Aöf Güz Dönemi 9-10 Şubat Final Sınavı Giriş Yerleri / Sınav Giriş Belgesi

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
[h=1]Aöf Güz Dönemi 9-10 Şubat Final Sınavı Giriş Yerleri / Sınav Giriş Belgesi[/h]
Anadolu Üniversitesi 9-10 Şubat’ta yapılacak olan Güz Dönemi Dönem Sonu ( Final ) Sınavı giriş belgesi yayınlandı arkadaşlar. Ara sınav sonuçlarının daha yeni açıklanması ile aöf öğrencilerinin en çok sorduğu soru artık 9-10 şubat sınav yerleri ne zaman belli olacak olmuştu, bu gün itibari ile artık sınav giriş yerlerinizi öğrenebilirsiniz. Aöf 9-10 şubatta yapılacak olan sınav giriş belgelerini sınava günler kala yeni açıklaması ile öğrencilere zor zamanlar yaşatacağı görülmekte arkadaşlar. Ara Sınavda olduğu gibi finallerde de sınavlara yine farklı farklı okullarda girmek durumunda kalacağımızı tahmin ediyorum. Hem sabah hem öğleden sonra sınavı olan öğrenciler sabah farklı öğleden sonra farklı okullarda sınava girecek olmalarından dolayı sınav stresinin üzerine birde trafik ve okulu bulamama stresi yaşayacaklar. Bu öğrenciler için büyük bir zorluk olacaktır.

Eğitim ve Sınav Sistemi Değişikliği;
2012-2013 eğitim yılında, eğitim sisteminin tamamen değiştirilmesi sebebi ile açıköğretim öğrencileri artık iki ayrı dönemde farklı farklı dersler görecekler ve her dönem eğer bütünleme de olursa 3 kez sınava girecekler. Geçtiğimiz yıllarda sadece 3 sınava girerken, bu yıl 6 sınava girmiş olacağız. Bunlardan ilki 5-6 Ocakta girdiğimiz Güz Dönemi Ara Sınavıdır. Bu yıl eğitim sisteminin değişmesi ile yaşanan en büyük aksaklık ise ders kitaplarının öğrencilere ulaştırılamasındaki sorun olmuştur. Anadolu Üniversitesi telif vermeyerek yardımcı yayınları yasaklamış ama maalesef öğrencilerin bir çoğuna ders kitaplarını zamanında verememiştir. Geçtiğimiz yıl 13 bölümde kredili sistemi deneyen üniversite o zamanda bir çok öğrencisine ders kitaplarını dağıtamamış bir çok öğrenci ara sınavlara hiç ders çalışamadan girmiştir. Geçen sene ki aksaklıklardan ders almayan Anadolu Üniversitesi sınavlara 30 günden az kalmasına rağmen halen daha Ekim ayında kayıt yaptığı öğrencilerine bütün kitaplarını teslim edememiştir. Bu öğrenciler için çok büyük bir sorun teşkil etmektedir.

Bunca karmaşıklığın içinde 9-10 Şubat’ta yapılacak olan Aöf Güz dönemi dönem sonu ( Final ) sınavı giriş belgeleri henüz daha yeni öğrenci sayfalarına yüklenmiştir. Sınav giriş belgelerine aşağıdaki linkten ulaşılabilirsiniz. Aöf sınav giriş yerlerinin şağıdaki bilgiler ışığında çıktısınız alabilirsiniz.;

AÖF 9-10 ŞUBAT FİNAL SINAVI GİRİŞ BELGESİNİ ÇIKARMA

Öncelikle BURAYA tıklayarak Öğrenci giriş sayasını açıyoruz, Sayfaya T.C. Kimlik numaramızı ve Aöf bürolarından edindiğimiz şifremizi giriyoruz. Eğer şifreniz yoksa veya unuttu yada kaybetti iseniz size en yakın aöf bürosundan yeni şifre alabilirsiniz arkadaşlar….
Sayfamız açıldığında yukarıda SINAV GİRİŞ BELGESİ yazılı olan yere tıklıyoruz. Açılan sayfadan sınav giriş yerlerimizi görebilir ve sınav giriş belgemizin çıktısını alabiliriz. Unutmayın arkadaşlar SINAV GİRİŞ BELGESİ OLMADAN SINAVA GİREMEZSİNİZ.

Hepinize Sınavlarda Başarılar Diliyoruz…

jonny

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar büroyu arayıp soran oldu mu? Sınar yerleri belli oldu mu diye

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Beü mühendislik fak.maden müh.böl. Incivez mh.zonguldak

yıne aynı yerde ve aynı sınıflarda sınava gırı yorum ya sızzz???

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Açıköğretim Öğrencileri Sayfası YAZIYO KOYU HARFLERLE ORDAN GIRDIM ACTIM BEN

yyildirayy

Yeni Üye
Galiba bana üniversite kampüsünde sınava girmek nasip olmayacak
Son sınıftayız
3 sınav oturumu var
1 ortaokul
1 fen lisesi
1 imam hatip lisesi Angelll

YelizDoruk

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
Merhaba,
Şifremi bulamıyorumda şifresiz bakamıyormuyuz acaba? Tşk.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO