Aöf Açıköğretim 9-10 Şubat Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
[h=1]Aöf 5-6 Ocak Güz Dönemi Ara ( Vize ) Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanır![/h] Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Aöf 5-6 Ocak Güz Dönemi Ara Sınavı geçtiğimiz haftasonu gerçekleşti. Sınavdan çıkar çıkmaz yüzbinlerce öğrencinin düşündüğü tek şey 5-6 Ocak Güz Ara Sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı idi. Finallerin 1 aydan biraz daha fazla bir zaman sonunda yapılacağını düşünerek açıköğretim öğrencileri güz dönem 5-6 Ocak ara sınav sonuçlarının bir an önce açıklanması beklemektedir. Şimdi hiç durmadan 9-10 Şubat’ta yapılacak olan Güz Dönemi Dönem Sonu ( Final ) Sınavına çalışmaya devam etmemiz gerekiyor. Ara Sınavda çoğu bölümün kitaplarının ilk 4 ünitesinden sorumlu idik. Dönem sonu sınavında ise kitaplarda bulunan üniteleri tamamından sorumlu olacağız. ( Buyıl dağıtılan yeni kitaplar baz alınarak )

Aöf 5-6 Ocak Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

Şimdi bütün aöf öğrencilerin beklediği şey biz finallere neye göre çalışacağız, hangi dersten kaç aldığımız bilemezsek hangi derse ağırlık vereceğiz soruları ile Ara sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı beklentisidir. Normal şartlarda aöf sınav souçları sınavın yapıldığı tarihten itibaren 25-30 gün arasında açıklanmaktadır. Bu yıldan itibaren 2 sınavın arasının kısa olması sebebi ile sonuçların 30 gündne daha önce açıklanacağını ama 20 gündende az olmayacağını tahmin etmekteyiz. Bizim tahminlerimize göre 5-6 Ocak 2013 aöf Güz Dönemi Ara Sınav Sonuçları 21-26 Ocak arasında açıklanacaktır.

Ara sınav sonuçlarını beklemedne derslerinize çalışmaya devam etmenizi öneriyorum. Unutmayın arkadaşlar Ders Geçme Notunuz hesaplanırken Ara sınavda aldığınız notun %30 ile Finalde aldığınız notun %70′i toplanır ve sizin ders geçme notunuzu oluşturur. Yani finaller ara sınavdan daha önemlidir.

Hepinize şimdiden finallerde başarılar diliyorum…

Kaynak : acikogretim.me

gul_43

Yeni Üye
''Dönem sonu sınavında ise kitaplarda bulunan üniteleri tamamından sorumlu olacağız.'' Pardon anlayamadım; bu kısacık sürede bütün kitapların en başından en sonuna kadar olan ünitelerdenmı sorumlu olacagız. Yapmayınnnnnnnnnnn!!!!!!! bunda anlamayacak ne var 15 gün kala kitap veriliyor yardımcı yok, okudugumuz kitabı anlıyamıyoruz tv programı eski yeni kitap uygulaması....

guljiyan

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
peki finalleri de verdikten sonra 2. sınıfa mı geçiyoruz yoksa 1. dönemi mi bitirmiş oluyoruz
acemiyimde:utandım

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
peki finalleri de verdikten sonra 2. sınıfa mı geçiyoruz yoksa 1. dönemi mi bitirmiş oluyoruz
acemiyimde:utandım
Guz donemi final sınavından sonra, guz donemi bitmiş oluyor...Bahar donemi için 11-22 Mart tarihleri arasında kayıt yenileme işlemi yapıcaksınız ve yeni dersler alıcaksınız..
Bahar donemınde de guz donemınde oldugu gibi bir ara, bir donem sonu (final) sınavına gireceksiniz...

guljiyan

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Guz donemi final sınavından sonra, guz donemi bitmiş oluyor...Bahar donemi için 11-22 Mart tarihleri arasında kayıt yenileme işlemi yapıcaksınız ve yeni dersler alıcaksınız..
Bahar donemınde de guz donemınde oldugu gibi bir ara, bir donem sonu (final) sınavına gireceksiniz...
bilgilendirdiğiniz için çok tşkrllr:smile:

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara