Aofdestek'te Yönetici Olmak İnsanlara Yardımcı Olmak İstermisiniz??

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar;

Türkiye'nin En Büyük Açıköğretim Platformunda Aofdestek'te Yönetici Olmak İnsanlara Yardımcı Olmak İstermisiniz?
2007 yılında kurulan ve yıllardır aöf öğrencilerine destek olan, mezun olan öğrencilerin konu açarak mesaj yazarak teşekkürlerini sunduğu, Allah sizden razı olsun dediği platformumuza yönetici arkadaşlar aramaktayız. Platformumuzun günlük 10.000-20.000 arası ziyaretçisi olmaktadır.
Açıköğretim Yardım Destek Paylaşım Platformumuzda, Paylaşımlarda Bulunacak, Öğrencilerin Sorularına Cevap Verebilecek, Ders Notları, Deneme Sınavları, Çıkmış Soruları Ekleyebilecek, Güncel Haberleri Duyuracak, Genel Kültür ve Hayat İle İlgili Paylaşımlarda Bulunabilecek Yardımsever Takım Arkadaşları Aramaktayız. Sizde Günde 3-4 Saatinizi İnternette Dolaşarak Geçiriyor ve Bu Zamanı Bir Ortamda Faydalı Bir Birey Olaarak Geçirmek, İnsanlara Yardımcı Olmak, Doğru Bilgileri Öğrenmelerini Sağlamak İstiyorsanız, Forumumuzun Kapısı Size Her Zaman Açık...

Yapmanız Gereken Açıköğretim Forumumuza Üye Olup Giriş Yapmak ve Kullanıcı Adınızı Bana Özel Mesaj Atarak Bildirmenizdir...

Forumumuzda EDİTÖR veya FORUM YÖNETİCİSİ Olarak yetkilendirileceksiniz... Yetkilendirildikten sonra benden ve diğer yönetici arkadaşlarımızdan bilgi alacak neler yapmamız gerektiği, aöf öğrencilerine nasıl daha faydalı olabileceğimiz hususunda bilgi alabileceksiniz.

İlgi Gösteren Herkese Teşekkür Ederim...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara