Aöf Genel Matematik 2013 Güz Dönemi Ara Sınav Soruları

N

nehir sıla

Misafir
Kume sorusu

arkadaşlar hiç kimse küme sorununu hatırlamıyomu.kesinlikle her soru kitapçığının soruları farklı idi benimkisi A kitapçığı idi.o kadar hafızam kuvvetliki inanın arkadaşlar yazdığınız soruların hiç birisi bende çıkmadı.yani çzdüğüm sorulara bakmasam matematikten girdim diyemicem.tahminim soruları her kitapçıkta farklı koymuşlar.sorular açıklandığında beli olucak herşey .ama eminim öyle oldu.bu soruların hiç birisi gerçekten bende yoktu
40 Kişilik bir sınıfta 25 kışı matematikten 23 kisi türkçeden 13 kişi hem mat. hemde türkçeden başarılı olmuştur her iki dersten başarısız olanların sayısı kaçtır?

ben yanıtı 5 buldum umarım doğrudur

marika

Yeni Üye
Bölüm:
Uluslararası İlişkiler
selam arkaşlar...
verdğim cevapları yazıyorum

bende sınıf sorusunu 5 buldum
tes fonk.lu 81 sorusunu 4 yaptım
(-2 ,5) ve (2 ,9) kesişim olarak (2, 5) dedim
3x - (x+1)= x+3 sorusu x = 4
3x +5 in ters fonk.u x - 5 / 3 dedim
loga81 eşit 2 sorusuna 9 dedim
log2 128 - log 1000 vardı 4 dedim
yarı ömrü 15 saat olan maddenin 32 gr var .kaç saat sonra bu maddenin kütlesi 1 gr. olur gibi bir sor ya 65 saat dedim
f:(0 ,1 ) f(x) 3 sabit fonk. nasıl çıkar diye bir soru aynı çıkar mantiği ile (0 , 1 ) dedimkaraköklü soru da kok 64 bölü kök 144 2/ 3 dedim
6 nın 3 üssü bölü9un 3 üssü 2/3 yine

A

aynısefa

Misafir
ALINTI:sorular mı farklı bana mı öyle geldi
CEVAP:sen matemetik mi aradın bizim bahsettiğimiz genel matematik kardeş ondan sana farklı gelmiştir

Sheref

Yeni Üye
Bölüm:
Uluslararası İlişkiler
Sonuç

Ne zaman ara sınav sonuçları açiklanacak bilen var mı ???

M

mus..

Misafir
f(x)=3x olup f-1(81)=? diye bi soru vardı.. şıklarda 1,2,3,4 ve 5 vardı..
fakat cevap 27 çıkıyor..
yani soru yanlış..
sorunun iptali için itiraz etmek mi gerekiyor.. ya da itiraz eden var mı..
konuyla ilgili bilgisi olanlar???

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Eğer yanlış cevabı olan bir soru varsa incelenmesi ve iptali için aöf bürolarına dilekçe ile başvurmanız gerekmektedir.

fatihtas

Yeni Üye
Bölüm:
Uluslararası İlişkiler
arkadaslar yarı ömrü 15 saat olan raryoaktif maddenn 32 gram war. kaç saat sora 1 gr olur ? sorusunun çözümü nasıl
Yarı ömrü 15 saat ise 15 saat sonra kalır 16 gr. daha sonra bir 15 saat daha geçer kalır 8 gr. bir 15 saat sonra 4 gr. sonra 2 gr sonra 1 gr kalır. bu geçen süreleri toplarsan 15+15+15+15+15=75 saat cevap.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
not

arkadaşlar 1. sınavdan 40 aldım ders ortalaması 48 tek dersim var genel matematık zaten geçmek için fınalden kaç almalıyım

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
İşletme 2013 güz ara sınav 1.sınıf ders ortalamaları

Arkadaşlar İşletme İşletme 2013 güz ara sınav 1.sınıf ders ortalamalarını arıyorum bulamadım lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
İşletme 2013 dönemi 1.sınıf güz ara sınav iktisat hukuk davranış bilimleri işletme ilkeleri muhasebe ders ortalamaları nedir arkadaşlar ?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara