admin ve değeri arkadaşlar sonuçlara göre........

kaborta

Yeni Üye

alllah razısı için dalga geçmeden doğru dürüst cevap verin bu notlarla geçermiyim kalırmıyım türk dili 75/40. maliye60/40.türk idari tarihi40/35.türk top yapısı85/35.çevre60/60.ortalamam kaç olur kalırmıyım. tüm derslerden geçermiyim.2.dönem kaç dersimiz olacak kaldığımız dersi ikinci dönem alabilirmiyiz .kayıtlar ne zaman.lütfen doğru cevap yazın .SAYGILARIMLA.arkadaşlar
ders kredileri:türk dili3.türk top yapısı4.çevre5.maliye5.türk idari tarihi5.

alllah razısı için dalga geçmeden doğru dürüst cevap verin bu notlarla geçermiyim kalırmıyım türk dili 75/40. maliye60/40.türk idari tarihi40/35.türk top yapısı85/35.çevre60/60.ortalamam kaç olur kalırmıyım. tüm derslerden geçermiyim.2.dönem kaç dersimiz olacak kaldığımız dersi ikinci dönem alabilirmiyiz .kayıtlar ne zaman.lütfen doğru cevap yazın .SAYGILARIMLA.arkadaşlar
ders kredileri:türk dili3.türk top yapısı4.çevre5.maliye5.türk idari tarihi5.

arkadaşlar birde şu siteye bakarmısınız açıkögretim.gen tr. burda kredili sistemin raharlığı ,sistemden korkuyorsan bak diye notlar var adam 30/30 almış geçmiş nasıl iş anlamadım bir göz atın isterseniz.saygılarımla

maym

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
vize notunuzu 0.3 ile çarpın (vize %30 etkili old için) final notunuzu 0.7 ile çarpın final %70 etkili çünkü sonra ikisini toplayın 50den yüksek olması lazım ama işte çan eğrisi var onu açıklanmadan bilemeyiz çan eğrisinin altındada kalmamalı notunuz.. Açıköğretim e-Öğrenme Portalı buradan 2. dönem hangi dersleri göreceğinizi görebiliriniz..2012-2013 Bahar Dönemi kayıt yenileme tarihleri; 11 Mart Pazartesi başlayacak olup 22 Mart Cuma günü sona erecektir..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara