Aöf Davranış Bilimleri 1 2013 Güz Dönemi Ara Sınav Soruları

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Aöf Davranış Bilimleri 1 Dersi 2013 Güz Dönemi Ara sınav soruları ve cevaplarını sınavlardan sonra burada paylaşacağız arkadaşlar.

Sizde sınavdan sonra aklınızda kalan soru ve cevapları forumumuza eklemeyi ihmal etmeyin.

Aöf 2013 Güz Dönemi Ara Sınavında Hepinize Başarılar Dileriz...

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
aklımda kalanlar

sosyoloji gelişimi=sanayi dev.amerika ve fransız dev.emperyalizm doga bilimleri dışında kalan şık geniş halk =popüler kültür
ibn haldun ümran=işlevsellik toplum dönüşüm içinde=sn simon agust a aitdeğil=mekanik dayanışma toplumsal düzen sorunu=durkheim
kültür değişimi sorusu=doğal kaynaklar çekir.aile yanlişı=anne-baba-çocuk ve nine geniş aile adı olmayan=dar aile kök aile Le Play
ailenin sağlayamadığ=evrensel olma cinsel dav.=evlilik

A

aynısefa

Misafir
anlaşılır hale getirdim umarım

sosyoloji gelişimi=sanayi dev.amerika ve fransız dev.emperyalizm doga bilimleri dışında kalan şık , geniş halk kesiminin tüketimi =popüler kültür,
ibn haldun ümran=işlevsellik , toplum dönüşüm içinde görüşü=sn simon , aguste comte'un hal yasası olmayan=mekanik dayanışma, toplumsal düzen sorunu ile ilgilenen=durkheim ,
hangisikültür değişimini etkilemez=doğal kaynaklar , çekir.aile de yanlış olan=anne-baba-çocuk ve nine , geniş aile iler eşanlamlı olmayan=dar aile, kök aileyi ortaya atan düşünür= Le Play,
ailenin çocuklarına sağlayamadığ=evrensel olmaları, cinsel dav.normal karşılanan=evlilik

marika

Yeni Üye
Bölüm:
Uluslararası İlişkiler
aynı sefa ile cevaplarım neredeyse aynı..ek olarak kendi cavplarımı verdiğim soruları yazayım

toplumsallaşma cevabı verdim hatirladığım
kültür boşluğu - ogborn dedim
eurosantrizm vardı..
hangisi değer değildir sorusuna uyum dedim

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716