Aöf Genel İşletme 2013 Güz Dönemi Ara Sınav Soruları

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Aöf Genel İşletme 2013 Güz Dönemi Ara sınav soruları ve cevaplarını sınavlardan sonra burada paylaşacağız arkadaşlar.

Sizde sınavdan sonra aklınızda kalan soru ve cevapları forumumuza eklemeyi ihmal etmeyin.

Aöf 2013 Güz Dönemi Ara Sınavında Hepinize Başarılar Dileriz...

A

AYNISEFA

Misafir
Aklıma gelenler

HANGİSİ SERMAYE ÇEŞİDİ DEĞİL?BASİT SERMAYE,MAL YADA HİZMET İHTİYACININ KARŞILANMASI=FAYDA,GİRİŞİMCİLİKLE İLGİLİ SORU?BEN RİSK DEDİM?,SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK İLE İLGİLİ?,SOSYOKÜLTÜREL ÇEVRE İLE İLGİLİ SORU? YOLcULUK SÜRESİ KISALDI,HAMMADE VE MALZEME TEMİN EDEN? TEDARİKÇİLER,ÇIKAR GRUPLARININ EŞANLAMLISI?BASKI GRUPLARI,KİMİN NEYİ HANGİ YETKİYLE YAPTI SORUSUNU SORAN SORU?ÖRGÜT YAPISI,İŞLETMENİN ÇALIŞANLARI GÖZ ARDI ETMEMESİ HANGİ YAKLAŞIM? HAKLAR YAKLAŞIMI,DENEYSEL(NE,AMPİRİK)VE NORMATİF(NE OLMALI)YAKLAŞIMLARINI SORAN? BÜTÜNLEŞİK SOSYAL SÖZLEŞME,SOSYAL SORUMLULUK DÜZEYLERİNDEN DEĞİLDİR SORUSU?(yasal,etik,hayırseverlik,ekonomik dışında kalan şık),pazarlamada pazara yakınlık neden önemli?ürünlerini kısa zamanda sunmaları için, işletmenin büyüme nedeni değildir?,birbirini bütünleyen ama farklıfaaliyetleri olan işletmelerin büyümesi? dikey büyümebaşka işletmelerin hisse senetlerini alarak yönetimi ele geçirmek?holding,kartel ile ilgili soru?satın alma karteli olmalı?

A

aynısefa

Misafir
düzelttim

HANGİSİ SERMAYE ÇEŞİDİ DEĞİL?BASİT SERMAYE, MAL YADA HİZMET İHTİYACININ KARŞILANMASI=FAYDA, GİRİŞİMCİLİKLE İLGİLİ SORU?BEN RİSK DEDİM?, SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK İLE İLGİLİ?, SOSYOKÜLTÜREL ÇEVRE İLE İLGİLİ SORU? YOLcULUK SÜRESİ KISALDI, HAMMADE VE MALZEME TEMİN EDEN? TEDARİKÇİLER, ÇIKAR GRUPLARININ EŞANLAMLISI?BASKI GRUPLARI, KİMİN NEYİ HANGİ YETKİYLE YAPTI SORUSUNU SORAN SORU?ÖRGÜT YAPISI, İŞLETMENİN ÇALIŞANLARI GÖZ ARDI ETMEMESİ HANGİ YAKLAŞIM? HAKLAR YAKLAŞIMI, DENEYSEL(NE,AMPİRİK)VE NORMATİF(NE OLMALI)YAKLAŞIMLARINI SORAN? BÜTÜNLEŞİK SOSYAL SÖZLEŞME, hangisiSOSYAL SORUMLULUK DÜZEYLERİNDEN DEĞİLDİR SORUSU?(yasal,etik,hayırseverlik,ekonomik dışında kalan şık), pazarlamada pazara yakınlık neden önemli?ürünlerini kısa zamanda sunmaları için, işletmenin büyüme nedeni hangisi değildir?, birbirini bütünleyen ama farklıfaaliyetleri olan işletmelerin büyümesi? dikey büyüme başka işletmelerin hisse senetlerini alarak yönetimi ele geçirmek?holding, kartel ile ilgili soru?satın alma karteli olmalı?

A

aynısefa

Misafir
busefer düzeldi galiba offfff düzeltemedim

HANGİSİ SERMAYE ÇEŞİDİ DEĞİL?BASİT SERMAYE, MAL YADA HİZMET İHTİYACININ KARŞILANMASI=FAYDA, GİRİŞİMCİLİKLE İLGİLİ SORU?BEN RİSK DEDİM?, SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK İLE İLGİLİ?, SOSYOKÜLTÜREL ÇEVRE İLE İLGİLİ SORU? YOLcULUK süresi azaldı HAMMADE VE MALZEME TEMİN EDEN? TEDARİKÇİLER, ÇIKAR GRUPLARININ EŞANLAMLISI?BASKI GRUPLARI, KİMİN NEYİ HANGİ YETKİYLE YAPTI SORUSUNU SORAN SORU?ÖRGÜT YAPISI, İŞLETMENİN ÇALIŞANLARI GÖZ ARDI ETMEMESİ HANGİ YAKLAŞIM? HAKLAR YAKLAŞIMI, DENEYSEL(NE,AMPİRİK)VE NORMATİF(NE OLMALI)YAKLAŞIMLARINI SORAN? BÜTÜNLEŞİK SOSYAL SÖZLEŞME, hangisiSOSYAL SORUMLULUK DÜZEYLERİNDEN DEĞİLDİR SORUSU?(yasal,etik,hayırseverlik,ekonomik dışında kalan şık), pazarlamada pazara yakınlık neden önemli?ürünlerini kısa zamanda sunmaları için, işletmenin büyüme nedeni hangisi değildir?, birbirini bütünleyen ama farklıfaaliyetleri olan işletmelerin büyümesi? dikey büyüme başka işletmelerin hisse senetlerini alarak yönetimi ele geçirmek?holding, kartel ile ilgili soru?satın alma karteli olmalı?

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
tesekkürler düzeltmissin,

ben bati avrupa programindayim,isletme ilkeri sandim bu basligi,

ilk defa sinava girecegim bu hafta sonu o yüzden sorulari merak etmistim ama

bende bu ders yok,birde sinavda bap icin ayri sorular mi hazirlaniyor yoksa ayni türkiyedeki sinav sorulari mi geliyor?

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Arkadasım bende batı avrupa programındayım ve cok merak edıyorum sorular nete dusmedıgıne gore bence aynı sorular cıkıcak o yuzden sorular acıklanmadı bence

ben bati avrupa programindayim,isletme ilkeri sandim bu basligi,

ilk defa sinava girecegim bu hafta sonu o yüzden sorulari merak etmistim ama

bende bu ders yok,birde sinavda bap icin ayri sorular mi hazirlaniyor yoksa ayni türkiyedeki sinav sorulari mi geliyor?[/QUOTE]

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara