Başarılı/Başarısız/Uyarı Anlamları

maym

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Bu İfadelerin Anlamları:

BAŞARILI

Notlarınızın geçer not olduğu AA, AB, BA, BB, BC, CB, CC Notlarından Oluştuğunu,
Sorunsuz Olarak Tüm Derslerden Geçtiğinizi İfade Eder.

UYARI

Notlarınızın koşullu geçer not olduğu CD, DC, DD Notlarından Oluştuğunu,
Genel not ortalamanızında 2'nin Altında Olduğunu,
Bahar Dönemi Sonundaki genel not ortalamanızın Yine 2 ve Üstü Olmazsa Bu Derslerden Kalacağınızı İfade Eder.
(2.00 ve Üstü Olursa Geçersiniz)

BAŞARISIZ

Notlarınızın tekrar Olan FF Notundan Oluştuğunu,
Tüm Derslerden direk Kaldığınızı, Bu Dersleri Seneye Güz Döneminde Tekrar Göreceğinizi İfade Eder.

Eğer ff dersiniz varsa durumunuz da başarılı yazsa dahi seneye bu dersi vermenz gerek.
Genel not ortalaması önceki dönemlerdeki başarılarınızla birlikte hesaplamıştır.
Bu ortalamanın nasıl hesaplandığını
http://www.anadolu.edu.tr/sites/defa...lavuzu_121.pdf klavuzdan öğrnebilirsiniz.(sayfa 21-22)

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
bende DC de var yıne basarılı yazıyo orda bı eksık var sanırım

maym

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
ewt sadece örnek bu ortalamana göre değişir

A

akncı

Misafir
bilqi içn tşkkrlr :)

bu konuda bi sorum olcak ben 4.sınıf işletme öğrencisiyim gno 1.69 ve dno 3.09 güz döneminden en düşük notum CB fakat bende akademik yetersizlik uyarısı görünüyo.bahar döneminde de notlarım bu şeklilde olursa bi problem olmicak sanırım ama gno 1.69 olması kafamı karıştrdı bu beni etkiler mi acaba?

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Bu İfadelerin Anlamları:

BAŞARILI

Notlarınızın geçer not olduğu AA, AB, BA, BB, BC, CB, CC Notlarından Oluştuğunu,
Sorunsuz Olarak Tüm Derslerden Geçtiğinizi İfade Eder.

UYARI

Notlarınızın koşullu geçer not olduğu CD, DC, DD Notlarından Oluştuğunu,
Genel not ortalamanızında 2'nin Altında Olduğunu,
Bahar Dönemi Sonundaki genel not ortalamanızın Yine 2 ve Üstü Olmazsa Bu Derslerden Kalacağınızı İfade Eder.
(2.00 ve Üstü Olursa Geçersiniz)

BAŞARISIZ

Notlarınızın tekrar Olan FF Notundan Oluştuğunu,
Tüm Derslerden direk Kaldığınızı, Bu Dersleri Seneye Güz Döneminde Tekrar Göreceğinizi İfade Eder.

Eğer ff dersiniz varsa durumunuz da başarılı yazsa dahi seneye bu dersi vermenz gerek.
Genel not ortalaması önceki dönemlerdeki başarılarınızla birlikte hesaplamıştır.
Bu ortalamanın nasıl hesaplandığını
http://www.anadolu.edu.tr/sites/defa...lavuzu_121.pdf klavuzdan öğrnebilirsiniz.(sayfa 21-22)

bu konuda bi sorum olcak ben 4.sınıf işletme öğrencisiyim gno 1.69 ve dno 3.09 güz döneminden en düşük notum CB fakat bende akademik yetersizlik uyarısı görünüyo.bahar döneminde de notlarım bu şeklilde olursa bi problem olmicak sanırım ama gno 1.69 olması kafamı karıştrdı bu beni etkiler mi acaba?

maym

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler

bahar dönemi ortalamanızı yüksek yaparsanız oda yükselir

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara