Aöf Genel Matematik 2013 Güz Dönemi Ara Sınav Soruları

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Aöf Genel Matematik Dersi 2013 Güz Dönemi Ara sınav soruları ve cevaplarını sınavlardan sonra burada paylaşacağız arkadaşlar.

Sizde sınavdan sonra aklınızda kalan soru ve cevapları forumumuza eklemeyi ihmal etmeyin.

Aöf 2013 Güz Dönemi Ara Sınavında Hepinize Başarılar Dileriz...

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
hatırladığım sorular ;

parasının 2/5 ini harcamış 15 lira parası kalmış bu paranın tamamı nekadardır?

yarısaat/gr 15 saat 32 gr kalan radyoaktif malzemenin 1 gr kaldığında kaç saati kalmış olur ?

S

sseerrkkaann

Misafir
log2 tabanında üzeri 128 log üzeri1000

3x-(x+1)=x+3

x2-3x-4=0

4 üzeri x . 2üzeri x-1 = 32 ise x nedir

9üzeri 3 /

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Arkadaşlar cumartesi günü bende matematik sınavına girdim ama bu sorular farklıydı? acaba her kitapçık türüne farklı sorular mı sordular? mesela loga 512 sordular bize

slasher

Yeni Üye
Bölüm:
Maliye
bu soru yanlıştı bence.. fx=3 üzeri x olmalı.. soru kağıdına soru yanlış diye not düştüm ben. 3 üzeri x olunca cevap 4 olur.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
sorunun cevabini bilen yazsinn

F(x)=3x fonksuyonun tersinde 81 soruyo f-1(81) ters fonk.

F(x)=3x in tersi benim bildigim x/3 bu durumda
81/3 oda 27 oluyo ama seceneklerde yok cevabi bilen varsa
Soylesin lutfen

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Sinav cok kolay gibi geldi bana umarim yaptiklarimda dogrudur. Hatirladiklarimi arkadaslar yazmis baska akliniza gelen soru var mi?

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
bu işte bir iş var

arkadaşlar hiç kimse küme sorununu hatırlamıyomu.kesinlikle her soru kitapçığının soruları farklı idi benimkisi A kitapçığı idi.o kadar hafızam kuvvetliki inanın arkadaşlar yazdığınız soruların hiç birisi bende çıkmadı.yani çzdüğüm sorulara bakmasam matematikten girdim diyemicem.tahminim soruları her kitapçıkta farklı koymuşlar.sorular açıklandığında beli olucak herşey .ama eminim öyle oldu.bu soruların hiç birisi gerçekten bende yoktu

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO