Ders kitapları soruları yanlış mı ?

mushan

Yeni Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
arkadaşlar ders kitaplarındaki ünitelerin sonundaki kendimizi sınayalım testleri yanıt anahtarları yanlış sanırım şu an farkettim...Bireyler arası iletişim ders kitabının 1.ünite kendimizi sınayalım sorularından 7.soru'da empati'yi sormuş..Fakat yanıt anahtarında e şıkkı doğru yanıt kabul edilmiş,e şıkkı "Geribildirim" ... Yanıt anahtarında da cevabınız yanlış ise "empati kurarak dinleme" konusunu gözden geçirin demiş :)..Kısacası cevabı geribildirim olarak gösteriyor ve bizi empati kurarak dinlemeye yönlendiriyor... Ayrıca muhasebe denetimi ve maliyet analizi dersi 2.ünitesinin cevaplarının tümü de a şıkkı...Bi kontrol edermisiniz sadece bende mi bu hata var öğrenmek istedim..Eğer genel anlamda böyle birşey varsa "üç nokta" :))

uvero

Yeni Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
Aynı ünitede Arkadan konuşulma korkusu seçeneklerden hangisi için engeldir? diye sormuş. Yanıtın Kendini açmaya olması gerekirken ifade etmeye olduğu görünüyor. Hata var sanırım.

ggnggn

Yeni Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
Aynı ünitede Arkadan konuşulma korkusu seçeneklerden hangisi için engeldir? diye sormuş. Yanıtın Kendini açmaya olması gerekirken ifade etmeye olduğu görünüyor. Hata var sanırım.

bende szin gibi takıldım .benim notlarımda da aynı durum sözkonusu

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara