçığı 6. soru hatalı bir soru kitapta buldum kesin olarak hatalı inceler misiniz birde ne yapılabilir bununla ilgili soru sayfa 35 te hazırlanmış "sürdürülen faliyetlerde yer almaz" denilmesi gerekiyordu soran adam "brüt kar ve zarar bölümünde yer almaz" diye sormuş.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara